Skocz do zawartości

Hyde Park


sweet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie zawsze może być lepiej, przecież ludzie w Niemczech, USA czy Australii pewnie też narzekają. Odwieczne dążenia ludzkości do lepszego życia. Nie ma jednak wątpliwości, że na świecie jest wiele więcej krajów, w których ludzie chcieliby żyć jak w Polsce i wiele mniej, w których żyje się lepiej niż u nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nic. Szczególnie, że produkcja byłaby dość droga. HBO np. nie inwestuje w marki już eksploatowane. I już mają swój flagowy serial fantasy. Netflixa interesują też tylko nowości. STARZ chyba w ogóle nie interesuje się naszymi markami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na dodatek, książki Andrzeja Sapkowskiego w Ameryce nie są aż tak popularne, jak np. W Europie. Ale pomarzyć można. Ja sam chętnie obejrzałbym Wiedźmina jako serial od amerykańskiego giganta telewizyjnego. Może jakaś stacja w Europie się tym zainterensuje? Na Sky chyba nie ma co liczyć.

Edytowane przez Solderowy123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale miałem dziś niezłą sytuację w pociągu :)

 

Wracając z Wrocławia do Zgorzelca na przeciwko mnie siedział facet, około 30 lat, student. Co przystanek palił papierosa, w Legnicy 5 minut było przerwy, więc na dymka zdążył. Ale w Chojnowie pociąg zatrzymał się tylko na 20 sekund, on poszedł na dymka, zostawił na siedzeniu telefon + słuchawki, kurtkę, torbę i portfel z dokumentami, poszedł zapalić. I boom, pociąg ruszył, a ten na dworze haha i pociąg odjechał z jego rzeczami. Musiałem poświadczyć, że ten gość poszedł na papieroska :D Który go słono kosztował :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najdroższy papieros w życiu chyba :D

 

To ja opowiem historyjkę również podróżniczą, ale tym razem tramwajową. Gdy wracałem kilka dni temu z uczelni, musiałem biec na tramwaj żeby zdążyć. Przebiegłem na czerwonym, wpadłem na przystanek gdy tramwaj ze Świętopełka już ruszał. Na szczęście motorniczy mnie chyba zauważył bo zahamował i mnie wpuścił. Jadę sobie spokojnie, wysiadam na Placu Teatralnym (tam muszę na autobus do dworca czekać bo tramwaj tam nie jedzie). Tramwaj stoi na światłach, i pewna pani zaczyna biec do pojazdu. A motorniczy jak gdyby nigdy nic rusza i tyle go widzieli :D Pani nie była zadowolona, krzyczała "Ty chamie, specjalnie to zrobiłeś". Jak widać motorniczy jest [beep] dla niektórych bab i zbawicielem dla studentów xD

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale miałem dziś niezłą sytuację w pociągu :)

 

Wracając z Wrocławia do Zgorzelca na przeciwko mnie siedział facet, około 30 lat, student. Co przystanek palił papierosa, w Legnicy 5 minut było przerwy, więc na dymka zdążył. Ale w Chojnowie pociąg zatrzymał się tylko na 20 sekund, on poszedł na dymka, zostawił na siedzeniu telefon + słuchawki, kurtkę, torbę i portfel z dokumentami, poszedł zapalić. I boom, pociąg ruszył, a ten na dworze haha i pociąg odjechał z jego rzeczami. Musiałem poświadczyć, że ten gość poszedł na papieroska :D Który go słono kosztował :P

 

Hehe, po takiej "przygodzie" pewnie już rzucił palenie... :lol2:

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...