Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, k05 napisał(a):

Przerwa w meczu derbów Łodzi. Liczyliście na jakieś podsumowania, wywiad z jakimś piłkarzem? Ależ skąd.... Daria Kabała-Malarz łączy się z Mamedem Chalidowem, by porozmawiać o walce w nadchodzącą sobotę. 😂 Jednocześnie nie zapominając o przypomnieniu żeby widz zakupił dostęp do gali. 

 

Żenujące. 

Jeszcze bym zrozumiał gdyby to zrobili że studia itp😂 Ale tu była na meczu i w przerwie rozmawia o walce bokserskiej😂

 

7 minut temu, leo-83 napisał(a):

Dokładnie, promowanie tej nikomu niepotrzebnej walki starszych panów jest bardzo nachalne. 

Cała gala to może nie jest zła ale walka wieczoru to nieporozumienie.

 

8 minut temu, leo-83 napisał(a):

 Widocznie słabo się sprzedaje, skoro posuwają się do takich kroków.

Niekoniecznie.Ale może się sprzedać jeszcze lepiej jak będą o tym ciagle trąbić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze dwie walki jutrzejszej gali KSW będzie można zobaczyć na antenie CANAL+Sport5. Będą to pojedynki: Piotra Kacprzaka z Adamem Bryszem oraz Konrada Rucińskiego z Muslimem Tulszajewem. Start transmisji o 19:00. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewidentnie słabo im to się sprzedaje. Fortuna teraz zrobiła promocje, jak postawisz 10zl i podasz jakiś kod to dostajesz ppv za free. Ale co tu się dziwić, kto chciałby oglądać walkę dwóch sportowych emerytów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masa ludzi myśli, że zobaczy galę KSW w Viaplay 🤣

Dlatego promują. By przed głównym wydarzeniem osoby się zlornetowali, że nie.

Nawet portal WM dwa dni temu popełnił info, że gala "nie tylko w Viaplay" (w tytule nawet). Ale po kilku godzinach poprawili tekst, że tylko w Canal+.

Zresztą celem biznesu jest jak największa sprzedaż, więc sobie promują. Nie wiem po co to oburzenie.

 

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają więcej do pokazania, ale co z tego jak ludzie i tak wolą obejrzeć pseudo galę freak fightowa co widać po wynikach sprzedażowych. Parę lat temu to takie starcie na pewno byłoby bardziej rozchwytywane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocja tej gali jednak stawała się powoli absurdalna. 

Komentatorzy co chwilę podczas innych wydarzeń sportowych promują tę gale. Jakieś wywiady z uczestnikami gali podczas przerw w meczach - zamiast po prostu porozmawiać o wydarzeniu, które jest teraz transmitowane. Nawet robienie mini serialu dokumentalnego. 

 

Sam dostępu do gali nie mam zamiaru kupować, bo mam inne plany na dzisiejszy wieczór, ale uważam, że lepiej wizerunkowo wyglądałoby, gdyby taka gala była pokazywana dla abonanetów w cenie paczki Canal+. Jakby nie patrzeć - taki klient jednak nie odejdzie po miesiącu, decyduje się na dwuletnie zobowiązanie. Jest dla firmy bardziej przewidywalny niż ktoś, kto kupi raz i zaraz zrezygnuje. 

Taka gwarancja dodatkowych wydarzeń motywowałaby do zawarcia długoterminowej umowy. No, ale cóż... 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, k05 napisał(a):

 

 

Sam dostępu do gali nie mam zamiaru kupować, bo mam inne plany na dzisiejszy wieczór, ale uważam, że lepiej wizerunkowo wyglądałoby, gdyby taka gala była pokazywana dla abonanetów w cenie paczki Canal+. 

W cenie paczki juz masz MP najczęsciej za free mocno promocyjna cene Viaplay teraz gale KSW i co kolejne? Nike zapominaj że cena tej paczki to w C+ bardzo często 20 zeta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już nie jest takie oczywiste jak jeszcze do niedawna. 

Sam próbowałem przedłużać ostatnio znajomemu to C+ za 19,90zł owszem był, ale Mistrzowska Piłka tylko za 10zł. Nie było nawet mowy o niższej kwocie. Viaplay też tylko za 29zł. Opcja za 0zł (w przypadku MP) czy za 5zł (za Viaplay) już się skończyły. 

 

Ja nie mówię też, że ma być wszystko za darmo. Tym bardziej, że ta gala ma charakter jednorazowy w C+ (póki co). Stąd też uważam, że przynajmniej wizerunkowo wyszłoby to lepiej, gdyby ta gala była dla abonentów "w cenie". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam sie dziwiłeś że w konkurencji MP ktoś dostał za 20zeta. U nas cena standardowa to 30zeta. Viaplay za 29 zeta to też znacznie taniej niz w samym Viaplay. Gdyby  ta walka  była w normalnym przekazie a nie w PPV to gwiazdy wieczoru nie przytulili by ponad 4 bańki.  Ja  też nie kupuje i nie nabijam kieszeni osobom które juz najlepszy okres sportowy maja za sobą.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michałowicz, który wszystko wie najlepiej i zawsze ma rację, nawet kiedy nie ma racji? Michałowicz, który dla zasady musi skontrować każdą wypowiedź innych, bo jego musi być na wierzchu, no bo przecież wie lepiej a inni się nie znają? Michałowicz, który wszędzie był, wszystko widział a cała NBA to jego przyjaciele i znajomi? Jakoś nie tęsknię i ekipa koszykowa C+ pewnie też...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...