Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, roberttosat napisał:

 

 

Jednak z sensem. Te kanały są nastawione na sprzedaż na zewnątrz.

Może masz rację, ale nadal się będę upierał, że kanałów jest za dużo. Jaki jest sens istnienia Canal+ Seriale, Family czy Canal+ 1? Mnie by spokojnie wystarczyło 30- 40 kanałów w dobrym HD i powiedzmy 5-6 w porządnym 4K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
11 minut temu, wislok napisał:

Gdyby 30 zł była oferta sportowa NC+ z Ekstraklasą, Premmier League to co innego.

Na Ekstraklasie skończyło się zacieranie granicy NC+ / CP.

Gdyby tak dodać NBA, Premier League to NC+  jest niepotrzebna.  

Nie bądźcie zachłanni. Dają palca to chcą cała rękę.  ;)

 

8 minut temu, kkzk81 napisał:

30 zł to cena wyjściowa. Będą promocje na te kanały. Tak samo jest z PSP, też niby 30 zł a nikt tyle nie płaci.

 

Spokojnie, nie rozpędzaj się ;) 30 pln to cena wyjściowa w NC+. Nigdzie nie ma mowy o 30 pln w CP.

Trzeba przypomnieć słowa kolegi @shevchenko1987. A jakie to słowa. No a takie , że CP lubi opłaty 40 PLN.

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kingofsouth napisał:

Na Ekstraklasie skończyło się zacieranie granicy NC+ / CP.

Gdyby tak dodać NBA, Premier League to NC+  jest niepotrzebna.  

Nie bądźcie zachłanni. Dają palca to chcą cała rękę.  ;)

Polsat jakoś swoje kanały sportowe poza PSP daje w pakiecie za 20 zł i nie oznacza to końca CP. Nie oczekuję że to samo zrobi NC+, bo oni mają inną politykę i ta te kanały są w wyższych pakietach. Mówię,że da mnie 50 zł to jest za drogo w porównaniu z innymi kanałami dostępnymi drogą streamingową. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, wislok napisał:

Polsat jakoś swoje kanały sportowe poza PSP daje w pakiecie za 20 zł i nie oznacza to końca CP. Nie oczekuję że to samo zrobi NC+, bo oni mają inną politykę i ta te kanały są w wyższych pakietach. Mówię,że da mnie 50 zł to jest za drogo w porównaniu z innymi kanałami dostępnymi drogą streamingową. 

Coś ci się pomyliło. Żadnych kanałów sportowych CP nie daje NC+. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Kolejna kwestia. Dosyć istotna. Mianowicie , jeśli różnica programowa CP/NC+ powoli się zaciera. To nie nieuniknione , że i granica opłat za abonament również idzie w kierunku NC+.

Z tym chyba też się liczycie drodzy abo CP? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, shevchenko1987 napisał:

W kablówkach to i za 10 zł rozdaje. Tylko w nc+ ich nie ma ;)

W kablówkach to ja wiem, ale @wislok napisał to cytując "Na Ekstraklasie skończyło się zacieranie granicy NC+ / CP." , więc zabrzmiało to jako odpowiedź że Polsat w NC+ daje swoje kanały sportowe.

Edytowane przez adam160
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic mi się nie pomyliło. Kanały sportowe NC+ można kupić w player+ w pakiecie za 50 zł.CP zaś swoje kanały oferuje w ramach IPLI. Nie jestem abonentem platformy NC+ ani CP i interesują mnie za ile kanały sportowe dostępne są legalnie w sieci. Wyraziłem opinię,że za 30 zł jeśli by się to potwierdziło to nie skuszę się na nowe kanały. Tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czysto cennikowo to NC+ i CP przecież dawno się zrównały.

Superpremium w NC+ 129,99 zł,  Familijny MAX HD z PSP 120 zł.

Różnica taka, że  w C+ dostanie się w tej cenie Canal+, w CP Eleveny ;).

Zważając na to, że w tej cenie C+ daje jeszcze kanał 4K i dekoder 4K to właściwie oferta NC+ jest lepsza/tańsza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
2 minuty temu, bugmenot napisał:

Zważając na to, że w tej cenie C+ daje jeszcze kanał 4K i dekoder 4K to właściwie oferta NC+ jest lepsza/tańsza...

To jest bardzo ciekawe stwierdzenie i chyba jestem szczęśliwym abo tej platformy. Bo jak tu czuć się inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, wislok napisał:

Polsat jakoś swoje kanały sportowe poza PSP daje w pakiecie za 20 zł i nie oznacza to końca CP. Nie oczekuję że to samo zrobi NC+, bo oni mają inną politykę i ta te kanały są w wyższych pakietach. Mówię,że da mnie 50 zł to jest za drogo w porównaniu z innymi kanałami dostępnymi drogą streamingową. 

Nie porównujmy kanałów sportowych C+ do CP, bo to jest przepaść jeśli chodzi o zawartość. Za 2 dychy w pakiecie CP jest w PS i PSE, gdzie duża część ramówki, to najzwyklejszy [beep]. PS w kablówkach dają często w najniższych pakietach.

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
3 minuty temu, bugmenot napisał:

No ja tam sobie przez ostatnie miesiące bardzo Polsaty Sport chwalę - najpierw Liga Narodów w siatkówce, potem WImbledon ;).

 

Również podzielam twoje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co ta dyskusja. Nie sądzę aby te kanały pojawiły się w Cyfrowym Polsacie , jeżeli jednak się pojawią to tanio też nie będą :) Jeżeli chcą przekonać nowych abonentów do przejścia  do NC+ ma to sens  PR owy (reklamy oferty sportowej  NC+ pomiędzy meczami ). Tylko muszą ją zdecydowanie wzmocnić . 

Nie sądzę aby były same duble na tylu kanałach. Jakie prawa mogą jeszcze dokupić ? 

Edytowane przez GoodMen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
4 minuty temu, GoodMen napisał:

Jakie prawa mogą jeszcze dokupić ? 

Żadne, to już było pisane.

"""100% PKO Ekstraklasy w jednym miejscu.
CANAL+ Sport 3 i CANAL+ Sport 4"""

Edit:

Abonent NC+ nie jest docelowym targetem tych kanałów.

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzisz żeby kanały pojawiły się w Cyfrowym Polsacie, a samo NC+ na fb napisało , że jeżeli CP będzie zainteresowane to te kanały tam udostępnią.  Dwa : nie sądzisz , że będą same duble, otóż będzie tylko sama ekstraklasa + mecze archiwalne (to też potwierdziło Nc+) zresztą jeżeli te kanały mają iść do CP (a mają iść) to tam nic innego być nie może niż ekstraklasa bo w samym komunikacie prasowym napisali , że kanały te mają służyć rozszerzeniu dystrybucji ekstraklasy na inne platformy, a samemu NC+ pozwoli zmonetyzować dość kosztowne prawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, GoodMen napisał:

Nie sądzę aby te kanały pojawiły się w Cyfrowym Polsacie

Hm… Czy aby na pewno?

 

Uruchomienie dwóch nowych kanałów dedykowanych rozgrywkom PKO Ekstraklasy pozwoli na rozszerzenie modelu dystrybucji krajowych rozgrywek o kolejne platformy telewizyjne. […] Dla nas to jednocześnie możliwość monetyzacji kosztownych praw sportowych na całym rynku, a nie tylko na własnej platformie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...