Skocz do zawartości

CANAL+ BOX 4K (Skyworth HY4001 i HY4001CD)


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pojawiła się też czerwona ramka wokół pozycji na której akurat jesteśmy podczas przeglądania pilotem. 

Pojawiły się też większe kafelki na stronie głównej. To akurat zmiana na minus. Nie wygląda to estetycznie. Przez to kafelki z aplikacjami wyglądają na ucięte na ekranie telewizora. Na pozostałych stronach są one inaczej rozmieszczone. 

No i wreszcie naprawiono problem z funkcją oglądania dalej, czyli dekoder wreszcie zapamiętuje gdzie skończyliśmy oglądanie danej pozycji w danym momencie.

Obejrzana pozycja natomiast ląduje do zakładki "ostatnio oglądane". Z tym też był problem. 

 

Tyle co udało mi się wyłapać. 

Problem czerwonego kluczyka nadal obecny.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, wlodarek1 napisał:

Ale jak coś pobrać ze sklepu Google Play kiedy ja tego Google Play nie widzę na dekoderze ?

 

7 godzin temu, wlodarek1 napisał:

Mój dekoder ma oznaczenie NCP 3670SF . Sprawdzałem dziś nie ma dostępnych aktualizacji softu. Może wiecie kiedy będzie nowy firmeare dla tego modelu ?

 

kolego, uzywasz czasem glowy do myslenia? masz inny model dekodera, 4k ultrabox

tu jest twoj temat: https://forum.satkurier.pl/topic/30983-4k-ultrabox-g9-adb-ncp-3670sf-jada/

zadnego sklepu play nie bedziesz mial, masz inny dekoder

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kamil2505 napisał:

Pojawiła się też czerwona ramka wokół pozycji na której akurat jesteśmy podczas przeglądania pilotem. 

Pojawiły się też większe kafelki na stronie głównej. To akurat zmiana na minus. Nie wygląda to estetycznie. Przez to kafelki z aplikacjami wyglądają na ucięte na ekranie telewizora. Na pozostałych stronach są one inaczej rozmieszczone. 

No i wreszcie naprawiono problem z funkcją oglądania dalej, czyli dekoder wreszcie zapamiętuje gdzie skończyliśmy oglądanie danej pozycji w danym momencie.

Obejrzana pozycja natomiast ląduje do zakładki "ostatnio oglądane". Z tym też był problem. 

 

Tyle co udało mi się wyłapać. 

Problem czerwonego kluczyka nadal obecny.

 Ta ostatnia aktualizacja to jakiś śmiech na sali. Mamy dekoder z procesorem obsługujacym 4K 60 hz a informatycy nie są w stanie dopisać kilku linijek kodu aby dekoder przy rozdzielczości Full HD obsługiwał 120 hz odświeżania, gdzie procesor spokojnie to pociągnie. O treści 4k nie wspomnę ile razy pisałem do C+ - odpowiedź: "pracujemy nad tym, już nie długo będzie 4K" - FEJK jakich mało

Dodali CZERWONĄ RAMKE a przeglądania EPG podczas oglądania dowolnej stacji dalej nie ma. Mam na dekoderze zainstalowaną aplikację UPC GO, tutaj podczas oglądania np TVN 24 mogę zobaczyć co jest aktualnie nadawane, co było nadawane wcześniej i co będzie nadawane później na obecnym kanale oraz na każdym innym. Tego też nie można się doprosić od C+. No ale dodali CZERWONĄ RAMKĘ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, connor07 napisał:

Nie można.

To mi odpisali na Facebooku "Witaj, problem jest nam znany i pracujemy nad jego rozwiązaniem. Problem jest spowodowany międzynarodowymi różnicami w kategoryzacji treści dla dorosłych i dotyczy wąskiej grupy dostępnych materiałów telewizyjnych." Czyli generalnie biorą sobie pieniądze i jeszcze blokują możliwość oglądania niektórych audycji. To tak jakby Netflix nagle postanowił zablokować wam połowę filmów :) Musze się jeszcze kilka razy zastanowić nad zakupem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Dziś wyskoczyła aktualizacja dekodera CANAL+ box 4k, nacisnąłem czerwony przycisk aktualizuj.

2. przeszło do sklepu dałem aktualizuj > wyskoczył komunikat > coś poszło nie tak> wymagane uwierzytelnienie zaloguj się na konto google>

3. Naciskam ponów próbę i nic się nie dzieje.

4. Wyłączyłem dekoder i dalej po ponownym uruchomieniu, występuje komunikat o nowej aktualizacji

5. dzieje się to samo.

6. Nie ma jakiegoś trwadego resetu, tak aby wszystko wróciło do stanu sprzed.

 

Wczoraj zmieniałem hasło do konta google, myślałem, że ponownie się zaloguje a tu takie coś.

 

Pomocy:)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie możesz jeszcze raz zmienić hasło google na to co było, zaktualizować dekoder i jak się zaktualizuje to zmienić ponownie hasło google, zalogować się ponownie na konto google na dekoderze i powinno działać

Nie mam tego dekodera, ale na logikę powinno pomóc jak przywrócisz stare hasło google

Trochę okrężną drogą, ale może podziała ;)

Edytowane przez Bartosz10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, bartas_20 napisał:

https://www.svgeurope.org/blog/headlines/canal-achieves-low-latency-uhd-quality-streaming-with-ateme-nea/

Myślę,że ważne w kontekście 4k w C+ Online również w Polsce.

 Z tego co zrozumiałem chodzi tu o urządzenia Appla, więc zupełnie inny system operacyjny niż Android, jak sądzę jeszcze długo poczekamy na materiały 4K na naszym dekoderze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, vicky napisał:

W kwestii kluczyka, chyba coś się naprawiło, przynajmniej u mnie, jak się dłuższą chwilę zaczeka, kluczyk znika i zaczyna się film/serial. Testowałam zarówno na boxie jak i na aplikacji w telefonie

 

U mnie podobnie, w aplikacji Canal+ Box - działa odtwarzanie materiałów 18+ po odczekaniu ok. 10 sekund.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...