Skocz do zawartości

Hyde Park


sweet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo "zły" człowiek wrzucił takiego tłita. :D

 

 

Setki ludzi a może tysiące się na to nabrały.

6c4f7151fa1a94a2e62115a3c0602f22b9426b57

M. in. pani Teresa Bochwic.

GP84giCWkAA-5rX?format=jpg&name=medium

Kim jest a raczej była pani Teresa? Była wiceprzewodnicząca KRRiT w latach 2016-2022. Tacy ludzie decydowali o rynku mediów w Polsce. Także tym internetowym.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przekonałem się jak trudna jest praca konferansjerów gdyż nie dość że uczestniczyłem w konkursie piosenki (który to wygrałem wraz z zespołem) to jeszcze go po raz pierwszy w historii... prowadziłem za co potem zebrałem gratulacje :P

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy czym to jest nieco inna sytuacja, bo to się wiąże z daną imprezą. Natomiast w przypadku z Torunia te stoiska są w reprezentacyjnym punkcie, obwarowanym dodatkowymi przepisami. Źle to wpływa na estetykę, nie mówiąc już o tym, że sam właściciel nieco kręci, bo z jednej strony mówi, iż to nie sprzedaż, tylko zbieranie darowizn, a przekąski są traktowane jako "cegiełki", a z drugiej to już z góry jest ustalone, ile ta darowizna ma wynosić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Oburzenie bo ktoś śmiał "sparodiować" Ostatnią wieczerzę Leonarda da Vinci. Ostatnią wieczerzę która była obrazem artystycznym stworzonym, tak wskazują wszystkie dostępne obecnie dane, przez homoseksualistę zauroczonego męskim ciałem. Podobno nie ma żadnych dowodów by Leonardo interesował się kobietami. Ale katolicy traktują ten obraz artystyczny jako prawdę objawioną która została zbezczeszczona podczas ceremonii otwarcia IO. Tymczasem to chodziło o zupełnie inny obraz.

 

 

  • Popieram 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe że kilku przebierańców wzbudziło takie oburzenie, a niedawno ogłoszono że w Nowej Zelandii ( pieciomilionowy kraj) 200000 dzieci padło ofiarą przemocy, w tym przemocy seksualnej, że strony kościoła katolickiego. 14% duchowieństwa ma postawione zarzuty. https://wiadomosci.wp.pl/dzien-hanby-nie-tylko-dla-nowej-zelandii-ale-takze-dla-kosciola-opinia-7053305644988960a

  • Dzięki 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Ziemkiewicz odkrył spisek. Rząd Tuska specjalnie ustalił datę koncertu Taylor Swift na 1 sierpnia by odciągnąć ludzi od uroczystości rocznicy Powstania Warszawskiego.

 

 

Wszystko byłoby OK gdyby nie to że datę tego koncertu podano na początku lipca 2023 roku. :D

https://businessinsider.com.pl/lifestyle/trzeci-koncert-taylor-swift-w-polsce-poznalismy-nowa-date/z27vhn6

Edytowane przez G2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są dziennikarze "chłopskiego rozumu". Udają że znają się na wszystkim i opakowują to w przystępną formę. Idealnym przykładem jest Cejrowski. Jak byłem piękny i młody to imponowały mi mądrości które wygłaszał w Boso przez świat czy jeszcze wcześniej w WC kwadrans. No ale z czasem człowiek mądrzeje i wie że to co ten pan wygadywał nie miało żadnego sensu i było robione pod publiczkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...