Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To wynik lepszy niż F1 na PS.A jaka była największa oglądalność w historii Canal+Sport?

 

 

Mecz LM z tego sezonu Borussia Dortmund – SSC Napoli, wtedy średnia oglądalność wyniosła: 406 tys widzów.

A obstawiałem że to będzie jakaś transmisja z Ekstraklasy.Bo podobno to ona ma największą oglądalność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mecz w primetime vs. wyścig o 7 rano, którego zapowiedzi pojawiły się niedługo przed nim. :brawo:

Porównaj sobie ilość osób mających dostęp do Polsatu Sport i Canal+...

O 7 rano w niedzielę każdy ogląda telewizję, prawda? :)

 

A tak przy okazji, zamiast rzucać wyświechtane ogólniki o kanale z pakietu za 10 zł i kanale premium proszę konkrety. Zasięg techniczny Polsatu Sport wg media2 z sierpnia 2013 to 44,00%. Jaki jest C+ Sport?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal + sport w lutym 2014 roku uzyskał udział oglądalności na poziomie 0,22%(15,4 tys widzów) ten kanał zanotował wzrost o 100% niż jak było rok temu w miesiącu lutym, wtedy udział był: 0,11%(7,8tys widzów)

PS: Moim zdaniem jak na ten kanał ma bardzo dobrą oglądalność, maja cały czas wzrost oglądalności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wynik lepszy niż F1 na PS.

 

Mecz w primetime vs. wyścig o 7 rano, którego zapowiedzi pojawiły się niedługo przed nim. :brawo:

Kanał do którego mają wszyscy abonennci CP już za ok.10 zł.I Canal+ dostępny w opcjach premium do pakietu minimalnego za 39.90.

Wiesz jak to też może działać? Już tłumaczę:

 

Wy - abonenci/telewidzowie /nc+/Canal+ - płacicie więc macie wewnętrzne przeświadczenie, że musicie to obejrzeć. Bo przecież zapłaciliście te kilkadziesiąt, może nawet ponad sto zeta i nie chcecie mieć uczucia, że ten abonament zmarnowaliście. Robicie sobie na koniec miesiąca rachunek sumienia >>>ile zapłaciłem za platformę, a ile programów na niej obejrzałem?<<< Załóżmy, że na dzień dobry obejrzałem ok. 12 premier i ok. 15 meczów. Płacisz za ten komfort np. 100 zeta i dochodzisz do wniosku, że przepłaciłeś. Obniżyć abonamentu nie możesz, a nawet gdybyś mógł to zabraliby ci weekendy z Premier League. Jesteś w patowej sytuacji, ale jednak znajdujesz rozwiązanie >>>Eureka! Będę więc oglądał jeszcze więcej meczów i filmów!<<< I tak oto 12 seansów zamienia się w 24 seanse, a 15 meczów na żywo zamienia się w 30 meczów live. Potem ta liczba się zwiększa, a niektórzy abonenci nc+ zamieniają się w "kanapowe ziemniaki".

 

To trochę tak jak z centralnym ogrzewaniem - bez tzw. liczników. Przeciętny Polak ogrzewa mieszkanie na umór mimo, że na dworze jest +10 stopni. Wszyscy lokatorzy budynku mieszkalnego płacą taką samą stałą skumulowaną opłatę (zakładając, że każde z mieszkań ma te same wymiary i liczbę pomieszczeń) więc przeciętny Polak myśli sobie:

- gorąco jak diabli, sauna w mieszkaniu, oddychać już nie mogę, ale nie popuszczę ani trochę. Ja będę oszczędzał, a sąsiad z góry będzie się ogrzewał za moje ciężko zarobione pieniądze? Takiego wała! I tak do wiosny... a koniec końców rachunek zwala z nóg wszystkich lokatorów, bo każdy z osobna myślał tak samo.

 

To wszystko kwestia mentalności i psychiki Polaków.

 

W zupełnie innej sytuacji są abonenci Cyfrowego Polsatu. Oni płacą najczęściej nie za dużo, więc im przeważnie to wisi czy przegapią F1 czy inne KSW. Szczerze mówiąc nie posądzałbym zbyt wielu ludzi o trwanie w słonecznej platformie tylko z powodu F1 czy innej siatkówki...

 

Ten post proszę traktować na luźno. Z przymrużeniem oka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji, zamiast rzucać wyświechtane ogólniki o kanale z pakietu za 10 zł i kanale premium proszę konkrety. Zasięg techniczny Polsatu Sport wg media2 z sierpnia 2013 to 44,00%. Jaki jest C+ Sport?

W grudniu 2012 C+ miał zasięg 1,3 mln gospodarstw domowych

http://web.archive.org/web/201212310423 ... canal.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS gdyby przeanalizowac sobie prawa sportowe to wlasnie chyba w Polsce liczac cala Europe najlepiej pokazywana jest pilka nozna.

 

No to się teraz uśmiałem.

Czemu się uśmiałeś? W jakim kraju jest taki wybór lig zagranicznych? Fakt, kiedyś było o wiele lepiej (MLS, brazylijska, szkocka, grecka), ale i tak jest tego sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up

 

w Polsce liczac cala Europe najlepiej pokazywana jest pilka nozna

 

Rozśmieszył mnie ten fragment, bo ja właśnie z tego powodu zrezygnowałem z Cyfry+.

 

Przecież gdyby Canal+ rzetelnie pokazywał moją ulubioną ligę to ja do dzisiaj byłbym abonentem, no już nowego tworu o nazwie nc+.

 

A tak lipa. Odstawili fuszerę, amatorszczyznę i Project_ALF powiedział kanalarzom >>>sajonara<<<

 

To poniekąd przez nich wybrałem potem mniejsze zło stając się zakładnikiem CP :roll: Z deszczu pod rynnę...

 

Co mnie więc obchodzi ilość, kiedy ja cenię sobie jakość. Już wolę żeby pokazywali mniej lig, ale żeby robili to porządnie. A tak mają po cztery ligi zagraniczne, z czego 2 i wyrywkowo 3 mecze Serie A na kolejkę. O innych okropnościach nawet nie będę się rozpisywał, bo tylko bym się powtarzał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojego punktu widzenia możliwość obejrzenia wszystkich najważniejszych meczów z najlepszych lig europejskich+ LM i LE jest rewelacyjna. Już nie muszę kupować nPremium dla Ligi Mistrzów czy jakichś innych kanałów. Włączam Canal+ i Eurosport 2 i wszystko gra :). Oczywiście fanatycy poszczególnych lig mogą narzekać na brak konkretnego meczu, ale jak ostatnio powiedział Boniek w Lidze+ Extra i tak najbardziej obawia się przesytu. W każdy dzień tygodnia można znaleźć potencjalnie ciekawy mecz- dla mojej żony i córki bywa to naprawdę męczące :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z kolegami powyżej. Co za dużo, to nie zdrowo.

 

W Polsce ogólnie dobrze pokazujemy sport. Oglądam czasami SKY. Co włączam to albo Premier Leaguw albo LaLiga albo rugby/krykiet/tenis. Raz na tydzień SerieA, Ligue1.

 

W Polsce mamy pelno piłki nożnej, dużo piłki ręcznej, pełno siatkówki, dużo żużla, miliony sportów zimowych, trochę koszykówki, dużo sportów walki, tenisa, trochę rugby i tak dalej.... Ale Polakowi nigdy nie dogodzisz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jak to też może działać? Już tłumaczę:

 

Wy - abonenci/telewidzowie /nc+/Canal+ - płacicie więc macie wewnętrzne przeświadczenie, że musicie to obejrzeć. Bo przecież zapłaciliście te kilkadziesiąt, może nawet ponad sto zeta i nie chcecie mieć uczucia, że ten abonament zmarnowaliście. Robicie sobie na koniec miesiąca rachunek sumienia >>>ile zapłaciłem za platformę, a ile programów na niej obejrzałem?<<< Załóżmy, że na dzień dobry obejrzałem ok. 12 premier i ok. 15 meczów. Płacisz za ten komfort np. 100 zeta i dochodzisz do wniosku, że przepłaciłeś. Obniżyć abonamentu nie możesz, a nawet gdybyś mógł to zabraliby ci weekendy z Premier League. Jesteś w patowej sytuacji, ale jednak znajdujesz rozwiązanie >>>Eureka! Będę więc oglądał jeszcze więcej meczów i filmów!<<< I tak oto 12 seansów zamienia się w 24 seanse, a 15 meczów na żywo zamienia się w 30 meczów live. Potem ta liczba się zwiększa, a niektórzy abonenci nc+ zamieniają się w "kanapowe ziemniaki".

Kurde, faktycznie tak robię. Masz mnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jak to też może działać? Już tłumaczę:

 

Wy - abonenci/telewidzowie /nc+/Canal+ - płacicie więc macie wewnętrzne przeświadczenie, że musicie to obejrzeć. Bo przecież zapłaciliście te kilkadziesiąt, może nawet ponad sto zeta i nie chcecie mieć uczucia, że ten abonament zmarnowaliście. Robicie sobie na koniec miesiąca rachunek sumienia >>>ile zapłaciłem za platformę, a ile programów na niej obejrzałem?<<< Załóżmy, że na dzień dobry obejrzałem ok. 12 premier i ok. 15 meczów. Płacisz za ten komfort np. 100 zeta i dochodzisz do wniosku, że przepłaciłeś. Obniżyć abonamentu nie możesz, a nawet gdybyś mógł to zabraliby ci weekendy z Premier League. Jesteś w patowej sytuacji, ale jednak znajdujesz rozwiązanie >>>Eureka! Będę więc oglądał jeszcze więcej meczów i filmów!<<< I tak oto 12 seansów zamienia się w 24 seanse, a 15 meczów na żywo zamienia się w 30 meczów live. Potem ta liczba się zwiększa, a niektórzy abonenci nc+ zamieniają się w "kanapowe ziemniaki".

 

To trochę tak jak z centralnym ogrzewaniem - bez tzw. liczników. Przeciętny Polak ogrzewa mieszkanie na umór mimo, że na dworze jest +10 stopni. Wszyscy lokatorzy budynku mieszkalnego płacą taką samą stałą skumulowaną opłatę (zakładając, że każde z mieszkań ma te same wymiary i liczbę pomieszczeń) więc przeciętny Polak myśli sobie:

- gorąco jak diabli, sauna w mieszkaniu, oddychać już nie mogę, ale nie popuszczę ani trochę. Ja będę oszczędzał, a sąsiad z góry będzie się ogrzewał za moje ciężko zarobione pieniądze? Takiego wała! I tak do wiosny... a koniec końców rachunek zwala z nóg wszystkich lokatorów, bo każdy z osobna myślał tak samo.

 

To wszystko kwestia mentalności i psychiki Polaków.

 

W zupełnie innej sytuacji są abonenci Cyfrowego Polsatu. Oni płacą najczęściej nie za dużo, więc im przeważnie to wisi czy przegapią F1 czy inne KSW. Szczerze mówiąc nie posądzałbym zbyt wielu ludzi o trwanie w słonecznej platformie tylko z powodu F1 czy innej siatkówki...

 

Ten post proszę traktować na luźno. Z przymrużeniem oka.

 

100% racji. Byłem w CPi nie myślałem o tym ile oglądam. Tak szczerze to najwięcej sportu w CP to oglądałem na TVP1/TVP2 niż na Polsacie Sport. Tu jakbym płacił 100 zł to bym zaczął główkować, po co mam tyle płacić skoro oglądam tak niewiele?? i czy mi się to opłaca. Bo to jest już odczuwalna kwota. Dlatego ja wybieram salomonowe rozwiązanie jak mam czas i ochotę na dany mecz to stream i tyle. Wiem jakość nie ta, przycina czasami,ale coś za coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za chwilę mnie rozniesie :twisted: To ja narzekałem że nie chcieli dołożyć 5 meczu z La Liga a tu co :shock: W najbliższej kolejce tylko 3 mecze!! El Clasico traktują może jak za 2, a Valencia-Villarreal po co transmitować nikt by pewnie nie oglądał.

 

Nie no brak tego meczu to jest po prostu KPINA !

Nie pokazali najpierw meczu Sociedad - Valencia a teraz Valencia - Villareal ? Przecież mecz jest drugim najciekawszym w kolejce zaraz po El Classico! Czyżby Wolski i Laboga każdy musiał komentować El Classico i jakies wygłupy z podwójnym komentarzem bla bla a nikogo do meczu z Mestalla im nie zostanie ? Nie no podejście amatorskie. i nie ma żadnego usprawiedliwienia dla tego stanu rzeczy !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...