Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bundesligi nie oglądam (nieciekawa liga moim zdaniem mistrz znany od pierwszej kolejki tak naprawdę). Bardzo żałuję utraty Premier League, oraz wcześniej LM. Jeżeli Viaplay nie udzieli im sublicencji na angielską oraz Widzew nie awansuje do Ekstraklasy nie będę już ich klientem od przyszłego sezonu. 

Edytowane przez Beks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CANAL+ SPORT 5 zamiast nSport+? Ciąg dalszy dewaluacji marki CANAL+… 🤦‍♂️

 

Wystarczyło usunąć literkę „n” z nazwy. To wszystko. A tutaj tworzą kolejny bałagan w nazewnictwie. CANAL+ SPORT 3 i CANAL+ SPORT 4 to jedynie serwisowe kanały stworzone do emisji tylko i wyłącznie Ekstraklasy w Polsat Box i przy okazji u innych operatorów pod elastyczniejsze pakiety. CANAL+ SPORT 5 to kanał z regularną emisją różnych transmisji sportowych. Dalsza cyferka – jak rozumiem – dawałaby taką sugestię jak w przypadku ELEVEN SPORTS 4, czyli treści o charakterze promocyjnym/non-premium. Tymczasem tutaj kolejność pokazuje, że okazjonalne kanały są wyższe w tej hierarchii od codziennego.

 

Tak jakby nie mogli nazwać CANAL+ SPORT 3 i CANAL+ SPORT 4 jako CANAL+ EKSTRAKLASA 1 i CANAL+ EKSTRAKLASA 2. Byłby większy porządek. Pozostaje tylko czekać jak CANAL+ NOW zostałby przemianowany na CANAL+ SPORT 6…

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Beks napisał:

Akurat mnie nie obchodzi ich oferta filmowa tylko sportowa, a oni tracą dosłownie wszystko na czym mi zależy. 

Jak stracą wszystko co Cie interesuje to po prostu przestaniesz abonować Canal+ i tyle. Będziesz subskrybował co innego. 

5 minut temu, enski napisał:

CANAL+ SPORT 5 zamiast nSport+? Ciąg dalszy dewaluacji marki CANAL+… 🤦‍♂️

 

Jakiej dewaluacji? O czym Ty piszesz? Porządkują swoje portfolio i teraz wszystko będzie pod jedną marką - Canal+. Kanał nSport+ był ostatnim, co zostało po marce "n". 

7 minut temu, enski napisał:

 

Wystarczyło usunąć literkę „n” z nazwy. To wszystko. A tutaj tworzą kolejny bałagan w nazewnictwie. CANAL+ SPORT 3 i CANAL+ SPORT 4 to jedynie serwisowe kanały stworzone do emisji tylko i wyłącznie Ekstraklasy w Polsat Box i przy okazji u innych operatorów pod elastyczniejsze pakiety. CANAL+ SPORT 5 to kanał z regularną emisją różnych transmisji sportowych. Dalsza cyferka – jak rozumiem – dawałaby taką sugestię jak w przypadku ELEVEN SPORTS 4, czyli treści o charakterze promocyjnym/non-premium. Tymczasem tutaj kolejność pokazuje, że okazjonalne kanały są wyższe w tej hierarchii od codziennego.

Przecież Canal+Sport 3 i 4 to nie kanaly serwisowe. Mają ciągłość nadawania, podobnie jak wspomniany przez Ciebie Eleven Sports 4, który przy braku meczów piłkarskich jest tak samo powtórkowy jak C+S3i4. 

Kanałami serwisowymi są Polsaty Sport Premium 3-6. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, kisiel95 napisał:

Po prostu pewnie przeniosą np. żużel do wyższych kanałów i tyle.

Raczej Ekstraliga by się na to nie zgodziła.

Stąd też ta zamiana z nSport+ na C+S5.

Będzie pod marką C+ przy jednoczesnym pozostaniu w niższych pakietach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zluzujecie majty.

Ty TYLKO zmiana nazwy. Nic nie przeniosą. Żużel nadal będzie w nSport+, czyli Canal+ Sport 5. Jedynie marketing się zmieni, będą reklamować, że "żużel w Canal+" :D

Godzinę temu, Beks napisał:

Akurat mnie nie obchodzi ich oferta filmowa tylko sportowa, a oni tracą dosłownie wszystko na czym mi zależy. 

 

Dlatego nie jesteś już ich targetem, chyba, że lubisz Ekstraklasę i Ekstraligę.

Canal+ coraz bardziej stawia na własne produkcje filmowe i serialowe, by skuteczniej walczyć z Netflixami i innymi, albo być ich uzupełnienie, (Canal+ Online). Przynajmniej tego im nikt nie odbierze. A nie, przez lata inwestowali w ligę angielską, przychodzi jakiś gracz, przepłaca i heja. Sportowy widz idzie za nowym graczem. HBO czy Netflix bez sportu zyją i mają się dobrze. Chociaz zapewne Canal+ nadal bedzie z Ekstraklasą i tego nie odpuści, bo jednak sporo kibiców jest w Canal+ dla Ekstraklasy. :)

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, enski napisał:

CANAL+ SPORT 5 zamiast nSport+? Ciąg dalszy dewaluacji marki CANAL+… 🤦‍♂️

 

Wystarczyło usunąć literkę „n” z nazwy. To wszystko. A tutaj tworzą kolejny bałagan w nazewnictwie. CANAL+ SPORT 3 i CANAL+ SPORT 4 to jedynie serwisowe kanały stworzone do emisji tylko i wyłącznie Ekstraklasy w Polsat Box i przy okazji u innych operatorów pod elastyczniejsze pakiety. CANAL+ SPORT 5 to kanał z regularną emisją różnych transmisji sportowych. Dalsza cyferka – jak rozumiem – dawałaby taką sugestię jak w przypadku ELEVEN SPORTS 4, czyli treści o charakterze promocyjnym/non-premium. Tymczasem tutaj kolejność pokazuje, że okazjonalne kanały są wyższe w tej hierarchii od codziennego.

 

Tak jakby nie mogli nazwać CANAL+ SPORT 3 i CANAL+ SPORT 4 jako CANAL+ EKSTRAKLASA 1 i CANAL+ EKSTRAKLASA 2. Byłby większy porządek. Pozostaje tylko czekać jak CANAL+ NOW zostałby przemianowany na CANAL+ SPORT 6…

Ale C+ Sport 5 nie będzie kanałem premium w przeciwieństwie do C+ Sport 3 i 4.

Teraz, Michał99 napisał:

Ale C+ Sport 5 nie będzie kanałem premium w przeciwieństwie do C+ Sport 3 i 4.

Ma również nadzieję, że oprawa graficzna pozostanie również bez zmian mimo zmiany nazwy tak jak to miało miejsce w przypadku zmiany Kuchni+ w CANAL+ Kuchnia i Domo+ w Canal+ Domo. Bo bez sensu by było gdyby oprawa graficzna była taka sama jak w innych kanałach premium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Michał99 napisał:

Ale C+ Sport 5 nie będzie kanałem premium w przeciwieństwie do C+ Sport 3 i 4.

Ma również nadzieję, że oprawa graficzna pozostanie również bez zmian mimo zmiany nazwy tak jak to miało miejsce w przypadku zmiany Kuchni+ w CANAL+ Kuchnia i Domo+ w Canal+ Domo. Bo bez sensu by było gdyby oprawa graficzna była taka sama jak w innych kanałach premium

To skoro nie będzie kanałem premium to powinien mieć otwarte drzwi do uzupełnienia Canal Sport 3 i 4 w Polsat Box. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko i cena  za sam C+ jest bardzo niska.Cena to odpowiednik HBO a tu jest jeszcze dodatkowo sport. Moim  zdaniem nie powinni opuszczać ceny za C+  o 5 zeta pomimo utraty PL. Ja lubie sporty walki a ostatnio widze 3 gale boksu co wcześniej było od święta. Może w to zainwestują bardziej niż ostatnimi czasy.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, cidik napisał:

jest niska bo drogich praw coraz mniej. Wolałbym żeby było jak kiedyś... wszytko u jednego. Może płaciłbym ok 100 zł za pakiet sportowy, 

Ty byś płacił, ale inni by nie płacili. Przy starcie nc+ pełen  pakiet Canal+ był wyceniany na 119zł. Było 5 lig piłkarskich, Liga Mistrzów, Liga Europy, żużel, NBA czy EHF LM. Ludzie powyżek nie chcieli i zaczęli sprzedawać za mniej. Dla stałych abonentów nawet o połowę mniej niż powyższa cena. 

 

W związku z tym nadal płaci się 119zł (jak nie wiecej), ale u różnych operatorów. 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.02.2022 o 21:40, k05 napisał:

Jakiej dewaluacji? O czym Ty piszesz? Porządkują swoje portfolio […]

O tym, że takie rebrandingi z Kuchnia+ na CANAL+ KUCHNIA i DOMO+ na CANAL+ DOMO to był moim zdaniem czysty idiotyzm. To samo z CANAL+ na CANAL+ PREMIUM. CANAL+ od zawsze było marką premium, więc nie trzeba tego jeszcze dodatkowo specjalnie podkreślać. Tak jakby ludzie nie mieli o tym pojęcia. A przez te kilka kosmetycznych zmian to już powoli nie wiadomo czym to ma być. Czy też taki CANAL+ FAMILY, który przestał już być kanałem premium, a dostępnym w normalnym pakiecie bazowym, a ramówka skupia na powtórkach różnych filmów czy programów.

 

W dniu 9.02.2022 o 21:40, k05 napisał:

Kanał nSport+ był ostatnim, co zostało po marce "n". 

To samo tutaj. Wystarczyło usunąć „n” i byłoby ładne, proste SPORT+. Tyle.

 

• SPORT+ ⇨ od treści non-premium

• CANAL+ SPORT ⇨ od treści premium

 

W dniu 9.02.2022 o 21:40, k05 napisał:

Przecież Canal+Sport 3 i 4 to nie kanaly serwisowe. Mają ciągłość nadawania

Tak, wiem. Mówiąc „serwisowy” miałem na myśli to, że to są jedynie kanały utworzone do emitowania tylko i wyłącznie Ekstraklasy, aby móc to zaoferować konkurencyjnej platformie.

 

Dlatego bardziej sensownym moim zdaniem byłoby nazwanie ich jako CANAL+ EKSTRAKLASA.

 

W dniu 9.02.2022 o 22:27, Michał99 napisał:

Ale C+ Sport 5 nie będzie kanałem premium w przeciwieństwie do C+ Sport 3 i 4.

No i do tego również się odniosłem porównując CANAL+ SPORT 5 do ELEVEN SPORTS 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie będzie na plus tylko jak C+5 pojawi się w paczce C+ bo w Netii nie mam nsportu. Nie mam warunków do TV satelitarnej i musiałbym ją w kuchni oglądać a z kablówek Netia najtańsza. I to trochę nie fajne, że płacę Canalowi + za samą paczkę C+ 50 zł i nie mam dostępu do pełnej oferty sportowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, enski napisał:

O tym, że takie rebrandingi z Kuchnia+ na CANAL+ KUCHNIA i DOMO+ na CANAL+ DOMO to był czysty idiotyzm. To samo z CANAL+ na CANAL+ PREMIUM. CANAL+ od zawsze było marką premium, więc nie trzeba tego jeszcze dodatkowo specjalnie podkreślać. Tak jakby ludzie nie mieli o tym pojęcia. A przez te kilka kosmetycznych zmian to już powoli nie wiadomo czym to ma być. Czy też taki CANAL+ FAMILY, który przestał już być kanałem premium, a dostępnym w normalnym pakiecie bazowym, a ramówka skupia na powtórkach różnych filmów czy programów.

 

To samo tutaj. Wystarczyło usunąć „n” i byłoby ładne, proste SPORT+. Tyle.

 

• SPORT+ ⇨ od treści non-premium

• CANAL+ SPORT ⇨ od treści premium

 

Tak, wiem. Mówiąc „serwisowy” miałem na myśli to, że to są jedynie kanały utworzone do emitowania tylko i wyłącznie Ekstraklasy, aby móc to zaoferować konkurencyjnej platformie.

 

Dlatego bardziej sensownym moim zdaniem byłoby nazwanie ich jako CANAL+ EKSTRAKLASA.

 

No i do tego również się odniosłem porównując CANAL+ SPORT 5 do ELEVEN SPORTS 4.

Zgłoś się do Pani Edyty ze swoimi propozycjami. Na pewno je wysłucha i wdroży w życie, bo są takie "pomysłowe". 🤣

 

A tak już poważnie...

Stawiają po prostu na nazwę CANAL+ pod którą będą już nie tylko filmy i sport, ale też programy life-stylowe, produkcje dokumentalne czy seriale.

Wszystko pod jedną nazwą w jednym serwisie streamingowym. 

 

A co do praw "premium" to w obliczu rosnącej konkurencji to chyba trudne do określenia skoro mecz zaplecza Ekstraligi zuzlowej potrafi mieć większą widownie niż niby-premium mecze Ligi hiszpańskiej czy francuskiej. 

Walczy się o klienta i kupuje się to co się ogląda. Nie ma się więc co dziwić, że są zainteresowani 2. Ligą Żużlową. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...