Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem w sytuacji, gdzie do lipca do rachunku dorzuca mi się Credit Agricole (30 zł / m-c), więc boli mnie to trochę mniej, ale z miłą chęcią płaciłbym jeszcze mniej, bo na premię dla Zarządu składać się nie lubię. 

 

Również w lipcu kończy mi się umowa i nie ukrywam, że mocno zastanawiam się czy warto dalej ją przedłużać. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tym czasem kolejny zagraniczny operator daje ofertę na 3 miesiće za free  https://www.hd-plus.de/themen/zuhause   A W tym czasie PC+ siedzi cicho i  na nadzieje że abonenci nie będą sie o nic upominali.A co dziś nażywo ze sportu?A no nic jak od ponad miesiąca .Ważne że u opertatora na koncie się zgadza.?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.04.2020 o 20:18, SatExpert napisał:

Taaa, bo CP lepszy i obniżył swoim klientom abonującym Polsat Sport Premium i Eleven Sports ceny abonamentu ?

 

Tak naprawdę żaden polski operator sat czy kablowy nie obniża abonamentu. Takie rzeczy tylko zagranicą.

Edytowane przez Bloo411
  • Popieram 1
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Player.pl zwraca kasę posiadaczom pakietu "ekstraklasa pass" z C+ Sport 3 i 4, za który płaciło się z góry za cały sezon (jeden z userów napisał o tym na twitterze Stanowskiego, który właśnie odkrył, że Sky pozwala pauzować pakiety sportowe ;)).

 

 

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak zobaczyłem ekstraklasa cup na ps4 to zrozumiałem że nikt w polsce zwrotu za "brak" sportu nie dostane, dobrze że niektórzy do końca czerwca mają rabat z oferty świątecznej.....(pomijam interwencje UOKiK ale tej się nie spodziewam). 

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest Polska mnie UK.

Czy w Polsce telewizja Canal+ oferuje (osobno) jakiś pakiet sportowy? :D

Jeśli już, najwięcej pretensji mogą mieć abonenci Cyfrowego Polsatu, oni faktycznie płacą za pakiet Ekstraklasa (bez filmów, seriali i innych)

Edytowane przez muza_tv
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Bardzo fajnie wychodzi im ten "Dobry wieczór sport", na poziomie i z udziałem widzów. Robią fajną robotę w tych trudnych czasach bez sportu.

17 godzin temu, lukimann napisał:

Inwestycje w ofertę sportową mogą spowodować dalszy spadek  jakości oferty filmowej 

 

Dlatego niech skupią się na zatrzymaniu tego co mają (Ekstraklasa, liga angielska), a nie wydawanie kasy na jakąś Ligę Mistrzów w siatkówce.

Nie czarujmy się. Czasy, gdy Canal+ miało wszystkie ligi jak na razie się skończył. Więc niech skupią się na tym co przyciągnie abonenta.

Dobrze byłoby gdyby powróciła piłkarska Liga Mistrzów, to - obok Ekstraklasy - faktycznie byłyby sportowy produkt premium, który bardziej przyciągnie nowego abonenta niż siatkówka. A Bundesligę, LaLigę czy Serie A niech zostawią Eleven Sports - kto będzie chciał to sobie dokupi za kilka złociszy.

Edytowane przez muza_tv
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, SatExpert napisał:

Ale ten magazyn "Dobry wieczór Sport" jest naprawdę fajny - wczoraj Edzio Durda powiedział kilka anegdot z czasów jak był min. w TVP - takie rzeczy żadko można usłyszeć. :D

Polecam Kanał Sportowy albo ETOTO TV.

Sporo anegdot można znaleźć i się pośmiać. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...