Skocz do zawartości

CANAL+ BOX 4K (Skyworth HY4001 i HY4001CD)


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@marcin7650 Plik apk kopiujesz na pendrive. Pendrive podpinasz do portu usb dekodera. Uruchamiasz aplikację X-Plore File Manager która jest już zainstalowana przez dystrybutora urządzenia. W aplikacji X-Plore wyświetlasz zawartość pendrive. Znajdujesz i uruchamiasz plik o takiej samej nazwie jak pobrany i wgrany na pendrive. Dekoder może zapytać czy zezwolić na instalację aplikacji z nieznanych źródeł. Potwierdzasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, marcin7650 napisał:

 

@MAciejK

Plik pobrałem, jednak nie potrafię go przesłać na box. Czy można to zrobić jakimś programem?

 

 

Zamiast pendrive możesz też użyć programu Send Files to TV https://play.google.com/store/apps/details?id=com.yablio.sendfilestotv i przesłać plik bezpośrednio ze smartfona na Boxa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kiltel 

@MAciejK

 

Po trzech dniach walki z techniką 🙈🤣 ... działa! Bardzo Wam dziękuję za pomoc! 😎

10 godzin temu, kiltel napisał:

Patrzę, że pojawiła się aktualizacja apki canal+ do wersji 2.8.1. Ma ktoś jakąś listę zmian?

Nowy ekran startowy, ale dużo po ... francusku 🤣, czyli będzie kolejna pewnie aktualizacja 👍.

Edytowane przez marcin7650
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio dość często pojawiają się aktualizacje. Z jednej strony dobrze, szybciej reagują na różne błędy w aplikacji (w końcu przestało mnie wylogowywać bez powodu). Z drugiej strony to źle - naprawiając jedno, z reguły psują coś innego (zobaczymy, jakie "kwiatki" się ujawnią w niedługim czasie po ostatniej aktualizacji).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Scorpio1 napisał:

Tu też powinno być 50Hz prawda?

HBO MAX jak i Netflix odświeżanie 60 HZ i działa płynnie , niestety jak będziesz chciał korzystać z treści w Canal+ to znowu trzeba zmienić na 50 Hz . Canal+ nie dorósł jeszcze to treści w 4K i 60Hz . Konieczność upierdliwego zmieniania odświeżania z 60 na 50 Hz i na odwrót jest na wszystkich urządzeniach ( boxach ) z  Android TV 9 . MI Box czy PLAY Box też tak ma , podobno w Android TV 12 odświeżanie będzie się zmieniać automatycznie ale czy Box od Canal+ kiedyś dostanie takiego Androida , tego nie wie nikt .

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

60 Hz to nie jest prawidłowe odświeżanie dla serwisów VOD, które mają w większości materiały w 24 i 25 fps. Na Netflixie jest chyba jeden tytuł w natywnych 60 klatkach ("F1: Drive to survive").

25 klatek znacznie łatwiej zamienić bez juddera na 50 Hz/50 fps niż 60.

To, że niektórym niby to płynnie działa w tym trybie wynika z jakiejś dziwnej właściwości (zeby nie powiedzieć ułomności) boxa C+ ;).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolos22 logujesz się danymi z hbo go, jeśli miałeś je wcześniej aktywowane lub zakładasz konto z numerem karty dekodera i pięciocyfrowym kodem z icok.

 

A jak już się wypowiedziałem to i ja mam pytanie. Czy po włączeniu boxa do prądu też pojawia się u Was biały ekran przy jego uruchamianiu? I drugie pytanie, wie ktoś może, czy idzie jakoś ukryć wybór konta w HBO MAX, tak aby apka uruchamiała się automatycznie z domyślnego konta? O i jeszcze mi się jedno pytanie nasunęło, to do użytkowników wersji 2.7.1., czy u Was działa filmbox action na fikołkach. tych po północy, czy nadal wyświetla kłódkę? Gdy sprawdzałem kilka dni temu jeszcze na wersji 2.7.1. to ta pozycja działała i myślałem, że to naprawili, a po aktualizacji do 2.8.1. znów kłódka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Andrew90 napisał:

 

Trochę dłużej też się uruchamia.

U mnie to samo. Kolejny raz widać "pozytywny" efekt poprawy w działaniu boxa :) Amatorzy, tak jak w Xiaomi i jego "świetnym " Miui. Człowiek się boi aktualizować, bo nie wiesz co tym razem zepsuli.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, bgmnt napisał:

[...]

To, że niektórym niby to płynnie działa w tym trybie wynika z jakiejś dziwnej właściwości (zeby nie powiedzieć ułomności) boxa C+ ;).

 

ja z uwagi wlasnie na HBO Max i NEtflix gdzie widzialem szarpanie przy ustawieniu na 50 zmieniłem na 60 - ale jak oglądam C+ to nie widzę problemów z tymi 60cioma... chyba że wzrok już szwankuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Scorpio1 napisał:

ja z uwagi wlasnie na HBO Max i NEtflix gdzie widzialem szarpanie przy ustawieniu na 50 zmieniłem na 60 - ale jak oglądam C+ to nie widzę problemów z tymi 60cioma... chyba że wzrok już szwankuje...

Tu generalnie nie jest wina boxa od c+ bo wszystkie boxy z Android TV 9 tak mają . W HBO Max , Netflix czy Amazon Prime filmy w 4K działają bez zacięć przy 60 Hz a filmy HD 50 Hz , natomiast Canal+ Online nie ma filmów w 4K więc działa płynnie przy 50 Hz . Jeśli się ma duży tv 65 cali i więcej to wtedy bardzo to widać i trzeba za każdym razem zmieniać częstotliwość odświeżania , przy tv 50 cali i mniej generalnie efekt klatkowania jest o wiele mniej zauważalny . Dziwi mnie tylko że jeszcze nikt nie wymyślił czegoś żeby się z tą upierdliwością uporać . Oczywiście opisane powyżej spostrzeżenia są moimi , zaobserwowanymi na kilku boxach różnych firm i na kilku różnych telewizorach .

 

Edytowane przez sp3ps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, watchman napisał:

kolos22 logujesz się danymi z hbo go, jeśli miałeś je wcześniej aktywowane lub zakładasz konto z numerem karty dekodera i pięciocyfrowym kodem z icok.

 

A jak już się wypowiedziałem to i ja mam pytanie. Czy po włączeniu boxa do prądu też pojawia się u Was biały ekran przy jego uruchamianiu? I drugie pytanie, wie ktoś może, czy idzie jakoś ukryć wybór konta w HBO MAX, tak aby apka uruchamiała się automatycznie z domyślnego konta? O i jeszcze mi się jedno pytanie nasunęło, to do użytkowników wersji 2.7.1., czy u Was działa filmbox action na fikołkach. tych po północy, czy nadal wyświetla kłódkę? Gdy sprawdzałem kilka dni temu jeszcze na wersji 2.7.1. to ta pozycja działała i myślałem, że to naprawili, a po aktualizacji do 2.8.1. znów kłódka.

Czyli dobrze rozumiem, że jakbym kupił ten tuner to mogę w aplikacji HBO MAX zalogować się za pomocą konta w POLSAT BOX???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Pawel napisał:

Ja mam miboxa i kaona i na obu trzeba przestawiać odświeżanie by nie szarpało - inne na c+ i inne na netflix. 

O a to ciekawe , ja zawsze zmieniałem w ustawieniach , muszę spróbować tej apki tvhz . Możesz coś więcej o nie powiedzieć bo z tego co u mnie widzę to ona zupełnie nic nie robi .

 

 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...