Skocz do zawartości

Hyde Park


sweet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W temacie TVP2 już pisałem, ale powtórzę. Wielka strata. Znawca opery. Wspaniale prowadził też koncerty noworoczne w Dwójce.

 

A co do tych telefonów - raz niedawno zdarzył mi się podejrzany numer. Po prostu nie odebrałem. I dobrze. Inaczej, to bym płacił sporo.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo smutna wiadomość, odszedł profesjonalista w każdym calu, człowiek, którego nie da się zastąpić. Bogusław Kaczyński, prawdopodobnie największy znawca opery i muzyki poważnej w naszym kraju, wiedział jak przekazać choćby cząstkę swojej ogromnej wiedzy w sposób ciekawy, nie zanudzając odbiorcy. Jednocześnie potrafił się też odnajdywać w sytuacjach niekojarzonych na pierwszy rzut oka z jego osobą. Pamiętam jak kiedyś był gościem Szymona Majewskiego. Wspaniale się tam odnalazł, będąc taki jak zawsze, będąc sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa rzecz. Robię właśnie elektroniczne szkolenie BHP na studia, a tam mnie uczą, że nie wolno wkładać kota do mikrofalówki :D

Czego oni uczą! U nas jedna nauczycielka w drugiej klasie gimnazjum na Informatyce uczyła uczniów jak wciskać ENTER na klawiaturze.

Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Giełda w dół, złoty traci na wartości, a opłaty z powodu wprowadzenia podatku podnosi nawet kontrolowany przez SP bank PKO BP. Wkrótce sklepy też podniosą ceny. Tak się kończą te oderwane od rzeczywistości plany. ;)

Edytowane przez Mr.Chiquita
  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Giełdą bym się nie przejmował, bo wiadomo przez kogo jest sterowana. Natomiast co do banków, to gdzie jest UOKiK? Jak to możliwe, że podatek jeszcze nie wszedł, a one już kombinują jak tu bardziej oskubać klienta. Wszystkie! Wszystkie na raz. Gdzie jest wolny rynek i zażarta walka o klienta? Już raz zmowa cenowa została wykryta i o ile pamięć mnie nie myli, dotyczyła ona kart płatniczych. Z tym, że tym powinien zainteresować się UOKiK zgadza się nawet taki wolnościowiec jak Wipler (http://www.rdc.pl/podcast/przemyslaw-wipler-w-poranku-rdc-3/  - od ok 11 minuty).

Państwowy PKO BP postępuje całkiem nielogicznie, bo przeciez zapowiedzi były inne. To on miał "zaszachować" konkurencję.

Edytowane przez Mr. Music
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Giełda w dół, złoty traci na wartości, a opłaty z powodu wprowadzenia podatku podnosi nawet kontrolowany przez SP bank PKO BP. Wkrótce sklepy też podniosą ceny. Tak się kończą te oderwane od rzeczywistości plany. ;)

PKO BP akurat raz do roku zawsze robi podwyżki

http://www.bankier.pl/wiadomosc/PKO-BP-tlumaczy-sie-z-podwyzek-Sprawa-trafi-do-Komisji-Finansow-Publicznych-7300879.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie jakie sprzedają ozdobne nakładki na anteny satelitarne:

 

http://www.aliexpress.com/item/60CM-Satellite-Dish-Cover-Satellite-Antenna-Cover-Drop-Shipping-Free-Shipping/388002260.html?spm=2114.01010208.3.175.D[beep]x&ws_ab_test=searchweb201556_6,searchweb201644_3_10001_10002_10005_10006_10003_10004_62,searchweb201560_8,searchweb1451318400_6151,searchweb1451318411_6449&btsid=06a37b4c-5320-4977-89d1-321bfee72537

 

Pierwszy raz takie coś widzę i nie bardzo chce mi się wierzyć, że to nie ma wpływu na sygnał.


Giełda w dół, złoty traci na wartości, a opłaty z powodu wprowadzenia podatku podnosi nawet kontrolowany przez SP bank PKO BP. Wkrótce sklepy też podniosą ceny. Tak się kończą te oderwane od rzeczywistości plany. ;)

 

E tam, nie ma w tym żadnej krajowej przyczyny, wszystko wina Wall Street i Chin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Giełdą bym się nie przejmował, bo wiadomo przez kogo jest sterowana. Natomiast co do banków, to gdzie jest UOKiK? Jak to możliwe, że podatek jeszcze nie wszedł, a one już kombinują jak tu bardziej oskubać klienta.

Przecież z paliwem jest tak samo. Spada cena ropy, paliwo na stacjach nie tanieje bo muszą wyprzedać zapasy kupione po wyższych cenach. Ropa drożeje, ceny paliw na stacjach od razu idą w górę bo ropa podrożała. Rafinerie już nie tłumaczą się potrzebą wyprzedaży paliwa kupionego taniej :)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie...kurczę, to już jakaś ironia Kostuchy... kolejna gwiazda nie żyje. Tutaj co prawda jest to "artysta jednego przeboju", ale za to jakiego! Idealny kawałek na pokazy mody, czyli "Wonderful Life". Jego wykonawca, czyli Black (oficjalnie Colin Vearcombe) dzisiaj zmarł: http://www.tvn24.pl/kultura-styl,8/spiewal-wonderful-life-colin-vearncombe-black-nie-zyje,614036.html

Edytowane przez Kirk
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, więcej pewnie zjadają podatki niż marża stacji paliw. Ja ostatnio płacę po 3.61zł za diesla, a według różnych szacunków, nawet gdyby ropę na giełdach rozdawali za darmo, to by kosztowała u nas ok.3zł, ze względu na podatki.

 

Ja w ubiegłym tygodniu tankowałem benzynę Pb95 za 3,94 zł/litr na stacji BP w Opolu.

Fakt, że paliwo w ostatnim czasie bardzo mocno staniało. Chyba nic wcześniej takiej sytuacji nie zapowiadało. :roll: Oby tylko takie ceny utrzymały się jak najdłużej albo jeszcze bardziej spadły! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...