Skocz do zawartości

Hyde Park


sweet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i? w 2012 było tak samo

 

myślę że właściciele restauracji są gotowi sami to wysprzątać po tym jaki utarg ci kibice zostawiali

 

po roku totalnej klapy z powodu pandemii wreszcie dzień z jakimś normalnym przychodem 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polacy robią taki sam śmietnik. Ludzie robią zawsze śmietnik niezależnie od pochodzenia. Jeden po sobie posprząta i przejdzie 100 metrów z puszką, żeby ją wyrzucić do śmietnika, a drugiemu nie będzie się chciało jej wyrzucić chociaż stoi 2 kroki od pustego śmietnika. Pewnie w nocy to posprzątali i dzisiaj już nie ma po tym śladu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 maja br. rozpoczął emisję pierwszy kanał telewizyjny Buriacji, republiki autonomicznej wchodzącej w skład Dalekowschodniego Okręgu Federalnego na terytorium Rosji w regionie Syberii Wschodniej. Kanał Buryad TV nadaje ze stolicy Buriacji, Ułan Ude. Zgodnie z przyjętym harmonogramem, będzie nadawać 24 godziny na dobę w języku buriackim.

źródło: obob.tv/buryad.tv

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Transmisje meczów PKO Bank Polski Ekstraklasy na terenie Rosji, Ukrainy, Białorusi, Armenii, Azerbejdżanu, Gruzji, Kazachstanu, Kirgistanu, Mołdawii, Tadżykistanu, Turkmenistanu oraz Uzbekistanu będą prowadzone w sezonach 2021/22 oraz 2022/23 przez kanał Viasat Sport East. Pokaże on po 68 meczów w każdym z sezonów w telewizji płatnej oraz poprzez równoległą transmisję w internecie. / Satkurier

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Linki do bibliotek cyfrowych z krajów, które mają litery niewydziwiane

 

Chodzi tu o biblioteki cyfrowe z takich krajów, które nie mają wydziwianych liter (np. pisma cyrylicowanego) tylko takich, które mają alfabet łaciński, bo raz mamy zamiar zrobić audiobooki ze zbiorów pisanych i będzie mi mój pomocnik nagrywać na płyty DVD, dwa różnie u nas bywa z tym Internetem, trzy chcę te zbiory bibliotek cyfrowych odtworzyć w przyszłości dzieciom braci ciotecznych. I tak jak w temacie chciałbym, żebyście dla mnie zebrali jak najwięcej linków do bibliotek cyfrowych w takich językach żeby były to łatwe do wyuczenia się.

Edytowane przez Sentence
Nie ma potrzeby zakładania nowych wątków do krótkich pytań - podpinamy się do Hyde Parku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jako dobra zabawa w slashery - obydwie części "W lesie dziś nie zaśnie nikt" (Netfilx) oraz "Zabawa w chowanego" (HBO GO). Dobrze jest zrealizowana "Pełzająca śmierć" (Crawl) (Netflix), ale to bardziej katastroficzne kino survivalowe. Idealne na Halloween wydaje mi się cykl filmowy "Ulice strachu" na Netflix.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, swordfish napisał:

Jako dobra zabawa w slashery - obydwie części "W lesie dziś nie zaśnie nikt" (Netfilx) oraz "Zabawa w chowanego" (HBO GO). Dobrze jest zrealizowana "Pełzająca śmierć" (Crawl) (Netflix), ale to bardziej katastroficzne kino survivalowe. Idealne na Halloween wydaje mi się cykl filmowy "Ulice strachu" na Netflix.

Dzięki za rekomendacje. "W lesie dziś nie zaśnie nikt, dodałem do swoich zaplanowanych do obejrzenia i o nim zapomniałem, a to dobra propozycja. Jako ta druga propozycja to " Zabawa w chowanego"? Czy chodziło może o "Zabawę w pochowanego"? - fajny komediohorror, z fajną fabułą i faktycznie sporo w nim grozy. Widziałem szeroką zapowirdź filmu a samego filmu nie obejrzałem a teraz jest okazja. 

Chyba że chodziło Ci o ten film braci Sekielskich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...