Skocz do zawartości

Hyde Park


sweet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ostatnio byłem nad polskim morzem (dokładnie mówiąc w Pobierowie) i powiem, że jakoś polskie morze mnie już zniechęca do przyjeżdżania tam. Sporo ludzi (głównie ze Śląska, Wielkopolski oraz Niemiec), płatne parkingi, wszędzie głośna muzyka oraz pełna plaża, po której nie można chodzić przez poustawiane parawany. Jak byłem w tym roku w Danii, to nie było tam parawanów, tłumu ludzi czy tzw. Januszostwa.

 

I pomyśleć, że jeszcze 10-15 lat temu nie było parawanów na plażach (były, ale w mniejszym stopniu niż dzisiaj).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a nie mówiąc już o wszechobecnej na nad naszym morzem drożyzny. :? Nie dość, że parkingi wysoko płatne to i jeszcze jedzenie w knajpach, a nawet w ulicznych "budkach". :/ Że o zimnym i brudnym Bałtyku już nie wspomnę... :roll:

Dlatego też ja na przyszły rok z rodzinką wybieram się na wczasy do Turcji. Ale czy to "wypali" to jeszcze nie wiadomo. Nad Bałtykiem to już daaawno nie byłem. W ostatnich latach bywałem na Węgrzech.

 

@Frontowiec

A w tej Danii to byłeś na wczasach, czy u rodziny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nie macie o czym pisać? To oczywiste, że Polska się rozwija i jest więcej turystów niz 20 lat temu i polskie morze jest oblegane. Drożyzna drożyzną, ale nad każdym morzem tak jest, bo ludzie z nadmorskich miejscowości z tego żyją. Ba, mogą w przez cały rok mieć najniższą krajową, żeby przez te 3 miesiące zarobić na godne życie. Zapraszam na angielskie morze, które ma 17 stopni a plaza chociażby w Brighton to masa kamieni. Cudownie chodzi sie po niej gołymi nogami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Choć do Świąt Bożego Narodzenia zostały 2 miesiące, to jednak w niemieckich i francuskich sklepach można już kupić Świętego Mikołaja z czekolady oraz Kalendarz Adwentowy. Nawet w Wielkiej Brytanii są już uruchamiane świąteczne kanały telewizyjne (choć z tego co pamiętam, to w Niemczech reklamy świąteczne w telewizji również się zaczynają w październiku).

 

Na szczęście w Polsce sezon świąteczny rozpoczyna się po 1 listopada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

11 października minęło równo 10 lat jak jestem tu z Wami na forum. Za okazaną pomoc i dobre rady serdecznie bardzo dziękuję. Mam też nadzieję, że i ja komuś pomogłem. Pozdrawiam i życzę Wam Wszystkim wszystkiego najlepszego. :)

Edytowane przez Sławomir Pawłowski
  • Popieram 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
11 godzin temu, Emil.1603 napisał:

Coraz bardziej idiotycznie robi się w tej telewizji → klik.

Nie wiem czy widziałeś film "Idiokracja". ;) Kiedy przeczytałem pomysły na nowe programy to stwierdziłem po raz kolejny, że wcale nie jesteśmy tak daleko od tego co pokazywał ten film. Telewizji używam głównie dla oglądania sportu właśnie dzięki takim gustom mas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Znowu przygody z Pocztą Polską. Kupiłem na Allegro książkę - podręcznik na studia. Wybrałem opcję "Pocztex - Kurier48", żeby mi to dostarczono do domu. Wysłano w środę, dzisiaj rano przekazano do doręczenia. Nikt do mnie nie pukał, nie dzwonił, niczego nie zostawił. I tu nagle jakieś 20 minut temu dostałem SMS-a, że przesyłka została awizowana i jest do odebrania od kolejnego dnia roboczego. A w skrzynce niczego nie mam. To nie pierwszy raz zresztą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich przypadków miałam sporo. Pocztex na szczęście przeważnie dostarcza przesyłkę do UP,  więc raczej nigdzie nie zginie. Znacznie gorzej jest z kurierami (szczególnie z DPD). Preferują podrzucenie przesyłki któremukolwiek sąsiadowi, czego nienawidzę. Dlatego od dłuższego czasu zamawiam albo na paczkomat, albo odbiór w punkcie (Żabka albo Urząd Pocztowy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...