Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth
1 minutę temu, tyrla napisał:

Módl się żeby Ci jakoś na Canal+ 4K nie spadła.

Ty się o mnie nie martw. Wierzę w ciebie , że w końcu się nawrocisz.  Ja ci nie wróg. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, rotalplus napisał:

Te kanaly nie mają sensu konsumenckiego a jedynie finansowy. Abonentom nc+ sa niepotrzebne.

Nie do końca prawda bo:

Cytat

Ramówkę kanałów uzupełnią archiwalne nagrania najciekawszych wydarzeń ligowych ostatnich lat 

Jeśli kanały będą cp to będę jednym z pierwszych które je będą mieli. Tak jak to było z PSP

Edytowane przez kocik89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Kolejna kwestia ;)

Czy pan Solorz jest zainteresowany tymi kanałami w CP? O tym  chyba wszyscy tu zapomnieli. To za darmo nie bedzie. Trzeba na to wydać trochę $$$

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kingofsouth napisał:

Lubie mieć na swoim TV milion kanałów , to jest dla mnie ciekawe. 

Ty tak nie masz?

PS.

Uprzedziłem was w napisaniu tego moi szanowni ulubieńcy. Tak wiecie o kim piszę. :mrgreen:

 

 

 

 

Nie zadawaj głupich pytań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że nikt z Was nie zacytował pewnej odpowiedzi z fanpage nc+. ;)

Cytat

Jeżeli nie posiadacie w swojej ofercie opcji dodatkowej zawierającej 8 kanałów CANAL+ będziecie mogli wykupić dostęp do kanałów w cenie 30 zł miesięcznie. Warunkiem jest posiadanie co najmniej pakietu EXTRA+.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bugmenot napisał:

W jakości ala Eurosporty wejdą ;). A jakby chcieli lepszy bitrate to w końcu przyda się ten "VOD" SD wyłączyć...

Nie rozumiem dlaczego nadal trzymają ten prehistoryczny VOD, gdzie filmy lecą o konkretnej godzinie...

Tak jak patrzyłem to chyba sky wynajmuje aktualnie pusty transponder w DVB-S2, może CP mogło by go przejąć, jest też chyba inny pusty transponder jeden 59 Mbps drugi 72 Mbps, to dało by konkretną pojemność, te 72 Mbps szczególnie. Idealnie pod Eleven 4k i Polsat Sport Premium 4K + 4 kanały HD Elevena. Ale CP w życiu tego nie zrobi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Nowe kanały zostaną udostępnione bez dodatkowych opłat dla abonentów platformy nc+ korzystających z pakietów telewizyjnych lub opcji dodatkowych zawierających osiem kanałów CANAL+, w tym również dla abonentów nc+ w Orange TV, oraz posiadaczy pakietu
z CANAL+ w ramach player+  

 

Ja to rozumiem tak, że zostaną udostępnione tym co korzystaja z pakietów telewizyjnych nc+ czyli nie tylko tym co maja paczkę 8C+. Kluczowe tu jest słowo lub chyba, że ja inaczej rozumiem.

 

 

Edytowane przez wojtmen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
10 minut temu, rotalplus napisał:

 Za 3 dychy prawie nikt im tego nie kupi

Docelowym klientem będzie abo CP lub kablówki.  30 pln to dużo? Ile wy ludzie chcecie płacić?  Bez przesady.  Potem się dziwić,  że nadawcy tracą prawa sportowe jak Polak chce mieć wszytko za darmoszkę.

Jeszcze niedawno mogliście pomarzyć o kanałach Canal + , a jak to się staje faktem to płacz , że drogo.  Nie rozumiem tego. Mimo tego bardzo dobrze,  że będziecie mieli możliwość kupienia. Kto chce to skorzysta kto nie, to nadal  będzie marudzić 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...