Skocz do zawartości

Hyde Park


sweet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Jak poinformowały wiadomościhandlowe.pl klienci Lidla w Polsce mogą już zwracać butelki plastikowe do specjalnych maszyn postawionych w wybranych sklepach. Za każde opakowanie automat wyda kupon uprawniający do rabatu w wysokości 5 groszy, a w przypadku oddania więcej niż jednej butelki oddający otrzyma jeden kupon rabatowy na łączną kwotę.

https://biznes.interia.pl/gospodarka/news-w-sklepach-lidl-stanely-pierwsze-butelkomaty,nId,6275680

 

Według mnie idea jest dobra, sam mam Lidla blisko, więc chętnie będę z tego korzystał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Tymczasem mamy kolejny przypadek na wzór tego z Beatą Kozidrak w roli głównej. Tym razem dotyczy Jerzego Sthura który co prawda po pijaku nie jechał zygzakiem ale w stanie nietrzeźwości (0,7 promili) potrącił motocyklistę:  https://www.onet.pl/film/onetfilm/aktor-jerzy-s-po-alkoholu-potracil-motocykliste-bedzie-przesluchiwany/rb4dy0w,681c1dfa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
1 godzinę temu, Poland napisał:

Od dzisiaj mam własne logo :)

Czy Ty z kimś ustalałeś zasady korzystania z tym logiem ?.  Co prawda nie widać znaku zastrzeżonego,niemniej twórca znaku może się upomnieć o zapłatę. Dla mnie, to ślizki i niebezpieczny temat.Sam próbowałem nad nim popracować i poległem.Doszlem do wniosku,że z logiem,znakiem towarowym,firmowym,jest jak z wojskowym przepisem pkt 1-przełożony ma zawsze rację.pkt 2.-gdy przełożony nie ma racji,to patrz na pkt 1. Jednym słowem,bardzo ciężko będzie Ci dochodzić swoich racji. Ale,może jednak się mylę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę się tylko domyślać. Kiedyś myślałem, że praca w takim salonie jest w porządku. Wiadome, czasami przychodzi naraz więcej ludzi i musisz się spiąć, żeby to rozładować i ogarnąć ale ogólnie jest ok. 

 

Ale wystarczyło mi dołączenie do pewnej grupy c+ na fb. Ludzie często zadają tam bardzo głupie pytania, generalnie zdarzają się osobniki, które nie potrafią zrozumieć podstawowych rzeczy. Pewnie niemało takich przychodzi do salonów*. A i osoby agresywne jak Pani z filmiku też się zdarzają. 

 

*kiedyś byłem świadkiem, jak Pani dobierałą dekoder do multiroom, sprzedawca tłumaczył jej jak to ma być podłączone, nie mogli się dogadać bo Pani nie rozróżniała kabla od anteny z kablem zasilającym. Pan mówił, że musi być kabel antenowy żeby podłączyć, Pani twierdziła, że nie ma z tym problemu bo ma przedłużacz w zasięgu itp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś takiego...

Cytat

Producent gumowych misiów Haribo nagrodził cukierkami mężczyznę, który znalazł zagubiony czek firmy na 4,8 mln dolarów. Mężczyzna powiedział, że nagroda "była dość skąpa".

https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/haribo-nagradza-znalazce-czeku-na-48-mln-dol-cukierkami/e80ev4y?utm_source=fb&utm_medium=social&utm_campaign=fb_bi&fbclid=IwAR1Z-vk94t85dOpEaeKHPpsO6vryiuA3d_LiZvrqYJ0Tlmg2XXD9PeD3JRw

 

Według mnie Haribo postąpiło słabo, mogliby te pieniądze gościowi dać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie znalazłem tematu ,,życzenia na różne okazje" więc tu pozwolę sobie złożyć życzenia wszystkim  osobom niepełnosprawnym  z okazji 

Międzynarodowego Dnia Osób z Niepełnosprawnościami.   

Życzę zdrowia, szczęścia, uśmiechu każdego dnia oraz życzliwości
i wyrozumiałości ze strony wszystkich ludzi.
Niech każdy dzień otacza Was

ciepłem, bliskością
i przyjaźnią, która pozwoli zapomnieć
o troskach dnia codziennego.
Życzę dużo wytrwałości i pomyślności w urzeczywistnianiu swoich planów i marzeń
oraz podążania naprzód wbrew własnym słabościom.🌹🎂🍷

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.11.2022 o 18:38, BiL napisał(a):

Dla niektórych rytmiczna muzyka to papka dla mas. Powiedzcie mi, co oznacza takie określenie.

Papka czyli jest łatwo przyswajalna. Większości smakuje, czyli odpowiada.

Słuchasz i szybko zapominasz. Umcyk, umcyk brzmi podobnie i łatwo przyswajalnie.

Słuchasz, smakuje podobnie i zapominasz.

Co innego wysublimowane nurty muzyczne jak muzyka alternatywna, ambitny rock progresywny, death metal, punk rock, jazz i tak można wymieniać. Smakujesz muzykę, rozkoszujesz się dźwiękami, nie jesteś obojętny i przeżywasz cały czas odczuwając emocje w niej zawarte. 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się namnożyło serwisów streamingowych z kanałami telewizyjnymi.

Ludzie się podniecają do momentu, gdy cena jeszcze jest atrakcyjna. 😉

Zwykle oferty są bardzo podobne pod względem jakości i zawartości oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...