Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

w takim razie pozostaje sportdigital w [beep] oni jakos mogli przedluzyc prawa do L1 i serie A

 

Do Ligue1 nie przedłużyli bo nie mieli do niej praw.

 

Edit. Wiem, że pozyskali, zwróciłem uwagę, że to nie było przedłużenie.

Swoją drogą dziwne są tłumaczenia C+, że Serie A nie ma kluczowego znaczenia dla oferty sportowej, a takie znaczenie ma Primera Division, Premier League i T-Mobile. Przecież kluczowej roli SA nie ma, ponieważ taka była decyzja władz i to parę ładnych lat temu, aby pokazywać tą ligę w tak okrojonym stopniu. Nie można przecież porównywać oglądalności SA do EPL ponieważ wiadomo, że jak jest 4 razy więcej meczów to i oglądalność jest większa. A tak to zawsze mogło być coś ciekawszego w tym momencie gdy akurat się zdecydowali pokazać mecz SA, który i tak pewnie wielu kibicom tej ligi nie pasował. Co się więc dziwić, że skoro dla stacji te rozgrywki nie miały kluczowego znaczenia to i takiego znaczenia nie miały dla abonentów, którzy kupowali ofertę cyfry. A teraz zwalają winę na abonentów, a sami doprowadzili do takiej degradacji tej ligi w porównaniu do innych dostępnych u nich lig. Po prostu jak zwykle marketingowy, PR-owy bełkot, który ma przedstawić w dobrym świetle C+, mimo ruchu ewidentnie negatywnego. A przynajmniej tak zamazać sytuację, żeby wiele osób nie zrozumiało o co chodzi, oprócz tego, że "c+ dba o abonentów i robi wszystko co dla nich najlepsze".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja rozpiski 11.08-12.08.2012

 

Sobota 11 sierpnia

19:45 Żużel, Grand Prix Włoch C+ Sport (komentarz: Piotr Olkowicz, Michał Łopaciński, Anita Mazur)

20:55 PSG - Lorient C+ Gol

 

Niedziela 12 sierpnia

16:55 1.FC Köln - Arsenal Londyn C+ Sport (komentarz: Rafał Dębiński, Rafał Nahorny)

20:55 Stade de Reims - Olympique Marsylia C+ Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piątek 17 sierpnia

17:40 Pogoń - Zagłębie C+ Sport

20:00 Piast - Górnik C+ Sport

20:40 Lille - Nancy C+ Gol

 

Sobota 18 sierpnia

13:10 Jagiellonia - Podbeskidzie C+ Sport

15:30 Widzew - Śląsk C+ Sport

15:55 Arsenal - Sundeland / WBA - Liverpool C+ Gol

17:40 Lech - Ruch Canal+

18:25 Newcastle - Tottenham C+ Gol

18:55 Celta Vigo - Malaga C+ Sport

20:55 Sevilla - Getafe C+ Weekend

22:00 Boks: Gala w Międzyzdrojach C+ Sport

 

Niedziela 19 sierpnia

13:55 Ol. Marsylia - Sochaux C+ Gol

14:10 Wisła - GKS C+ Sport

14:25 Wigan - Chelsea Canal+

16:40 Legia - Korona C+ Sport

16:55 Man. City - Southampton C+ Gol

18:55 Real Madryt - Valencia C+ Gol

20:55 Barcelona - Sociedad C+ Gol

00:00 WNBA: Phoenix Mercury - San Antonio Silver Stars C+ Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Przydałby się tu Michael Buffer ze swoim "Let's get ready to rumble!" :) I już mamy na początek kilka smaczków, jak choćby Lech - Ruch, Legia - Korona i oczywiście Real - Valencia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No! Zaczyna się! :)

Tak zaczęło się!!!- brak SerieA :lol2: Ciekawe co będzie później..A tak poważnie mam nadzieję,ze ktoś kupi Serie A i pokaże ją jak należy bo Canal+ nie robił tego należycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie będzie futbolowy weekend ;) I już jak wiadomo pierwszy problem: Lech - Ruch czy Newcastle - Tottenham ;-)

 

ja nie bede sie zastanawial ani sekundy. Mam zamiar obejrzec mecz a nie zasnac przed tv. U nas na poczatek tez niezly hit... Pogon - Zaglebie. Na deser malutkie derby slaska

Gdyby nie grał mój Lech to nie miałbym żadnego kłopotu ;) Trzeba przyznać, że ciekawie zapowiada się ten nowy magazyn Laboratorium Pro. Może wreszcie wyjaśni to zmęczenie naszych piłkarzy po 2 kolejkach :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak to mój pierwszy post na forum ;)

 

Ekstraklasę czas zacząć.I tu pada pytanie czy jeśli nie zaczęlibyśmy ligi wcześniej nasze zespoły w LE i LM spisałyby się nieco lepiej?

Ale Puchary oprócz Legii i Śląska(zakładam że odpadnie z Hannoverem, ale zobaczymy) to już przeszłość.

 

PS.Widziałem tu jakiegoś kibica Korony, ciekawe czy się przeraził dwoma niestrzelonym karnymi w PP z Olimpią i awansem w ostatniej minucie dogrywki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...