Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, Paul234 napisał:

Dla mnie będzie na plus tylko jak C+5 pojawi się w paczce C+ bo w Netii nie mam nsportu. Nie mam warunków do TV satelitarnej i musiałbym ją w kuchni oglądać a z kablówek Netia najtańsza. I to trochę nie fajne, że płacę Canalowi + za samą paczkę C+ 50 zł i nie mam dostępu do pełnej oferty sportowej.

Zabawne a Polsatowi gdybyś płacił  ża Eleven miałbyś pretensje że nie masz dodatkowo LM w PSP czy siatkówki w PS😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy

Trochę zły przykład bo i Eleveny i PSP to pakiety premium a nsport to kanał podstawowego pakietu. Zresztą mam Eleveny i PSP w pakiecie za 20 zł razem za obie :P

 

A nsport to jednak nie kanał dodatkowo płatny tylko kanał podstawowego pakietu więc dziwne, że mam kanały C+ droższe a nie mam tańszego. Ale to wina, że C+ robi na złość Polsatowi bo Netia to Polsat. Rywalizację na poziomie platform satelitarnych rozumiem ale, że w kablu C+ utrudnia?

Edytowane przez Paul234
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewykluczone, że przy zmianie na Canal+ Sport 5 są dogadani z operatorami, którzy jeszcze nie uzupełnili paczki o pozostałe kanały Canal+ (czyli Canal+ Sport 3, 4 oraz Now)

 

Co do nSport+ wszystko zależy od operatora. W mojej kablówce (UPC) nSport+ oferowany jest w wyższym pakiecie podstawowym (Max). Ale jeśli ktoś  ma niższy pakiet podstawowy i wykupi pakiet Canal+ to automatycznie otrzymuje też dostęp do nSport+

4 godziny temu, Paul234 napisał:

@czerstwy

Trochę zły przykład bo i Eleveny i PSP to pakiety premium a nsport to kanał podstawowego pakietu.

 

Eleven Sports w niektórych kablówkach jest w pakietach podstawowych, bo nie opłaca się im sprzedawać osobno (małe zainteresowanie).

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, czerstwy napisał:

Utracili Tylko kilka meczy z Bundesligi GP na żużu i po tym sezonie PL. To że utracili jakieś prawa....

Jakieś prawa ? Kilka meczów,  tak pewnie konsultanci na infolinii wciskają kit wydzwaniając do ludzi. Ja tego nie kupuje 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Została zmieniona nazwą Domo+, Kuchnia+ na Canal+Domo, Canal+Kuchnia i kanały nie są w paczce Canal+ , tylko w pakietach które były do tej pory. Tak w Vectrze wygląda.

NSport zmieni się w Canal+Sport 5 i będzie tam gdzie był.  Nic nadzwyczajnego,  oferta dalej będzie nijaka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, tyrla napisał:

Tutaj Ci bardziej chodziło o PB, bo nSport+ (C+ S5) jest już u większości operatorów ;)

No tak. Nie rozumiem skąd się to wzięło,  że ta zmiana nazwy to po to, by udostępnić C+S5 Polsatowi. 

 

Przecież wszyscy widzimy, że oferta ulega pogorszeniu i chcą po prostu wrzucić PGE Ekstralige pod swój brand. Nic więcej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zapewne rzeczywistość jest taka, że ktoś sobie w końcu przypomniał o tym o czym powinnien dawno. Czyli, że jest taki kanał nSport+, który ma w nazwie "n", mimo, że platforma już od czasów nc+ zmieniła dwa razy nazwę i tyle.

Ważniejszy był rebranding Domo i Kuchnia, ale po zasłużonym odpoczynku w końcu grafik siądzie i do tego - dopisze 5tke do logo Canal+ Sport i zrobi trzy jingle z szablonu pozostałych kanałów i załatwione ;).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Vaniliovsky napisał:

Już to widzę brzmiący głos - Oglądaj PGE Ekstraligę tylko w Canal+ :D 

To byłaby nie do końca prawda,  bo połowę i tak odsprzedali Elevenowi. 

9 minut temu, czerstwy napisał:

Sam twierdziłem że żużel już dawno powinien być w paczce C+ bo są to prawa o bardzo dużym zainteresowaniu. Dla wielu poziom zainteresowani tymi rozgrywkami jest równy do Ekstraklasy minusem jest krótki sezon i długa przerwa.

Niby tak, ale od tego sezonu meczów będzie więcej, bo rozszerzono fazę play-off o dwa dodatkowe miejsca, co jest dla mnie absurdem.

Wcześniej były to miejsca 1-4, teraz 1-6. 

 

Osobiście wolałbym, żeby zostało po staremu, czyli play-off miejsc 1-4, a dodałbym - tak jak kiedyś- druzyna 7 walczyłaby z 2 drużyną zaplecza Ekstraligi o braże. 8 spada. 

W nowej wersji rozgrywek ta początkowa faza wydaje mi się bezsensowna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, czerstwy napisał:

Jaka większość? Utracili Tylko kilka meczy z Bundesligi GP na żużu i po tym sezonie PL. To że utracili jakieś prawa nie oznaczan że maja udostępniać swoje kanały nie rozbudowując swojej oferty.

Tylko 380 meczów Premier League w sezonie, co to dla Canal+(Mimo że C+Sport 2 całą sobotę ma zawaloną Premier League😆)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.02.2022 o 12:50, Przemolo napisał:

Czyli sugerujesz , że już Ekstraligi żużla nie będzie w tym nowym Canal+ Sport 5 ?

 

Ekstraliga pozostanie w Canal+ Sport 5 (dawnej nSport+) tak jak było.

Niewykluczone jednak, że po stracie ligi angielskiej, mecze Ekstraligi będą jednocześnie transmitowane na wyższych numerkach (np. w Canal+ Sport 2 i 5).

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...