Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, kamil2505 napisał:

 

W sumie skoki narciarskie mają oglądalność, ale i tak wtedy musieliby zrobić deal z TVP.

Taki deal to robi TVP z Eurosportem, który posiada pełnię praw, więc jak już to nie ten adres

Edytowane przez OlafS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, emirates napisał:

To zależy. Discovery często narzekało, że kupowanie praw dla wielu krajów dla eurosportów jest coraz trudniejsze bo właściciele wyciągają wyższe kwoty od pojedynczych nadawców np. lokalnych dla których to jedyny wydatek. 

 

Pewnie prawda leży po środku i narzekają Ci którzy prawa tracą. 

 

Myślę, że mogło mieć znaczenie, że c+ zawsze żydził na jakieś okrojone pakiety a tu nent kupiło wszystkie 380 meczów. 

 

Hehe c+ inwestowało w zabezpieczenia, żeby nie stracić premier league, ubijali kameleony, wyświetlali cyferki na meczach a i tak stracili prawa i to na rzecz nadawcy internetowego. 

Jakie okrojone pakiety? Dla nadawców z Europy obecny pakiet jaki ma C+ jest maksymalny, to po prostu Premier League zakazywała do tej pory pokazywania meczów o 16, tak samo Nent w Szwecji ma o tym komunikat na stronie pod nazwą "Dlaczego nie pokazują wszystkich meczów Premier League"

 

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkałem się z opinią "w internetach", że Viaplay wygrało, bo zakupiło prawa na kilka rynków. Hmmm...

Co ciekawe CANAL+ najprawdopodobniej też tak zrobił. Przedłużył prawa do Premier League we Francji oraz zakupił przy okazji na teren Czech i Słowenii o czym poinformował w komunikacie. Czy w takim razie nie chodziło o czas? Że C+ chciał tylko na 3 lata, a Viaplay na 6? Jeżeli tak, to kiepskie podejście. 

 

Więcej o zakupie praw PL przez C+ na Francję, Czechy i Słowenię:

 

https://www.france24.com/fr/info-en-continu/20210707-canal-garde-la-premier-league-jusqu-en-2025

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

@_Artek_jestesmy w dobrej sytuacji. 

Umowa go grudnia, a do tego czasu wiele się wyjaśni, po wejściu na rynek nowych graczyjak Disney+, HBO Max itd.

Może PC+nawiąże współpracę z Viaplay.

A pakiet Superpremium 4K nie wart jest kwoty powyżej 100 zł z obecnymi prawami.

 

Chociaż kto tam wie, ile zapłaci PC+ za Ekstraklasę.

:-D:-D

Ja tego nie zamierzam spłacać.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, kamil2505 napisał:

Spotkałem się z opinią "w internetach", że Viaplay wygrało, bo zakupiło prawa na kilka rynków. Hmmm...

Co ciekawe CANAL+ najprawdopodobniej też tak zrobił. Przedłużył prawa do Premier League we Francji oraz zakupił przy okazji na teren Czech i Słowenii o czym poinformował w komunikacie. Czy w takim razie nie chodziło o czas? Że C+ chciał tylko na 3 lata, a Viaplay na 6? Jeżeli tak, to kiepskie podejście. 

 

Więcej o zakupie praw PL przez C+ na Francję, Czechy i Słowenię:

 

https://www.france24.com/fr/info-en-continu/20210707-canal-garde-la-premier-league-jusqu-en-2025

 

Nadawcy składali oferty na 3 i 6 sezonów, przetarg Francuski był na takich samych zasadach jak Polski, za to Czechy i Słowenia na trochę innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, lakiman napisał:

@_Artek_jestesmy w dobrej sytuacji. 

Umowa go grudnia, a do tego czasu wiele się wyjaśni, po wejściu na rynek nowych graczyjak Disney+, HBO Max itd.

Może PC+nawiąże współpracę z Viaplay.

A pakiet Superpremium 4K nie wart jest kwoty powyżej 100 zł z obecnymi prawami.

 

Chociaż kto tam wie, ile zapłaci PC+ za Ekstraklasę.

:-D:-D

Ja tego nie zamierzam spłacać.


Gdyby nie multiroom to wykupiłbym po prostu C+online player bez reklam +eurosport player+viaplay i miałbym wszystko czego mi trzeba..... nie dalej jak tydzień temu dzwoniła do mnie Pani z DUK. i chciała mi dać ten pakiet za 126zł chciałem za 119 i gdyby się zgodziła to bym już aneksował na szczęście nie zgodziła się za co jej dziękuje i z tego miejsca pragnę gorąco pozdrowić o tym czy będzie opcja c++ viaplay i za ile dowiemy się już przy starcie ligi niemieckiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kamil2505 napisał:

Spotkałem się z opinią "w internetach", że Viaplay wygrało, bo zakupiło prawa na kilka rynków. Hmmm...

Co ciekawe CANAL+ najprawdopodobniej też tak zrobił. Przedłużył prawa do Premier League we Francji oraz zakupił przy okazji na teren Czech i Słowenii o czym poinformował w komunikacie. Czy w takim razie nie chodziło o czas? Że C+ chciał tylko na 3 lata, a Viaplay na 6? Jeżeli tak, to kiepskie podejście.

Chodziło o to, że na tamtych rynkach nie ma (jeszcze?) Viaplay, który jest w stanie przebić inne oferty o X razy. Gdyby Viaplay nie obrał sobie za cel Polskę, to z palcem w nosie Canal+ przedłużył by te prawa i u nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, cidik napisał:



 

 


całe szczęście mam go w umowie na rok za 79,99 zł emoji16.png

 

 

Ja za 135 zł, i prawdopodobnie, jak nie będzie piłki, to koniec, tak dużego i drogiego pakietu. Jeśli jeszcze będe miał C+... Jeszcze jak pomyśle, jak kiedyś, 10/15 lat temu marzyłem o C+, bo pragnąłem oglądać każdy mecz. A rodzice woleli Polsat. A teraz? Załamka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, cidik napisał:

Puchar Anglii, Puchar Ligi Angielskiej i Championship. To max co mogą kupić z rozgrywek w Anglii emoji23.png

Moim zdaniem Puchar Anglii i Puchar ligi angielskiej wyląduje właśnie w C+. Eleven ma te prawa jeszcze przez rok. Gdyby dodatkowo udało im się dogadać w sprawie sublicencji, (np. na 2 mecze w kolejce), to nie wyglądało by to wtedy już tak źle.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powstaje zasadnicze pytanie. Dlaczego kibic miałby zakupić paczkę kanałów Canal+? 

Ekstraklasę można za 10zł kupić w CP, francuska jest też w Eleven.  PSP też w CP. Polski żużel i tak w nSport+. 

 

Dla połowy hiszpańskiej i WTA? Szczerze wątpię. 

 

Eleven ma chociaż na wyłączność włoską. C+ miał angielską. 

 

C+ ma naprawdę spory problem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...