Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przy pakiecie Canal+ 6live na NC+GO TV Canal+Sport 3 i 4 póki co można oglądać,  brak kluczyka:)

 

Ps:

 

Jak będę w domu to sprawdzę czy działają na dekoderze  :)

 

Polasat Sport Premium również można oglądać na NC+GO TV brak kluczyka:)

Edytowane przez XMAREKK30
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, bugmenot napisał:

Czyli jednak nie tylko ekstraklasa...

Pewnie Solorz przygotowuje się do zakupu praw do ligi włoskiej, wspólnie z NC+.? Wtedy  część spotkań Serie A puści na PSP, a reszta zostanie wyemitowana na C+ 3 i 4, a abonent żeby zobaczyć wszystkie mecze,  będzie musiał kupić oba pakieciki. ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, BizzareX napisał:

... żeby zobaczyć wszystkie mecze,  będzie musiał kupić oba pakieciki. ??

Szkoda Panowie, ze widzicie się jako znawcy rynku , kruczków i podchodów ze strony nadawców. A nie widzicie tej właściwej belki.

To, ze ktoś zaproponuje ofertę nie oznacza kolejki przy kasie.

Ciekawe dlaczego mimo to kanały sportowe nie opływają dostatkiem, a ratują się róznymi chwytami desperata (połowy praw, sublicencje, wydzielone opcje).

Gdyby tak ochoczo klienci kupowali te dobra nie byłoby problemu. A jednak kazdy z nas czuje, ze problem deficytu widza i płatnika jest.

Edytowane przez zuzik1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawa są coraz droższe, czyli rosną koszta, a liczba abonentów jest w miarę stabilna, więc NC+ wychodzi poza bazę swoich abonentów. Z drugiej strony skoro zdecydowali się na zakup praw do Ekstraklasy to musiało im wyjść w badaniach,że brak Ekstraklasy spowoduje większe straty. To czy kupi to poza NC+ zadowalająca ich ilosć to się okaże. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała zmiana w ramówce,  a która była do przewidzwania.  

"Liga+Extra" od 19:30 i w całości w Canal+. Do 21:30. "Turbokozak" już w Canal+Sport o 21:30. Tak jak już wcześniej to było planowane. 

 

W sumie byłem przekonany,  że "Liga+Extra" będzie się zaczynać o 19:30 po zmianach z godzinami meczów.  Ale myślałem,  że jednak dalej będzie dogrywka - tyle tylko,  że od 21:00 w C+S. Dzięki temu filmy znów zaczynałyby się o 21:00. 

 

Jestem ciekawy jak to będzie po starcie lig zagranicznych.  Czasami pokazują niedzielny mecz Ligi hiszpańskiej.  Do tego (jeżeli przedłużą) NBA.  Po co zajmować miejsce na 20min "Turbokozaka" wywalając spotkanie na C+Now,  który nie dla wszystkich jest dostępny.  

Ale co tu dużo mówić.  Nie ma co dywagować tylko trzeba poczekać na rozwój wydarzeń. 

 

@Pawop ta reklama też mnie niepokoi.  Pamiętam jak jednego sezonu gdzie wszystkie mecze Ekstraklasy miały być pokazywane w Canal+Family - niespodziewanie przenisiono część z nich do Canal+Sport (bodajże we wrześniu).  Więc kolejna taka akcja wcale by mnie nie zdziwiła. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie mecze na żywo będą tak jak dotychczas (Canal+/Canal+Sport/nSport+) oraz dublowane w Canal+ Sport 3 i 4.

Problem może być przy Multilidze, gdy np. 4 mecze będą transmitowane jednocześnie.

Niewątpliwym wyróżnikiem Canal+ Sport 3 i 4 będzie to, że będzie tam 100% a więc: więcej powtórek Ekstraklasy, na które nie ma miejsca w innych kanałach Canal+ oraz materiały dodatkowe.

 

Swoją drogą, niech NC+ nie bawi się w pakietyzację 6/8 kanałów, to nie będzie problemu.

 

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kamil2505 napisał:

Jestem ciekawy jak to będzie po starcie lig zagranicznych.  Czasami pokazują niedzielny mecz Ligi hiszpańskiej.  Do tego (jeżeli przedłużą) NBA.  Po co zajmować miejsce na 20min "Turbokozaka" wywalając spotkanie na C+Now,  który nie dla wszystkich jest dostępny.

Nie powinno być problemu, żeby Turbokozaka wyemitować po meczu lub nawet w przerwie (co pokrywałoby się godzinowo).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...