Skocz do zawartości

CANAL+ BOX 4K (Skyworth HY4001 i HY4001CD)


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, Prze napisał:


A w jaki sposób zrobić taki reset? Ten błąd powoduje jakąś pętle i nie mogę wejść do ustawień.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Znalazłem rozwiązanie: Na pilocie wywołaj asystenta Google, wypowiedz Ustawienia, a pojawi się belka z ustawieniami. W ustawieniach wybierz resestowanie, z kasowaniem i  powinno zadziałać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.01.2022 o 01:02, vicky napisał:

W kwestii kluczyka, chyba coś się naprawiło, przynajmniej u mnie, jak się dłuższą chwilę zaczeka, kluczyk znika i zaczyna się film/serial. Testowałam zarówno na boxie jak i na aplikacji w telefonie

 

21 godzin temu, grreg2084 napisał:

 

U mnie podobnie, w aplikacji Canal+ Box - działa odtwarzanie materiałów 18+ po odczekaniu ok. 10 sekund.

 

ale o czym wy dokładnie piszecie, bo tu cały czas chodzi o kanały live, a nie jakieś materiały z biblioteki.

na kanałach live też wam odtwarza materiały 18+ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, electro69 napisał:

Nie wiem czy ktoś zwrócił na to uwagę, ale po tej nowej aktualizacji launchera, box dłużej się uruchamia tj. dłużej "muli" to "kółko" ładowania, dotyczy to też wczytywania się strony startowej.

Tak odnotowałem to. Może rozwiązaniem będzie wejście w zarządzanie energią i wyłączenie całkowitego uśpienia.

Pytanie czy w ustawieniach jest powyższe? Zaobserwowałem bowiem, że gdy teraz wyłączam pilotem C+ Boxa to dioda niebieska wyłącza się, a dekoder przy włączeniu startuje od początku.

Wcześniej dioda nie gasła, więc dekoder przechodził w stan hibernacji.

 

Pytanie gdzie w boxie jest zarządzanie energią?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, jacewluk napisał:

U mnie na kanałach LIVE TV nie odtwarza programow z kluczykiem z biblioteki tak ,dzwonilem do nich kazal mi zresetowac dekoder a jak to nic nie da oddac tam gdzie kupilem do naprawy

 

A u mnie na kanałach LIVE TV odtwarza programy z kluczykiem. Aczkolwiek nowy dekoder kupiłem kilka dni temu (wcześniejszy, którego użytkowałem przez rok ani razu nie pozwolił na odtworzenie takiego programu na kanałach LIVE TV). Tak naprawdę nie wiem od czego to może zależeć (wcześniej byłem przekonany, że to błąd aplikacji Canal+ Box).

 

Jeśli masz taką chęć i możliwość, to w razie czego oddaj dekoder do naprawy. U mnie w podobnej sytuacji kazali postąpić, gdy ciągle przerywało odtwarzanie (w tym LIVE TV) co 10-11 minut. Ku mojemu zdziwieniu stwierdzili, że to wada fabryczna urządzenia (a nie samej aplikacji Canal+ Box); dali mi wybór: wymiana urządzenia na nowy lub zwrot kasy (to drugie znacznie bardziej mi się opłacało).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, takie szybkie pytanie. Czy po okresie promocyjnym, jeśli nie będę dalej chciał korzystac z oferty c+ online, przystawka będzie działała normalnie czy zostanie zablokowana. Oczywiście wiem, że do treści c+ dostępu nie będzie ale chodzi mi o całą resztę. Przystawka kupiona w Mediaexpert bez zobowiązań.

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...