Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 hours ago, breaking said:

W obecnej sytuacji zawsze znajdą się śmieszni ludzie którym się wydaje, że niebawem ligi zostaną dograne. Abonent C+ powinien  przynajmniej mieć możliwość wcześniejszego wypowiedzenia umowy.

Śmieszne to jest takie pisanie, że abonent powinien móc rozwiązać wcześniej umowę z przyczyn niezależnych od operatora. Tak jakby to od nich zależało, że ligi nie grają. Po za tym oprócz sportu w platformie jest mnóstwo innych rzeczy takich jak kanały filmowe, czy dokumentalne. Nie każdy stawia sport na pierwszym miejscu.

Poza tym ligi zostaną dograne, UEFA już kombinuje, sprawdza awaryjne scenariusze, jednym z nich jest przesunięcie drugiej cześci obecnego sezonu aż nawet na jesień. Zależy im, żeby w takiej czy innej formie sezony domknąć, więc mecze w końcu wrócą.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy operatora kiedykolwiek interesowały przyczyny "niezależne" po stronie abonenta? ;).

 

Bywały takie historie, że ludzie nie mogli rozwiązać umów mimo, że np. po remoncie elewacji czy w nowym mieszkaniu nie mieli możliwości instalacji anteny.

W CP to nawet cesji umowy nie zrobisz bez przejścia procedury jakbyś co najmniej leasing na furę za pół miliona oddawał...

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy po cichu liczymy, ze aż tak dramatycznie się świat nie zmieni. Wrócimy do świata, w którym znaliśmy reguły. Człowiek jest w stanie wiele wybaczyć, nawet stracić o ile widzi podobną postawę innych.

Poeta mówił "znaj proporcjum, mocium panie" . Także wobec naszych (na razie werbalnych) żądań. Dajmy żyć.

Jeśli jednak usłyszymy, że  my to musimy płacić ...bo taka umowa, a zastępcze programy to nie wina operatora...to lojalność może pęknąć.

W Norwegii tamtejsza ekstraklasa zwolniła na bezrobocie wszystkich graczy. W Polsce jest raban , ze gwiazdy ligi nie przeżyją po obnizkach pensji/kontraktów za 10 tys/m.

Jak na konto fana piłkarskiego kilka miesięcy wpłynie jakiś % pensji to nie wiem czy znajdzie wyrozumiałość i spokój ducha aby PC+ zapłacić za dotowanie gwiazdorów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zejdźcie na ziemię.
Zapominacie, że abonament dotyczy Pakietu CANAL+ (film, serial, sport) a nie tego czy rozgrywki będą czy też nie. Podobnie jak kupujecie pakiet na 2 lata, a w pierwszym stracą np. Ekstraklasę, to nie oznacza, że nadawca ma obniżać abonament, bo Was inne rzeczy nie interesują :D

Raczej - jeśli już - można spodziewać się innych działań, np. dostęp do kanałów/usług dodatkowych, ale bez zmiany ceny i warunków umowy.

Edytowane przez muza_tv
  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ukrywajmy wszyscy na tym stracą chodzi o. to żeby straty rozłożyć po równo zachorowania narazie tak rosną że nikt nie myśli o takich rzeczach ale skoro taki eurpsport player potrafi dać miesiąc darmowej subskrybcji to Canal+ powinien czasowo obniżyć abonament o te 30zł przynajmniej dla tych co nie są na okresie promocyjnym (np 6x49) i nie mają możliwości wyłączenia kanałów sportowych niestety brutalna prawda jest taka że programy typu "doby wieczór sport" powstały właśnie po to żeby abonent nie miał podstaw do tego typu "roszczeń"  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, wislok napisał:

C+ musi to rozegrać marketingowo by długofalowo utrzymać abonentów. Wielu z nich także dotkną problemy natury materialnej. 

 

Pewnie tak zrobią. Na razie nie wiadomo ile potrwa epidemia, jaki będzie stan gospodarki (czytaj: portfele Polaków) i kiedy ligi ruszą. Jak kurz opadnie to wtedy operatorzy płatnej TV będą dostosowywać oferty do danej sytuacji.  Tak myślę. Bo jeśli to wszystko będzie długo trwać to sytuacja na rynku będzie zupełnie inna niż obecnie. Jak ludzie będą mieć mniej kasy, to w pierwszej kolejności ograniczą rozrywkę. Szczególnie jeśli będzie trzeba wiązać się na kilka miesięcy umową.

 

5 minut temu, piotrmar napisał:

Więc co doradzanie,płacić czy nie płacić skoro oglądam tylko ligę mistrzów oraz la ligę czasami ligę angielską.

 

To już Twoja decyzja, i pytanie jakie masz możliwości rozwiązania umowy.

Jeśli ktoś ma np. Eleven Sports Online i płaci co miesiąc, to po prostu odłącza kartę od paki i nie płaci. Ale jeśli masz operatora z zobowiązaniem to już nie ma wybacz.

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już nie chodzi o to jakie mam możliwości rozwiązania umowy.Najbardziej rozdraznila mnie odpowiedź na moją reklamację od jakiejś tam niuni która ma pewnie mniej lat niż ja umowę.Napisali że mogę podać ich do sądu bo przecież mam dostęp do kanałów a do ich treści gwarancji mi nie dali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiamy raczej teoretycznie o prognozach...na razie nikt prawa nie zmienił i jak ktoś umówiony na płacenie to oczywiście płacić. Niopłacanie może skutkować konsekwencjami.

Jednak w obliczu postawy np. francuskiego C+ należałoby zgłosić reklamację/zapytanie/wniosek o mozliwość zawieszenia opłat za usługi, których się nie otrzymuje.

Dokładnie o sytuacji , o której napisał @piotrmar....

Skoro w robocie pracodawca może z Wami zrobić co zechce (mimo umowy)...a stanowisko PC+ takie aroganckie  to jest sens dyskusji

Za rok usłyszymy, że kina brak bo był koronawirus....ale płacić trzeba jakby było.

 

 

 

Edytowane przez zuzik1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, _Artek_ napisał:

tak jak napisałem wyżej obniżenie abonamentu powinno dotyczyć tylko tych którzy nie mają możliwości wyłączenia pakietu sportowego.  

 

A czy Platforma Canal+ oferuje pakiet sportowy Canal+?

Za czasów Cyfry+ były pakiet Canal+ Sport (przynajmniej u mnie w kablówce) z dostępem tylko do sportowych kanałów Canal+ (bez głównego kanału i kanałów filmowych). Ale od czasu NC+ nie ma osobnego pakietu sportowego, bo mecze pojawią się na różnych antenach. Więc nie ma czegoś takiego jak pakiet sportowy Canal+ (tylko z kanałami sportowymi Canal+). Więc nie mają ciśnienia do obniżenia ceny.

 

To, że ty masz cały pakiet Canal+ tylko dla sportu, to już inna para kaloszy, ;)

Edytowane przez muza_tv
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było, gdybysmy zauważali, ze dyskusja toczy się raczej w sferze etyki biznesu (tzn. C+ z Francji deklaruje , ze nie zapłaci, ale od swoich klientów jak najbardziej pobierze).

Rozgraniczamy, ze samowolnie sobie ulgi nie przyznamy, płatności nie zawiesimy czy procentowo nie obniżymy. Nikt tu nie głosi takich pomysłów.

Liczne zapytania czy reklamacje (nawet nieskuteczne) może komuś z PC+ otworzą oczy na problem. Jedno pewne. Bez nacisku klientów PC+ palcem nie kiwnie...i tyle z naszej przekomarzanki.

 

 

 

 

Edytowane przez zuzik1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamieszczone w artykule zdjęcie Mirosława Jabłonskiego https://satkurier.pl/news/190587/r1-rezerwowy-program-zuzlowy-w-canal-sport-i-nsport.html to nie jest zdjęcie żużlowca o którego się rozchodzi. Chyba, że miał operację plastyczną?

Jeśli chodzi o sam program, to czekam na premierę. Ten duet tzn. Dryła - Jabłoński jest jednym lepszym w Polsce.

Edytowane przez andrzejgratis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, muza_tv napisał:

 

 Ale od czasu NC+ nie ma osobnego pakietu sportowego, bo mecze pojawią się na różnych antenach. Więc nie ma czegoś takiego jak pakiet sportowy Canal+ (tylko z kanałami sportowymi Canal+). 

Bardzo ciekawe bo właśnie w NC+ były sprzedawane pakiety sport i film.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Kanale Sportowym jakiś czas temu mówiono,  że C+ jeżeli zdecyduje się w ogóle zapłacić za pozostałą część sezonu to może to się odbyć z ewentualnymi preferencjami na przyszłość,  np. przy kolejnym przetargu (pytanie czy to w ogóle prawnie możliwe).  Jak wiadomo Ekstraklasa to jednak ważny produkt dla C+, więc i takie rozwiązanie nie jest wcale wykluczone. 

 

W obnizke abonamentu raczej trudno mi uwierzyć.  Prędzej może jakaś promocja jak przy okazji przeniesienia Ligi Mistrzów do Polsatu (oczywiście po opanowaniu obecnej sytuacji). Jeżeli w ogóle jakakolwiek rekompensata będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak a ptopos rabatów za pakiety sportowe taką odpowiedź dostałem od konsultanta na czacie

": Kanały Eleven są nadawane, zgodnie z umową. Dotyczy ona dostarczania kanałów, nie zaś dostępu do ligi czy wydarzeń sportowych. Kanały działają tym samym jak podczas przerwy między sezonami."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Równie dobrze w obecnej sytuacji Cyfra+ może pokazać samą planszę z logo Eleven,i powiedzieć że przecież za treści nie odpowiada.Robią sobie jaja z abonentów zamiast w obecnej sytuacji dołożyć dodatkowe kanały do pakietów jak nie ma piłki nożnej.Na szczęście niedługo kończy mi się umowa i do widzenia,a minęło już 17 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś sobie anulowałem Sky Sports i BT Sports..i taka nasunęła mi się myśl...obaj operatorzy pozwolili wstrzymać abonowanie swoich kanałów jednocześnie nie strasząc nikogo nie zapłaceniem za nie dokończony sezon..a taki Canal+ żąda od abonentów pełnej kasy jednocześnie nie płacąc lidze...

Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, umek napisał:

Dziś sobie anulowałem Sky Sports i BT Sports..i taka nasunęła mi się myśl...obaj operatorzy pozwolili wstrzymać abonowanie swoich kanałów jednocześnie nie strasząc nikogo nie zapłaceniem za nie dokończony sezon..a taki Canal+ żąda od abonentów pełnej kasy jednocześnie nie płacąc lidze...

Nie porównuj możliwości finansowych biednego polskiego C+ a Sky czy BT które za Premier League płacą więcej niż C+ za wszystko razem wzięte. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...