Skocz do zawartości

Narzekamy na Cyfrę+


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bo prawda jest taka ze niedlugo zapewne polsaty beda we wszystkich platformach cyfrowych w polsce i dlatego cyfra wziela te polsaty zeby gadali ze jako pierwsza platforma w polsce wziela kanaly konkurencji. Ale z ta eska tv i foxem to mnie wkurzyli najbardzej

 

Jescze łaskę będą robic ze dodają kanał fta nawet glupiego rtlu fta nie dadza spowrotem bo im sie nie chce jak im sie nie chce doadawac lub aktualizowac kanalow raz na miesiac to niech dadza funkcje zeby mozna samemu wyszukiwac transpordey i ukladac swoja liste kanalow a nie narzucac kazdemu ich liste!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Foxem wkurzyli każdego bo jako jedyni go nie dodali i moim zdaniem trochę ucierpiał ich wizerunek na tym.

Ale Foxa nikt w Cyfrze nie zapowiadał. Zapowiadali natomiast szybkie dołączenie do listy TVR, CSB i Eski. No i gdzie one są?

Pomijam kwestie zawartości merytorycznej tych kanałów bo to nie o to chodzi. Chodzi o to, że jak się coś mówi to wypada się z tego wywiązać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiadali natomiast szybkie dołączenie do listy TVR, CSB i Eski.

Gdyby tunery pozwalały na dodawanie transponderów i wyszukiwanie kanałów tak jak w CP, nie byłoby problemu z kanałami FTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek podpisałem umowę na pakiet Kompakt w Cyfrze +, dla ojca. Ja jestem abonentem Cyfrowego Polsatu od ponad 3 lat. Wielokrotnie narzekałem na CP, za ich podejście do abonentów, za ich stronę Internetową, za dekodery. Jednak gdy teraz porównuję to z Cyfrą +, to CP nie wygląda tak źle. Strona Internetowa (ICOK CP) jest o wiele lepsza, bardziej funkcjonalna i przejrzysta niż ICA Cyfry +. Szokiem jest dla mnie, że na dekoderze Cyfry + (mam Mediasat Pioneer) nie mogę sam dodawać kanałów FTA, w CP nie ma z tym problemów. Fajniej rozwiązane są w Cyfrze + (na tym dekoderze, który dostałem) ulubione programy, w CP ulubione listy to paranoja. No i na infolinii Cyfry + wydaje mi się, że pracują bardziej kompetentni ludzie niż w CP.

Widzę, że narzekań abonentów Cyfry + jest tak samo dużo jak narzekań abonentów Cyfrowego Polsatu. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiadali natomiast szybkie dołączenie do listy TVR, CSB i Eski.

Gdyby tunery pozwalały na dodawanie transponderów i wyszukiwanie kanałów tak jak w CP, nie byłoby problemu z kanałami FTA.

Stare tunery typu Mediasat nie mają już żadnego wsparcia.A co za tym idzie,nie będzie nowego oprogramowania,pozwalającego wyszukiwanie programów.Marzenia prysły jak bańka.A swoją drogą ostatnia aktualizacja była bodajże w 1999 roku,więc 11 lat posuchy.Proponowałbym zgłosić to do księgi rekordów Guinessa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już kolejny dzień kiedy nie działa kanał Russia Today. Kanał oficjalnie jest w ofercie platformy, więc mnie dziwi że nic nie robią aby go przywrócić. W regulaminie jest, że chwilowo może nie być kanału w ofercie niezależnie od samej platformy. Ale nie 4 dni! Nie poważna jest ta platforma.

 

http://cyfraplus.pl/cyfra_kanaly-russia-today.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry numer wykręcili dziś technicy-magicy Cyfry. Usunęli w ogóle kanał Russia Today z listy pomimo, że nadal nadają ale na innej częstotliwości a na stronie Cyfry w ofercie nadal widnieje pomiędzy kanałami informacyjnymi Russia Today. To jak to jest w końcu? Piszą, że jest w pakiecie, na zwykłych tunerach FTA można go odbierać, a na liście nie ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W tej promocji jezeli chcialbym brac to co chce, czyli Optimum + pakiet Canal+HD z multiroomem to place srednio przez caly okres umowy 81zł :crazy: Do tego Oplata jednorazowa na wstepie - 300zł ( 2dekodery - HD i SD z aktywacja + antena HD = 300zł ) :crazy: PARODIA CYFRO!

 

Czekam na ta nowa oferte. Mam nadzieje, ze bedzie lepiej :/ Nie rozumiem jak to mozliwe, że taka N daje przez caly okres umowy wszystkie pakiety za 48zł miesiecznie ( oprocz premium ) a Cyfra nie potrafi zrobic odpowiedniej promocji dla nowych. :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm. chyba cyfra coś mocno spuściła z tonu. N po okresie kilku miesięcznego marazmu poszła do przodu/ umowa z TP-nowe miejsca na trp., nowe kanały/ teraz jeszcze przegoniła z ilością materiału 3D/ media2.pl/- ostro włączyła się w walkę o ekstraklasę/ nie bez szans na zwycięstwo/.

U nas hmmm. brak miejsca na trp. brak nowości, słabe promocje :( .Jakoś końcówka roku póki co super słaba. /Oby się nie obudzili z ręką w nocniku. No chyba, że odpuścili "walkę' i okopią się na swoich pozycjach ale na dłuższą metę to przegrają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tegoroczne promocję cyfry to porażka ,tak samo dla przedłużających jak i nowych abonentów .Cyfra wraca do korzeni ,cena nie adekwatna do zawartości .Do cenzora ,wybrałem odpowiedni dział .Jeżeli moja opinia zostanie skasowana ,nigdy nie kupię już waszej gazety .Co cyfra wam za cenzurę płaci .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...