Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda. Po co one? Każdy wie jaką lige ogląda w danym momencie. Logo zajmuje tylko miejsce na ekranie i rozprasza uwage. Białe tło nie jest przezroczyste :? Powinna byc tylko belka z wynikiem i czasem ( ktora i tak w PL powinna byc troche pomniejszona ). Po co jakies glupie loga?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sygnał który odbiera Canal+ to sygnał międzynarodowy z grafiką produkowany przez anglików i do nich miejcie pretensje. Mnie to nie przeszkadza. A druga sprawa jest jeszcze drugi sygnał produkowany tak zwany Clean feed czyli bez grafiki i taki sygnał bierze Sky sports czy ESPN UK oraz inne stacje np: ESPN USA (sami sobie swoją grafikę wstawiają). Taki sygnał mógłby brać Canal+, ale musiał by sam wstawiać grafikę : zegar , wynik, zmiany, składy itd. ale widocznie nie chcę im się w to bawić więc wolą brać sygnał z grafiką tak samo jak inne stacje: niemieckie, czeskie, rosyjskie itd. Mamy dwa sygnały światowe produkowane w świat z grafiką i bez grafiki (Clean feed).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniedziałek 6 lutego

20:55 Liverpool - Tottenham C+ Sport

 

Wtorek 7 lutego

01:30 Miami Heat - Cleveland Cavaliers C+ Sport

 

Środa 8 lutego

20:00 Dokończenie meczu z 14.01.2012 roku: Catania - Roma C+ Gol

20:25 Gescrap BB - Real Madryt C+ Sport

 

Czwartek 9 lutego

18:40 Żalgiris Kowno - FC Barcelona Regal C+ Sport

02:00 Boston Celtics - Los Angeles Lakers C+ Sport

 

Piątek 10 lutego

02:00 New York Knicks - Los Angeles Lakers C+ Sport

 

Sobota 11 lutego

13:40 Man. United - Liverpool C+ Sport, C+ 3D

16:00 Puchar Sześciu Narodów: Włochy - Anglia C+ Weekend

17:55 Udinese - Milan C+ Sport

18:25 Tottenham - Newcastle C+ Gol

18:55 Ol. Lyon - Caen C+ Weekend

19:55 Osasuna - Barcelona C+ Sport

20:55 Puchar Sześciu Narodów: Francja - Irlandia C+ Weekend

21:55 Betis - Athletic C+ Sport

 

Niedziela 12 lutego

15:55 Puchar Sześciu Narodów: Walia - Szkocja C+ Gol

16:55 Aston - Man. City C+ Sport

16:55 Lille - Bordeaux C+ Weekend

20:40 Bologna - Juventus C+ Sport

21:30 Boston Celtics - Chicago Bulls C+ Weekend

21:55 Real - Levante C+ Gol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla takich meczu jak dzisiejszy Chelsea-Manchester TRZEBA mieć Canal+. Mecz jak z kosmosu. Komentarz na genialnym poziomie. Ach .... jeden z najlepszych meczy jaki widziałem od długieeeego czasu.

 

Popieram ten post całkowicie! Brawa dla Canal+ za realizację tego meczu i w ogóle wszystkich meczów :D

 

Mnie zastanawia dlaczego na Canal+ Gol relacjonowane są imprezy, w których gole nie padają (rugby, koszykówka)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukas876, pewnie dlatego, że nałożyły się na siebie wydarzenia sportowe na żywo. :)

 

@lukas_k, czy ja wiem... Ewidentnie na pewno nie, według mnie dobrze sędziował i nie popełnił błędów dyktując rzuty karne, bo w obu przypadkach kontakt piłkarza Chelsea z przewracającym się piłkarzem był. Zarówno Evra jak i Welbeck wykazali się boiskowym cwaniactwem, po prostu wstawiali nogę przed piłkę i dochodziło do fauli, podkreślam w tym zdaniu boiskowym cwaniactwem, bo to nie to samo co symulowanie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy z tymi pochwałami, mecz niezły a komentarz przyzwoity.

Sorry kolego, a Ty chyba żyjesz w jakimś innym świecie...

 

Oczywiście każdy ma inny gust i prawo do swojego zdania, ale jeżeli mecz był tylko niezły, a komentarz według Ciebie tylko przyzwoity (!!!) to chyba się z czymś rozminąłeś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...