Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę po komentarzach, że nc+ miało wczoraj słaby dzień. A to Krzysztof Marciniak mówiący ''Teraz cicho'' , a to lekceważenie niektórych meczów w Multilidze, gdzie nie grano kompletnie o nic decydującego, dodatkowo o jednym meczu mówili więcej w studio niż na trzy ostatnie, udawanie łaczenia na żywo . Na żużlu dwóch panów rozjechało się z profesjonalizmem, w magazynie PGE zażenowali sobą innych.

Edytowane przez MartinFC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

wtorek, 16 czerwca
18:25 Borussia Moenchengladbach - VfL Wolfsburg, CANAL+ SPORT
komentarz: Bartosz Gleń, Grzegorz Kaczmarczyk

21:55 FC Barcelona - CD Leganes, CANAL+ SPORT
komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski

 

środa, 17 czerwca

18:55 Aston Villa FC - Sheffield United FC, CANAL+ SPORT

Komentarz: Marcin Rosłoń, Przemysław Pełka

19:25 SD Eibar - Athletic Club, CANAL+ SPORT2
komentarz: Rafał Wolski, Wojciech Jagoda
19:25 Real Valladolid - Celta Vigo, nSport+
komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała
20:25 Borussia Dortmund - FSV Mainz, CANAL+ PREMIUM
komentarz: Edward Durda, Maciej Murawski

21:10 Manchester City FC - Arsenal FC, CANAL+ SPORT, CANAL+ 4K ULTRA HD

Komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny

21:55 CA Osasuna - Atletico Madryt, CANAL+ SPORT2
komentarz: Adam Marchliński, Leszek Orłowski

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sportklub nie stracił praw tylko współpraca jest i takie mecze będę w nSport+

Liga ACB będzie mecze takie w nSport+ środa 17.06 Barca - Joventut; piątek 19.06 21:25 Baskonia - Iberostar; poniedziałek 22.06 18:25 Real Madryt - Valencia; wtorek 23.06 15:25 Baskonia - Unicaja; piątek 26.06 21:25 Real - Zaragoza; wtorek 19:50 30.06 Finał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy można oglądać transmisje sportowe na Canal+ Sport  bez polskiego komentarza, tylko z angielskim albo całkowicie bez komentarza?

Edytowane przez Barti
Przeniesiono dyskusję do odpowiedniego działu forum i wątku. Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to słabo, przez 20 lat nie oglądałem TV, myślałem, że jakość się zmieniła, a puściłem niedawno jakiś mecz na Canal+, to komentator seplenił, nie dało się tego słuchać. Polski komentarz mnie irytuje. Oni w tej telewizji zapominają w jakich czasach żyjemy, że za niedługo całkowicie platformy internetowe ich wyprą i tyle tego będzie jeżeli nie zaczną słuchać klientów i działać pro konsumencko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wam się podoba "Jej wysokość Premiere League". Dla mnie genialne. Aż dziwne, że dopiero teraz na to wpadli. :D

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...