Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth
34 minuty temu, Jakub471 napisał:

I to jest bardzo dobra informacja.

A nie mówiłem,  że NBA pozostanie :)

Edit:

Pozdrawiam , tych co źle życzyli Canal+ (Platformie Canal+)  ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pawop

Michał Fiałkowski, który kiedyś pracował przy moto GP w Polsacie, a teraz komentuje w NC+, twierdzi, że nic mu nie wiadomo na ten temat. Nie stawiałbym na to, że Moto GP trafi do C+, prędzej widziałbym Eurosport, ale oczywiście nic wykluczyć nie można. Tyle, że ten gość, który w innym temacie to napisał, wydaje mi się niezbyt wiarygodny.

Co ciekawe w Polsce na NBA umowa na dwa lata, a we Włoszech SKY podpisuje na 4 lata na podobnych warunkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.09.2019 o 14:51, kocik89 napisał:

600 zł za sezon to grada. 

 

600zł za sezon to śmiesznie niska cena biorąc pod uwagę ilość meczów (ponad 1200 sezonu regularnego, wychodzi więc mniej niż 50 groszy za spotkanie). Poza tym League Pass nie zmusza nikogo do kupowania najwyższego pakietu. Można co miesiąc płacić np. 25zł i oglądać osiem meczów miesięcznie, świetna opcja dla kogoś kto nie jest ogromnym fanem NBA, a jedynie lubi od czasu do czasu obejrzeć mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiesznie niska cena?  Dla kogo? Chyba dla zagorzałych fanów. A tych pewnie wielu nie ma z kilku powodów.  Koszykówka nie jest zbyt popularna w Polsce. Do tego mało kto ma możliwość oglądać mecz w nocy z wtorku na środę. Wiem,  że tych meczów korzystnych czasowo dla kontynentu europejskiego jest coraz więcej,  ale mimo wszystko wciąż wiele jest rozgrywanych w środku nocy. 

A to wszystko powoduje,  że cała reszta mniej zagorzałych fanów zadowoli się tym co pokaże Canal+ zamiast wydawać 600zł.

 

Rozpiska komentatorów na ten weekend:

https://tv.pl.canalplus.com/sport/aktualnosc-plan-transmisji-i-rozpiska-komentatorow-20-23-09_15689781787164

 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale powiedz mi kto każe Ci wydawać od razu 600zł? Przecież maksymalny pakiet jest właśnie dla fanów NBA. Do wyboru masz całą masę innych pakietów, w tym pakiet miesięczny za 25zł za który Canal+ nie dostaniesz chyba nigdzie. Naprawdę cena w stosunku do tego co oferuje League Pass jest śmiesznie niska i to w każdym możliwym pakiecie jaki oferują. Jesteś wielkim fanem? Płacisz 600zł, albo co miesiąc 75zł i masz dostęp do całej usługi. Jesteś okazjonalnym fanem? Płacisz mniej. Chcesz oglądać jedną drużynę? Kupujesz pakiet drużynowy.

Edytowane przez Vinni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Vinni napisał:

Ale powiedz mi kto każe Ci wydawać od razu 600zł? Przecież maksymalny pakiet jest właśnie dla fanów NBA. Do wyboru masz całą masę innych pakietów, w tym pakiet miesięczny za 25zł za który Canal+ nie dostaniesz chyba nigdzie. Naprawdę cena w stosunku do tego co oferuje League Pass jest śmiesznie niska i to w każdym możliwym pakiecie jaki oferują. Jesteś wielkim fanem? Płacisz 600zł, albo co miesiąc 75zł i masz dostęp do całej usługi. Jesteś okazjonalnym fanem? Płacisz mniej. Chcesz oglądać jedną drużynę? Kupujesz pakiet drużynowy.

Akurat w Platformie Canal+ masz ten pakiet za 25 zł, ja w kablu płacę 35. Za 25 masz raptem 8 meczów NBA w miesiącu, podczas gdy tu masz co najmniej 3-4 w tygodniu. Dla zapalonego kibica tej ligi oczywiście jest to najlepsze rozwiązanie, dla mnie wystarczy to co mam w Canal+, bo oglądam przede wszystkim piłkę nożną, a na kosz na żywo jest czas tylko w weekend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, kamil2505 napisał:

Jasne.  Nawet 75zł to dla wielu dużo i ostatecznie i tak wielu dochodzi do wniosku, że gdzieś tyle już płaci za pakiet tv to starczy im to co w Canal+.

Są jeszcze ludzie, którzy nie płacą za żaden pakiet tv, bo ich to po prostu nie interesuje i wtedy takie usługi jak league pass są dla nich jak najbardziej na rękę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
50 minut temu, shevchenko1987 napisał:

O.S.T.R szanuje więc czemu nie. Nic nie mam przeciwko.

HH 4 Ever 8)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.09.2019 o 12:40, kamil2505 napisał:

Serio? Nawet jeżeli miałbym nie korzystać z tv to jednak chyba lepiej wychodzi zakup abonamentu u operatora tv niż league pass - szczególnie jeżeli nie interesują mnie tylko jedne rozgrywki. Nadal wychodzi to po prostu taniej. 

Problem w tym że zakup abonamentu u operatora jest zazwyczaj związany z podpisaniem lojalki na na te minimum 12 a zazwyczaj 24 miesiące. League pass możesz sobie zaabonować na dany sezon, albo np. miesiąc i zrezygnować z tego, jeśli będziesz miał taką potrzebę. Dodatkowo są pakiety pozwalające wybrać np. mecze twojej ulubionej drużyny a nie to co ci łaskawie nadawca linearny wybierze do pokazania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...