Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W sensie, że DAZN Ci sie nie podoba czy jednak lubiłbyś powrót kilka lat wstecz i mecz Barcelony i Realu co tydzień + jeden, no może dwa dodatkowe jeśli będzie miejsce ? ;).

Wszystko poza NBA, które nadal jest pokazywane w Polsce jak za króla Ćwieczka się ucywilizowało i niech tak pozostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termin był jeden i opóźnil go koronawirus. Jednak w wielu zapowiadanych wtedy krajach usługa już ruszyła i beta testerzy mogli za darmo oglądać np. walkę Vergil Ortiz Jr vs Samuel Vargas, którą u nas akurat miał Polsat, więc się specjalnie z czego śmiać nie ma ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, tyrla napisał:

Oby nie było tak jak jest w tym sezonie że pół na pół. Albo Eleven Sports, albo C+.

Raczej spodziewałbym się powtórki i znowu podziału 50/50. Za dużo przetargów w jednym czasie. Poza tym, w dobie rosnących cen za prawa sportowe nikt nie patrzy na abonentów, bo zawsze znajdą się tacy, którym coś nie będzie pasować. Operatorom chodzi o minimalizowanie kosztów. Prawdą jest jednak to, że abonent pomarudzi, ale i tak wykupi dostęp do danej oferty, aby móc oglądać ulubione mecze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi odpowiada opcja podzielenia ligi. Przynajmniej każdy kibic posiadający oba pakiety może wybierać , który mecz obejrzy. Czasem obstawi się mecz u buka i można popatrzeć nawet na te niżej notowane drużyny. Gdyby było w jednej stacji nie byłoby można zobaczyć wszystkich meczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, tyrla napisał:

Ja też jestem żeby C+ pozyskała LM/LE, ale wtedy musiałaby zrobić 6 kanałów tak jak ma PSP. Obecnie mają C+ Premium, C+ Sport, 2,3,4, nSport+ , Canal+ Now i Canal+ Family.

 

A dlaczego Canal+ Sport 3 i 4 ma być dedykowane tylko dla Ekstraklasy? Jakby pozyskali LM to mogli by puszczać mecze także tam oraz na pozostałych swoich kanałach. 

 

1 minutę temu, kkzk81 napisał:

Myślę, że gdy pozyskają te prawa to już logistycznie sobie poradzą.

 

Oczywiście, też jestem tego zdania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Beks napisał:

 

A dlaczego Canal+ Sport 3 i 4 ma być dedykowane tylko dla Ekstraklasy? Jakby pozyskali LM to mogli by puszczać mecze także tam oraz na pozostałych swoich kanałach. 

Przecież napisałem, że mogą też puszczać na Canal+ Sport 3 i Canal+Sport 4, więc nie wiem o co Ci chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LM powinna zostać w Polsacie z 3 powodów:

 

1. Polsat gwarantuje 1 mecz w tv otwartej a chytry C+ pewnie znowu zakoduje wszystko

2. PSP są dostępne zarówno w PC+ i CP. Jak kupi PC+ to abonent CP meczów nie zobaczy

3. Cena za paczkę C+ w kablu wzrośnie. Poprzednio po fuzji jak przejęli LM to paczkę w kablówkach podrożeli do 70 zł. Po utracie LM cena za paczkę C+ w kablu spadła do 40 zł. Ja w swojej kablówce wówczas aby oglądać LM musiałbym płacić 70 zł za samą paczkę C+. Po utracie LM aby oglądać sport w C+ wystarczy 40 zł. Więc jak kupią to pewnie w kablu znów paczka pełna będzie kosztować 70 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...