Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z Was orientuje się może, czy Andrzej Twarowski jest obecnie na urlopie? Nie prowadził on poniedziałkowego "Jej Wysokość Premier League" i zastanawiam się jak to zinterpretować. 

 

Słyszałem, że ponoć ma wrócić na antenę. Z drugiej jednak strony, może czekać na transfer do Viaplay - ze względu na kilkumiesięczny zakaz konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twarowski nie pojawił się na ekranie chyba od maja. Jeśli coś przegapiłem to mnie poprawcie. Oficjalne info brzmi, że jest na urlopie, ale na reklamówce "Jej wysokość Premier League" są pokazani prowadzący/goście i nie ma wśród nich Twarowskiego, więc wystarczy połączyć kropki i...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już potwierdzone w artykule na satkurier.pl, że kanały eventowe tylko przez Internet. Nie wyrobili się z apką Viaplay, więc tak to łatają i przy okazji robią promocje serwisowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Globus903 napisał:

O kurcze xD to już nie jest zabawne mamy 2022

Czas na kierunek Czechy.

Co ciekawe sygnał dla Canal+ Sport w Czechach i Słowacji będzie odbierany w Polsce (siedziba Canal+) z Wielkiej Brytanii.

Przecież w siedzibie Canal+ Polska będą nadawane te kanały a studio będzie w Czechach.

Wiec mają sygnał 1080i pod nosem.

 

 

Edytowane przez Mateusz2006
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawy jak to będzie z kanałami eventowymi, bo zważając na to, że C+ dla bezpieczeństwa przed wysłaniem do sieci dodatkowo zbuforuje sobie przekaz Viaplay opóźniony o 15-20 sekund robiąc z tego powiedzmy minutę, plus jeszcze dojdzie 30-40 sekund opóźnienia, wynikające z bufora które robi już u klienta C+ Online to rzeczywiście będzie szansa dojechać do tych mitycznych 2 minut ;d.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy SatKurier lub ktoś na forum, może opisać, jak to będzie wyglądać? Canal+ Sport będzie transmitować stream Viaplay, czy będzie satelitarnie brać sygnał, a audio podstawiać z Viaplay? Czy jeśli im "przytnie" to znaczy że wszyscy w C+Sport będą mieć przerwę w transmisji? Jak robi się taką transmisje? Bo rozumiem, że sygnał będzie upscal do 1080i. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, PLQba napisał:

Czy ktoś z Was orientuje się może, czy Andrzej Twarowski jest obecnie na urlopie? Nie prowadził on poniedziałkowego "Jej Wysokość Premier League" i zastanawiam się jak to zinterpretować. 

 

Słyszałem, że ponoć ma wrócić na antenę. Z drugiej jednak strony, może czekać na transfer do Viaplay - ze względu na kilkumiesięczny zakaz konkurencji.

 

Ponadto Viaplay zapowiadał, że będzie jeszcze jeden transfer. Też zauważyłem, że nie ma go na żadnym zdjęciu promocyjnym żadnego programu. Nie mówiąc o występach. Twarowski wrócił do C+ ze względu na Premier League, więc możliwe, że warunek o komentarzu z Viaplay zaważy na transferze.

 

Inna sprawa, że w przypadku Twarowskiego i Smokowskiego w 2017 odejścia ogłoszono bardzo wcześnie, bo jeszcze, gdy pojawiali się na antenie C+. Twarowski dalej wrzuca materiały promocyjne C+ na swoim koncie twitterowym, więc prawdopodobnie umowa dalej obowiązuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MartinFC wszystkie znaki wskazują na to, że będzie to stream od Viaplay, tak jak to było w Galerii UPC czy Vectrze na ich kanale eventowym.

Swoją drogą, C+ Online leży od 4h, średni dzień na info o tych kanałach eventowych wybrali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...