Skocz do zawartości

Narzekamy na Cyfrę+


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak się zastanawiam ile jeszcze może trwać ta stagnacja w C+? Powinni jakoś wypełnić lukę po Orange Sport - nie koniecznie kanałem sportowym. W moim przypadku odszedł kanał o wartości rynkowej 10zł a abonament pozostał bez zmian. Zniżka na Relaxxx mnie jakoś nie interesuje i to marny ruch ze strony C+ jeżeli chodzi o rozwój w stosunku do konkurencji.

Orange Sport był opcją więc nie ma powodu do obniżki abo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do c+ kiedy dołączy kanał polo tv i taką dostałem odpowiedż odpowiadając na e-mail, uprzejmie wyjaśniam, że w przypadku pojawienia się nowego programu w ofercie CYFRY+, informacja zostanie umieszczona na stronie internetowej:

 

www.cyfraplus.pl

 

W razie pojawienia się pytań, chętnie udzielę informacji.

 

Łączę wyrazy szacunku,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ciekaw jestem, jak wielkiej arogancji ze strony CYFRY+ jeszcze trzeba, by wreszcie poruszyć abonentów?

 

Nie twierdzę, że inne firmy oferujące produkty telewizyjne postępują inaczej, ale standardy jakie obowiązują w firmie CYFRA+, to szczyt szczytów lekceważenia abonentów, jakbyśmy byli jakimś dojnym bydłem, a nie ludźmi.

 

Żadnej informacji, czy choćby przyjmowania sugestii, no chyba, że siłowo, ale to się raczej nie liczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do c+ kiedy dołączy kanał polo tv i taką dostałem odpowiedż odpowiadając na e-mail, uprzejmie wyjaśniam, że w przypadku pojawienia się nowego programu w ofercie CYFRY+, informacja zostanie umieszczona na stronie internetowej:

 

http://www.cyfraplus.pl

 

W razie pojawienia się pytań, chętnie udzielę informacji.

 

Łączę wyrazy szacunku,

Zostanie umieszczona na stronie, tak samo jak z kanałem Orange Sport - dalej jest do kupienia za 10zł :| w dziale "zamów Cyfrę+"... :lol2:

 

A tak na marginesie, to Ci Konsultanci nic nigdy nie wiedzą... :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem, jak wielkiej arogancji ze strony CYFRY+ jeszcze trzeba, by wreszcie poruszyć abonentów?

 

Nie twierdzę, że inne firmy oferujące produkty telewizyjne postępują inaczej, ale standardy jakie obowiązują w firmie CYFRA+, to szczyt szczytów lekceważenia abonentów, jakbyśmy byli jakimś dojnym bydłem, a nie ludźmi.

 

Żadnej informacji, czy choćby przyjmowania sugestii, no chyba, że siłowo, ale to się raczej nie liczy.

Ale Ty masz jakieś kompleksy czy jak? Skoro Ci tak źle to możesz wybrać inną platformę.

Cyfra tak jak inne platformy ma swoją ofertę i skoro utrzymuje ją dłuższy czas, to znaczy, że chętni są.

Czujesz się wydojony? Masz jakiś przymus ze strony C+, że musisz się dawać doić i lekceważyć? Łączę się z Tobą w bólu..

 

Mi też wiele rzeczy się w C+ nie podoba, ale nie obwieszczam tego w każdym swoim poście. Nie będę chciał, to nie będę korzystał, ale jeśli decyduje się sam za coś płacić, to nie uważam, żebym był dojony.

 

Ja dla przykładu rezygnowałem jakiś czas temu z usług Polsatu i nikt nawet do mnie telefonu nie wykonał dlaczego rezygnuje. To Polsat to jest przyjazna platforma, czy może głupia, że nie podjęła próby utrzymania abonenta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Kol. Rigidigi, mam nadzieję że wiesz, co to jest kręgosłup, i że nie służy on tylko do pionizowania noszonej przez nas materii, a jest również synonimem

godności osobistej i silnego charakteru?

 

Tak więc dobrze jeśli się go ma i ma się świadomość jego posiadania, gdzie jedynym dowodem na to że fizycznie istnieje nie są tylko zdjęcia rentgenowskie.

 

Tak więc jeśli masz takie podejście, że jedynie omijasz szerokim łukiem tych, którzy za Twoje pieniądze robią z Ciebie łosia, to gratuluję. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Kol. blue_voyager, telewizja jest niestety jednym z niezbywalnych elementów naszego życia i tak, czy owak wpełza w nasz dzień codzienny, więc tego nie unikniemy.

 

Skoro wiec jest obecna w naszej codzienności, a na dodatek generuje koszty i to wcale niemałe biorąc pod uwagę comiesięczne opłaty, które w moim przypadku kształtują się na poziomie CYFRA+ = 120 PLN, "abonament" RTV = ok. 20 PLN, nie licząc już wydatków na EE.

 

No i trzeba też dodać wcale niemały grosz wydany na sprzęt do wizualizacji medialnych, który nawet rozbity na miesiące daje wcale długi period.

 

Kiedy się więc już doda wszystkie straty, to chciałoby się tez mieć z tego jakikolwiek zysk, choćby intelektualny, a kiedy i jego brakuje, to chociaż mieć świadomość, że firma, której płacisz co miesiąc niemały haracz, będzie się do Ciebie chociaż odnosić z należytym szacunkiem.

 

A jaki jest koń, to mam nadzieję, że każdy widzi? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ufam ludziom , którzy obnoszą się z zasadami (a znam takich wielu, niestety) bo fajnie to wszystko wygląda do czasu gdy ich samych dotkną. Nikt nie jest doskonały.

Żale Johana jak z kosmosu. Nie podzielam ich bo akurat C+ to jeden z najprzyjaźniejszych operatorów dla klienta.

No chyba , że ktoś żąda od firmy obsługującej 1,5 mln klientów jakiego super indywidualnego traktowania, ba spełniania sugestii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Kol. bat, skoro mnie nie rozumiesz, to już raczej nie zrozumiesz.

 

Dobrze to jednak prezentuje, jak niewymagającym rynkiem jest właśnie rynek polski, z czego skwapliwie korzystają wszelacy wydrwigrosze.

 

To dość przykre, ale jeśli chodzi o rynkowe wymagania jesteśmy na szarym końcu listy i przed nami są nawet kraje, które uchodzą w oczach Polaków za bardziej zacofane.

 

Co do liczby abonentów, to jest taka stara zasada, żeby nie nakładać sobie na talerz więcej, niż jest się w stanie skonsumować, bez strat na zdrowiu, a jak widać

firmy medialne i nie tylko medialne w Polsce żrą ponad miarę, a przez to spada też jakość obsługi i poziom produktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...