Skocz do zawartości

Hyde Park


sweet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem na ile sprawdzi się moja dłuuuugoterminowa prognoza (aż do sierpnia)....

Sprawdzasz pogodę na ponad miesiąc do przodu? A ja nawet nie wiem jaka jutro będzie :lol2:

 

Bardziej traktuję to jako ciekawostka, a tak to sprawdzam max z tygodniowym wyprzedzeniem.

 

Kiedyś czytałem, że tak naprawdę prognozę pogody da się przewidzieć na maksymalnie 3 dni do przodu. A wszystko to, co "powyżej" to już jest bardziej, jak wróżenie z fusów... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jednym z nich i tym, z którego korzystam najczęściej jest wbudowana aplikacja w moim Galaxy Ace, nie wiem czy na każdym Androidzie jest ta sama, a drugie to Foreca, dostępna także jako gadżet w Windowsie - http://www.foreca.pl/Poland/Warsaw . Z kolei tą miesięczną pogodę sprawdzałem w AccuWeather - http://www.accuweather.com/pl/pl/poland-weather

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Przepraszam za post pod postem przed upływem doby, ale widzieliście ten spot MSW? -

 

Coś czuję, że osiągnie efekt odwrotny od zamierzonego. Ja sam po obejrzeniu bardziej współczuję temu autobusowi niż martwię się o dzieci. Same negatywne emocje z tego biją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież o to chodzi we współczesnej reklamie. Ma zapadać w pamięci a zapadnie jeśli wzbudzi emocje, najlepiej negatywne. Jeśli zapadnie w pamięci to za miesiąc, dwa, rodzic który będzie wysyłał dziecko autobusem, skojarzy ten filmik, adres www i sprawdzi pojazd którym pojedzie dziecko.

Tak samo z innymi reklamami. Spośród 10 reklam czekolady zapamiętamy najprawdopodobniej tę najgłupszą. Kiedy będziemy robić zakupy, staniemy przed półką z 50 rodzajami czekolad gdzieś tam z tyłu głowy odezwie się ta najgłupsza reklama i może nawet podświadomie wybierzemy tę a nie inną czekoladę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na ile sprawdzi się moja dłuuuugoterminowa prognoza (aż do sierpnia), ale wynika z niej, że w lipcu u mnie ani razu nie będzie 30 stopni
Z kolei tą miesięczną pogodę sprawdzałem w AccuWeather - http://www.accuweather.com/pl/pl/poland-weather

 

A mi ta prognoza pokazuje że będę miał do 75st. :D a, już widzę gdzie przestawić na nasze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinni zlikwidować maturę! Po kiego grzyba to? To i tak w zasadzie jest tylko "wiza" na studia wyższe. ;) Powinni zrobić tak, jak jest np. w USA, gdzie de facto nie ma matury jako takiej, tylko końcowy test. Podobno łatwy do zdania i wszyscy zdają. A u nas matura to tylko niepotrzebny dodatkowy stres... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matura z matematyki była w tym roku wyjątkowo trudna, więc nie dziwi mnie to, że tyle osób ją oblało. Według mnie matma na maturze nie jest potrzebna Zagadką jest to, jak wypadnie matura 2015, pierwsza pisana na nowych zasadach (chciałbym żeby była łatwiejsza, bo jestem w tym roczniku "eksperymentalnym", który pisze właśnie w 2015 roku). Najśmieszniejsze jest to, że sami nauczyciele nie za bardzo wiedzą, jak nas do tej nowej matury przygotować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...