Skocz do zawartości

Hyde Park


sweet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla Holendra to szok ,że my Polacy jemy grzyby z lasu :woot: .Tak samo jak chciałem mojego kolegę Holendra poczęstować ogórkiem kiszonym przywiezionym z Polski ,a on na to ,że to jest zgnity ogórek i ,że się otruje :facepalm: .Teraz po roku już się nie dziwi ,ale nadal nie spróbuje .Znajomy jest w Anglii i też mówił coś o zakazie zbierania grzybów :crazy: , tak więc chyba cała zachodnia Europa tak ma :mrgreen:

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio te reklamy widziałem chyba przy tegorocznej Lidze Światowej, ale tylko gdy emitowano ostatni mecz naszej kadry w otwartym Polsacie, i tam było częściej bo po każdym secie była ich plansza sponsorska. Obecnie PSN przy Pucharze Świata w ogóle nie daje sponsorów między setami, tylko od razu po reklamie wchodzi z transmisją. Szczerze to mi już ta firma zawsze będzie z siatkówką kojarzyć :)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie jak odstąpić od kupna na allegro, ale wtedy kiedy jeszcze towar nie dotarł? Mianowicie zamówiłem książkę, nie zapłaciłem, bo płaci się na miejscu, ale już nie chcę kupować. Co trzeba przesłać, ogólnie mówiąc jak trzeba to zrobić?

 

Towar nie miał być wysłany, tylko odebrany na miejscu. Bardzo proszę o pomoc, bo jestem kompletnie zielony w tych sprawach.

Edytowane przez Polak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie uznać że to głupie pytanie.

 

Potrzebuję informacji. W tym tygodniu muszę wysłać do mojej dziewczyny paczkę z prezentem na jej urodziny. Jak mam ją wysłać żeby nie wyszło zbyt drogo, oraz ile dni taka paczka idzie. Szczególnie zależy mi na tej drugiej kwestii, ona ma urodziny 27.09, za tydzień, i dobrze by było gdyby taka paczka doszła w okolicach tego dnia. Odłegłość wynosi jakieś 120 km, jest to miasto na Pomorzu (bywalcy Shoutboxa może wiedzą gdzie mieszka moja dziewczyna, bo wymieniałem to miejsce :D )
Z góry dzięki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, najlepiej kurierem. Dziś wysyłasz, jutro paczka jest u adresata. Polecam zamówić kuriera przez internet, np poprzez serwis https://sendit.pl/lub http://furgonetka.pl/. Tanio i wygodnie (kurier przyjeżdża po przesyłkę). Cała usługa kosztuje 15-20 zł w zależności od wybranej firmy kurierskiej.

Edytowane przez maniek357
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyślesz Pocztą Polską priorytetem, to licz tak 2-3 dni robocze, jak wyślesz np. w czwartek nie zależnie czy ekonomicznym czy piorytetem to już będzie dłużej i dopiero w poniedziałek może dojść.

 

 

Poprosiłem. Ale dostałem odpowiedź, że sprzedający wystąpi o zwrot prowizji. Więc kto tę prowizję zwraca? Ja mam ją zapłacić, czy Allegro to zrobi?

Allegro zwraca, ale na Twoim koncie też zniknie dana kwota (tak bynajmniej kiedyś było). Komentarza negatywnego nie powinno być, gdyż sprzedający nie powinien mieć u siebie tej opcji. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...