Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jest jakaś prawidłowość w rozpisce meczów na nsport? 

Wiem że PGE ekstraliga. Natomiast puszczają hiszpańska, Polska itp. Nie jestem jakimś fanem zapalonym ale czasem coś ciekawego obejrzę. I teraz mam paczkę C+ ktorej tak naprawdę nie wykorzystuje a place niemałe $$$. Kończy się umowa w kwietniu i albo:

- nc z nspoertem 

-Polsat cyfrowy. 

 

Może i bym był skłonny zostać u zabojadow dalej z jakąś dobrą oferta na comfort+ ale nie mam pewności do czego bd miał dostęp w nsport... Czy jest coś gwarantowane? Jest jakaś prawidlowosc? A może jakieś nowe rpawa maja zakupić na tą antene

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, kentron napisał:

Jest jakaś prawidłowość w rozpisce meczów na nsport? 

Wiem że PGE ekstraliga. Natomiast puszczają hiszpańska, Polska itp. Nie jestem jakimś fanem zapalonym ale czasem coś ciekawego obejrzę. I teraz mam paczkę C+ ktorej tak naprawdę nie wykorzystuje a place niemałe $$$. Kończy się umowa w kwietniu i albo:

- nc z nspoertem 

-Polsat cyfrowy. 

 

Może i bym był skłonny zostać u zabojadow dalej z jakąś dobrą oferta na comfort+ ale nie mam pewności do czego bd miał dostęp w nsport... Czy jest coś gwarantowane? Jest jakaś prawidlowosc? A może jakieś nowe rpawa maja zakupić na tą antene

W nsporcie masz pewność co do PGE Ekstraligi. Reszta to spadki z CANAL+.

 

Dodam tylko: bierzesz comfort 22,50 + canal + za 25 zł i masz to co chciałeś.

Edytowane przez roberttosat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.10.2019 o 18:24, sportowy specjalista napisał:

Ma ktoś jakieś wieści czy siatkarska kobieca Serie A z udziałem Naszych wiodących reprezentantek dalej będzie transmitowana w kanałach grupy Canal +? 

Dzisiaj pierwszy mecz w nSport+ (pomimo że EPG wskazuje co innego). Dokładnie będzie to spotkanie: Imeco Volley Conegliano - Saugella Team Monza.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.09.2019 o 20:06, kamil2505 napisał:

Jakbyś zobaczył rozpiskę to byś wiedział, że oprócz komentatorów są tam również publikowane informacje o ekspertach / gościach w studiu. 

Stąd też moja informacja,  że póki co O.S.T.R-a brak. 

Widziałem reklamę w C+ligi angielskiej i głosem chyba tego gościa.Powiem krótko jak dla mnie rewelacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 października, O.S.T.R. zadebiutuje na żywo przed kamerami Canal+. O.S.T.R. przeanalizuje z murawy Old Trafford „Bitwę o Anglię”, czyli starcie Manchesteru United z Liverpoolem. To nie koniec niespodzianek z udziałem O.S.T.R., jakie przygotowała Platforma CANAL+. Tydzień później, w niedzielę 27 października, raper zasiądzie w roli komentatora i wspólnie z Marcinem Rosłoniem skomentuje hit 10. kolejki Premier League Liverpool - Tottenham.

Edytowane przez baki222
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...