Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś po raz kolejny raz widać było po czyjej stronie jest Sergiusz Ryczel. Rozumiem, polak strzelił 4 gole, super sprawa, ale wg. mnie komentator nie powinien przyznawać za kim jest. Te 10 sekundowe krzyczenie "gooool" sprawiło, że zacząłem oglądać mecz na TVP 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@raf9900: Przesadzasz. Chłopak się podnieca, to prawda. Ale jak Ronaldo strzelał gola teraz krzyczał gooool. Krócej, bo krócej, ale krzyczał. Tak samo jak podnosił głos, gdy pod bramką Niemców było gorąco. Ja tam lubię słuchać Sergiusza. Przynajmniej jest emocjonująco. Komentator to nie dziennikarz informacyjny, dla mnie może być bezstronny. Chociaż z tą bezstronnością też jest różnie - każdy ocenia przez pryzmat własnych sympatii :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szpakowski to przy ryczącym Ryczelu profesor. Też oglądałem na TVP1 HD.

 

Ryczel mógłby zostać w C+ jako reporter. Pamiętam m.in. jego wywiad z Borucem gdzie Boruc nazwał Smude Dyzmą. W tym się Ryczel sprawdza. Ale od komentatorki niech się trzyma z daleka. Ktoś kto dał go swego czasu do komentowania zrobił mu straszną krzywdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek jest na tyle wielkim fanatykiem polskiej ligi, że zamiast zimnego piwka w słońcu wybiera mecz Pogoń - Korona, a tu dla "odmiany" lewandkowski :/ 3 minuty wstępu i już z 4 razy poruszony temat lewandowskiego. Do jasnej [beep]y - jak włączę żużel to też o tym usłyszę? :|

 

Aż strach lodówkę otwierać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniedziałek 29 kwietnia

18:00 Jagiellonia - Lech C+ Family Komentarz: Marcin Rosłoń - Tomasz Wieszczycki; Reporter: Krzysztof Marciniak - Piotr Dziewicki - Jakub Polkowski - Żelisław Żyżyński

20:55 Aston Villa - Sunderland C+ Sport Komentarz: Przemysław Rudzki - Rafał Nahorny

 

Wtorek 30 kwietnia

20:40 Real Madryt - Borussia C+ Sport, nSport

 

Środa 1 maja

15:45 Żużel, Mecz towarzyski: Polska - Rosja TVN Turbo

20:40 Barcelona - Bayern C+ Sport, nSport

 

Czwartek 2 maja

18:25 Śląsk - Legia TVN Turbo

21:00 Benfica - Fenerbahce C+ Sport, TVN Turbo

21:00 Chelsea - Basel nSport

 

Piątek 3 maja

17:40 Podbeskidzie - Zagłębie C+ Sport, nSport

20:10 Korona - Polonia C+ Family

20:15 St. Etienne - Bordeaux C+ Sport

04:00 Koszykówka mężczyzn, NBA - faza play-off C+ Sport

 

Sobota 4 maja

13:10 Widzew - Jagiellonia C+ Family

15:30 GKS - Górnik C+ Family, nSport

15:55 Tottenham - Southampton C+ Sport

16:55 Ol. Marsylia - Bastia C+ Family 2

17:45 Lech - Wisła C+ Family

18:25 QPR - Arsenal C+ Sport

18:45 Żużel, SGP - Grand Prix Szwecji: Göteborg Canal+

19:55 Real Madryt - Valladolid C+ Family 2

21:55 La Coruna - Atletico C+ Sport

 

Niedziela 5 maja

14:10 Legia - Lechia C+ Family

14:25 Liverpool - Everton C+ Sport

14:55 Juventus - Palermo C+ Family 2

16:00 Żużel, Enea Ekstraliga: PGE Marma Rzeszów - Unia Tarnów nSport

16:40 Śląsk - Pogoń C+ Family

16:55 Man. Utd - Chelsea C+ Sport

18:30 Żużel, Enea Ekstraliga: Unibax Toruń - Dospel CKM Włókniarz Częstochowa nSport

18:55 Sevilla - Espanyol C+ Family 2

20:40 Napoli - Inter C+ Family

20:55 Barcelona - Betis C+ Sport

 

Więcej informacji w rozpiskach Piłkarska ramówka i Sport w TV oraz na stronie Tele-Sport.pl. Zapraszam również na oficjalny fan page i proszę o klikanie Lubię to!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę się wtrącić.. Który geniusz przyjął na stanowisko komentatora w c+ osobę która więcej mówi yyy niż konkretów, jak i nie umie wymawiać R i głosek obok tego!? Muszę Barce oglądać bez dźwięku, bo mnie szlak trafia jak słyszę tego gościa

 

Widac jaki wielki fan piłki z Ciebie. Kibic sezonowy, bo normalny wie, ze 99% meczów Barcy komentuje Orłowski i nie jest tu przeszkoda posiadanie czy nie c+, bo sam mam go od niedawna, ale są jeszcze streamy

Także oglądam steamy i rzadko są one z c+sport wiec nie miałem okazji poznać się na tym panu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie stawiajcie nawet w jednym rzedzie Orłowskiego i dwóch ignorantów Jagode i Ryczela , bez jaj panowie !

Leszek zna się i pasjonuje się La Ligą, i już nie mówcie że tak wam przeszkadza jego "R" bo to nie jest powód. Facet zna się na rzeczy i bardzo dobrze, że komentuje tak dużo i gdy jest w roli eksperta to aż ciekawiej się słucha i ogląda dane spotkanie dlatego oby jak w popzredniej kolejce, niech dają Orłowskiego do 4 meczów w dany weekend :)

 

A Jagoda i Ryczel won z C+ ! A niestety jutro pseudo "eskpercina" Jagoda wraca do LM... a tak było suppper w poprzednim tygodniu kiedy nie trzeba było go słuchać przy meczach LM, ale wszystko co dobre szybko się kończy i znowu będzie nas męczył swoimi sucharami i zwrotami dla przedszkolaków, znowu będzie mówił, że Real musi wygrać 3:0 jakby kurde nikt tego nie wiedział, jak go słucham zawsze to mi sie nóż w kieszeni otwiera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leszek zna się i pasjonuje się La Ligą, i już nie mówcie że tak wam przeszkadza jego "R" bo to nie jest powód.

 

Wręcz przeciwnie. To jest telewizja i tutaj powinny być jakieś wymagania co do prawidłowej wymowy. Jak się zna La Liga i się nią pasjonuje to niech sobie pisze felietony w gazetach czy na blogu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak ! Ba, on nawet nie zna nikogo wiecej poza Messim i Ronaldo ! Taki "ekspercina " z niego...

 

A Orłowski pisze artykuły i to bardzo ciekawe w tygodniku Piłka Nożna jakby ktoś nie wiedział.

Miło się go słucha i czyta. Od La Liga nie znam lepszego eksperta a czepianie się Leszka to po prostu żenada... Ale jak nie chcecie go słuchać to sobie słuchajcie Jagode czy Terleckiego, to są dopiero asy haha, kto ich do tv przyjął to zagadka nie do rozwiazania chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Paweł85, miałem okazję sluchać Orłowskiego w studiu LM - no niestety,ale ten Pan nie nadaje się do radia czy TV. Wymowa,dykcja to podstawa w zawodzie komentatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...