Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A skąd się biorą ludzie z takim podejściem jak lukas_k??

Kto powiedział,że wszystko musi być w Canal+?? Jest wolny rynek,ten kto da więcej ten będzie miał prawa.I ten co sprzedaje prawa nie będzie myślał kategoriami sprzedam tą ligę tej platformie,choć gorzej płacą bo mają inne ligi i mniej zapłaci abonent.

Są fani różnych lig,jeden np woli angielską ,a drugi hiszpańską czy SerieA.. I ten co lubi np Angielską może być niezadowolony z tego w jakiej ilości ta liga jest pokazywana w Canal+ i wolalby aby ktoś inny to pokazywał,ale w szerszym wymiarze. Tak trudno to zrozumieć?? Widać dla niektórych za trudne.

Jakoś ja tutaj nie urządzam takich lamentów,że wszystko powinno być w CP,bo mam tą platformę i lubię to i tamto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej zapłacić 100 zł jednej platformie, czy 200-250 żeby oglądać to, co wcześniej było taniej gdzie indziej? No czy to jest myślenie? Skoro jesteś takim fanem tenisa, to przypuśćmy taką sytuację: Wimbledon w Polsacie, Roland Garros i Australian Open w C+ Sport, a US Open w nSport. Będziesz zadowolony i będziesz każdej platformie płacił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla chcącego nic trudnego.Na przykładzie najbliższego weekendu.

Ilość transmisji według C+ - 18

Ilość transmisji według mojego rozkładu- 32

 

Piątek 30 marca

17:40 GKS - Lechia C+ Sport

20:00 Wisła - Legia C+ Sport

20:25 Gescrap BB - CSKA Moskwa C+ Gol

01:30 Atlanta Hawks - New York Knicks C+ Gol

04:40 Grand Prix Nowej Zelandii C+ Gol

 

Sobota 31 marca

13:10 Widzew - Ruch C+ Sport

15:30 Podbeskidzie - ŁKS C+ Sport

17:45 Lech - Cracovia Canal+

17:55 Liga włoska Catania - Milan C+ Sport

19:55 Liga hiszpańska Osasuna - R. Madryt C+ Sport

21:55 Liga hiszpańska Barcelona - Athletic C+ Sport

 

15:55 Liga angielska Aston - Chelsea C+Gol

19:00 Liga francuska Bordeaux-Gijon C+Gol

20:40 Liga włoska Parma-Lazio C+Gol

 

 

15:55 Liga angielska Manchester City-Sunderland C+Weekend

19:00 Liga francuska Nancy-PSG C+Weekend

21:30 Los Angeles Lakers - New Orleans Hornets C+ Weekend

 

Niedziela 1 kwietnia

14:10 Górnik - Korona C+ Sport

14:25 Liga angielska Newcastle - Liverpool Canal+

16:40 Polonia - Śląsk C+ Sport

20:40 Liga włoska Juventus - Napoli C+ Sport

 

12:30 Liga włoska Roma-Novara C+Gol

14:55 Liga włoska Inter- Genoa C+Gol

16:55 Liga angielska Tottenham - Swansea C+ Gol

21:00 Liga francuska Rennes-Lyon C+ Gol

 

12:00 Liga hiszpańska Atletico Madryt-Getafe C+Weekend

15:00 Liga włoska Fiorentina-Chievo

18:00 Liga hiszpańska Valencia-Levante C+Weekend

21:30 Liga hiszpańska Villareal-Espanyol C+Weekend

 

Poniedziałek 2 kwietnia

18:30 Zagłębie -Jagiellonia C+Sport

20:55 Liga angielska Blackburn-Manchester Utd C+Gol

20:55 Liga hiszpańska Sevilla-Malliorca C+Weekend

 

Włochy - 6

Hiszpania - 6

Anglia-5

Francja -3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że jeszcze gdzieś muszą pokazać żużel, NBA i Eurolige...

 

Ja bym chciał żeby zrezygnowali z praw do ligi włoskiej i francuskiej, powiększyli o jeden mecz prawa angielskiej i hiszpańskiej, do tego dorzucili światowe gale bokserskie :)

 

Te mecze włoskiej i francuskiej i tak mają znikomą oglądalność, więc po co trzymać coś na siłę, jeśli można zainwestować w inne sporty i większe pakiety 2 najlepszych lig na świecie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że jeszcze gdzieś muszą pokazać żużel, NBA i Eurolige...

 

Ja bym chciał żeby zrezygnowali z praw do ligi włoskiej i francuskiej, powiększyli o jeden mecz prawa angielskiej i hiszpańskiej, do tego dorzucili światowe gale bokserskie :)

 

Te mecze włoskiej i francuskiej i tak mają znikomą oglądalność, więc po co trzymać coś na siłę, jeśli można zainwestować w inne sporty i większe pakiety 2 najlepszych lig na świecie :)

W Polsce jest sporo kibiców włoskich drużyn ale C+ nie gwarantuje transmisji każdego meczu Juve czy Milanu więc ludzie wolą oglądać w internecie niż bulić na Cyfrę i całą masę niepotrzebnych kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej zapłacić 100 zł jednej platformie, czy 200-250 żeby oglądać to, co wcześniej było taniej gdzie indziej? No czy to jest myślenie? Skoro jesteś takim fanem tenisa, to przypuśćmy taką sytuację: Wimbledon w Polsacie, Roland Garros i Australian Open w C+ Sport, a US Open w nSport. Będziesz zadowolony i będziesz każdej platformie płacił?

Nie będę płacił każdej platformie,tak jak teraz nie mam Cyfry+ ,choć futbol mnie bardzo interesuje. Powiem tak uważam,ze przy takiej ilości jaką oglądam i na ile czas mi pozwala nie opłaca Mi się wydawać 100 zł, w CP mam najniższy pakiet i chyba też zrezygnuję niedługo.

Uważam,że to internet jest przyszłością i jestem skłonny zapłacić 10-20 zł by móc oglądać to co chcę ,a nie to co zostanie mi narzucone przez włodarzy kanałów.

A wracając do tenisa to popatrzmy chociażby na turniej w Miami. Prawa do ATP ma Polsat i transmituje mecze mężczyzn ,a WTA Eurosport,przez co jest większy wybór i więcej meczów do zobaczenia. Gdyby oba turnieje były tylko w 1 grupie było by tego mniej.

P.S Sorek imponująca lista podziwiam,że Ci się chce tyle meczów oglądać. To rozumiem,że w weekend rodzina nie ma dostępu do TV?? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podałem tylko dla przykładu że jakby chcieli to by mogli.Wszystkiego nie da się oglądać.Mam dwa telewizory,na jednym C+ na drugim NTC ale dołożę od nowego sezonu multiroom albo splitter.Mnie generalnie zawsze interesuje mecz Juve i przekładam go nad wszystko.Jak nie pokazuje C+ to Ictaimi albo Sportdital w razie potrzeby.Na końcu internet.Tak poza tym to sporo oglądam ligę angielską.Nie zawsze Real i Barcelonę oraz i hity ligi włoskiej.Z naszej ligi Legia i Korona.Na Eurosporcie2 Bayern i BVB.Liga francuska rzadko kiedy.Futbol to moja pasja i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój stosunek do Serie jest raczej neutralny ale naprawdę meczów z tej ligi jest za mało. 3-4 spotkania w kolejce to już by jakoś wyglądało. Przez tak małą liczbę spotkań jaka jest obecnie transmitowana nie zawsze mamy okazję oglądać np Juventus, który gra w tym sezonie świetną piłkę i do końca powalczy o mistrzostwo. Akurat w tym sezonie to spotkania z udziałem właśnie Juve i Milanu powinny być pokazywane co kolejkę bo już od dłuższego czasu zanosi się na to, że tytuł zdobędzie jedna z tych ekip. Ogólnie rzecz biorąc to dobrze by było gdyby Serie A była pokazywana chociaż tak jak La Liga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest idealnie nie da sie ukryć, ale cos czuje, ze bedzie jeszcze gorzej. Coś z dwojki Serie A czy L1 z c+ pewnie wyleci, wcale sie nie zdziwie jezeli do n. Polsat zamyka kanał piłkarski, orange sport i sportkluby sa za słabe. LM+LE+Serie A ,do tego wytwórnie filmowe,to juz solidna oferta , a c+ po fuzji bedzie doił ,,[beep]ow'' podwójnie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz coś dla fanów sportów walki! Właśnie podpisaliśmy umowę dzięki, której będziemy pokazywać gale MMA, organizowane przez federację Bellator. W tym roku będzie to 27 turniejów z udziałem czołowych zawodników świata. Pierwsze relacje już w najbliższy piątek 30 marca i poniedziałek 2 kwietnia od 23:00. Retransmisje w CANAL+ SPORT HD przeprowadzane będą w każdy poniedziałkowy wieczór o 23:00 w ramach nowego pasma CANAL+ KO. Walki Bellator odbywają w okrągłych klatkach. Na sezon składa się cykl turniejów organizowanych w poszczególnych kategoriach wagowych. Bellator to jedyna federacja na świecie, w której zawodnicy walczą w systemie „pucharowym”. Oznacza to, że wygrany awansuje dalej, a przegrany odpada z dalszej rywalizacji.

 

Źródło: http://www.facebook.com/canalplussport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy wolicie, aby Canal+ zrezygnował z ligi włoskiej i francuskiej na korzyść 1 meczu więcej w kolejce z lig angielskiej i hiszpańskiej? Czyli wolicie obejrzeć dodatkowo w kolejce mecz w stylu Granada - Osasuna niż mecz Milan-Inter albo Juventus-Roma. Ludzie co wy za głupoty wypisujecie ... Chcecie aby Canal+ zainwestował w słabe mecze, a stracił prawa do tych lepszych. Uważam, że tak jak jest teraz jest bardzo dobrze. Chociaż nie pogardziłbym 1 mecz więcej w kolejce z lig francuskiej i włoskiej. Ale to chyba tylko w dodatkowych serwisach by było możliwe.

 

Niestety niepokoją mnie te zakupy gal MMA i słabych turniejów tenisa. Jest to chyba lekki sygnał do tego, że przygotowują się na jakąś poważną stratę w prawach i starają się "coś" kupić, aby nie było, że nie chcą utrzymać ramówki. Poza tym - prawa do najlepszych lig w Europie Canal+ ma już od ponad 10 lat u siebie. Jak wiemy ... nic nie trwa wiecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niszowe oferty.. jeśli ktoś żyje tylko futbolem, to tak może uważać. Dobrze,że Canal+ wreszcie myśli urozmaicić tą słabą ofertę sportową,podkreślam sportową,a nie piłkarską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

IIIrzędne turnieje tenisa ziemnego uważasz za wzmocnienie oferty sportowej? Retransmisje gal MMA to wzmocnienie oferty? Opanuj się ... Gdyby tu chodziło o gale UFC na żywo albo najważniejsze gale MMA live to co innego. Gdyby chodziło o jedne z ważniejszych turniejach tenisa to co innego. Ale tu mowimy o rzeczach, które nawet na sportklubie nie byłyby czymś ważnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...