Skocz do zawartości

Hyde Park


sweet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A świętemu Mikołajowi dzieci wskakiwały same do łóżka.

Czyżbyś nie zrozumiał sarkazmu ? @Marek79 napisał coś o czym już dawno wiadomo próbując ośmieszyć tradycję Bożego Narodzenia w Grudniu, więc opisałem więcej przykładów z Biblii, o których być może przeczyta na Onecie, czy WP, które zwykle przed Świętami przedrukowują artykuły, aby przypomnieć o swojej niebywałej mądrości. Radzę poczytać coś więcej niż w/w portale.

 

Ja właśnie takowy zrozumiałem i dodałem jeszcze troszkę czarnego humoru do Twgo sarkazmu :D Wychodzi na to, iż Ty nie zrozumiałeś mojej ironii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam w maju na facebookach widniały obrazki z plażą i napis: "W ramach rekompensaty za zimę na Wielkanoc...... Prosimy lato do Bożego Narodzenia".

 

Mówisz i masz! Życzenie spełnione :D

 

 

Teraz w Polsce mamy taki klimat, że Zima trwa od lutego do kwietnia, wiosna w maju, gorące lato od czerwca do września i jesień od października do stycznia... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas na studniówkę! Tak mi się to spodobało, że tu zacytuję:

Przecież to piękny czas. Randki, dziewczyny, dyskoteki itp. Ten dreszczyk emocji umówi się ze mną? Jak zagadać? Wiem, że piszę jak wapniak, którym jestem (48 wiosna) i modern maturzyści się ze mnie śmieją. Jestem z innego pokolenia takie ich prawo. Nie mówię "siema" "nara" itp. tylko używam mniej lub bardziej finezyjnej elokwencji w retoryczno-werbalnch kontaktach. Rozumiem dzisiejszych maturzystów o tyle o ile jest im ciężko tańczyć na studniówce z laptopem czy smartfonem. Za to z takim podejściem seks, czy jak to się teraz nazywa musi wyglądać arcyciekawie gdy para namiętnie obejmuje się lewą ręką, a w prawych ściskają komórki pisząc w przerwach na pocałunki esemesy. Tak jestem niedzisiejszy wapniak, ale wciąż bawię się na starych zasadach i jest mi z tym dobrze Nie mieszam laptopa do życia intymnego, tak jak ogórków kiszonych z dżemem. Kiedyś byłem młody, ale czuje się świetnie, jak bym nadal był, czego wszystkim życzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Chciałbym życzyć wszystkim forumowiczom udanego i wystrzałowego Sylwestra oraz wszystkiego co najlepsze w nowym 2014 roku!!!

 

@Sentence: Genialna liczba postów (6666), aż sobie chyba zrobię screena! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
wpadaj częściej na forum ;)

Postanowiłem zrobić sobie taką zimową przerwę od życia na forach - ostatnio trochę więcej zająłem się innymi rzeczami. Dziś koniec roku, więc postanowiłem jeszcze wpaść i coś naskrobać. :D Przy okazji robię takie podsumowanie roku, w tej chwili właśnie podliczam posty, które napisałem w tym roku na pięciu najczęściej przeze mnie odwiedzanych forach. Najwięcej wyszło mi tutaj - 1213 licząc z tym postem, a ogólnie 2669 postów. Obiecuję, że za jakiś czas wpadnę znowu i już będę częściej się udzielał. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...