Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądałem mecz żużla Wrocław - Zielona Góra i mam wrażenie, że kolory były trochę wyblakłe... pierwszy raz w sezonie spotkanie komentował Durda.

Canal+ Now z tragiczną jakością obrazu podczas ekstraklasy...

Ogólnie to pogorszyła się jakość obrazu na Canal+, Sport i Sport2 po włączeniu kanału Canal+ 4K Ultra HD - szczególnie widoczne podczas oglądania meczów.

Musieli obniżyć bitrate innych kanałów na koszt Canal+ 4K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem bitrate na wszystkich kanałach, które transmitują dzisiaj mecze Ekstraklasy i wygląda to tak:

- Canal+ HD (8-9 Mbit/s, kodek H.264)

- Canal+ Sport HD (8-9 Mbit/s, kodek H.264)

- Canal+ Sport 2 HD (6-7 MBit/s, kodek H.264)

- Canal+ Now HD (7-8 MBit/s, kodek H.264)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem bitrate na wszystkich kanałach, które transmitują dzisiaj mecze Ekstraklasy i wygląda to tak:

- Canal+ HD (8-9 Mbit/s, kodek H.264)

- Canal+ Sport HD (8-9 Mbit/s, kodek H.264)

- Canal+ Sport 2 HD (6-7 MBit/s, kodek H.264)

- Canal+ Now HD (7-8 MBit/s, kodek H.264)

Słabiutko :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bitrate HD jest słabiutkie niestety. Ale to samo było w przypadku przejścia SD na HD. Na szczęście dla wymagających widzów są kablówki ;).

Edytowane przez bgmnt
Usunięto fragment postu nawiązujący do treści innego, usuniętego już postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu słabiutko? Lepszy jest zarezerwowany dla 4K ;)

"Coś kosztem czegoś" to się w naszym kraju nigdy nie zmieni.

Co to ma do rzeczy? Gdyby te kanały nadawały na tym samym transponderze, to bym jeszcze zrozumiał. A tak to CANAL+ 4K ULTRA HD nadaje gdzieś indziej, a pozostałe CANAL+ również gdzieś indziej. A transpondery 4 i 15 nie są przecież aż tak zawalone.

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu - zbędne zaczepki innych Użytkowników forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprodukowali tych kanałów z lewej jak i z prawej strony.

Transpondery „naciapane” kanałami na potęgę to nie dziwmy się, że w ostatecznym rozrachunku jakość nadawania kanałów Premium sięga poziomu dobrze poniżej 10 MBit/s. Taka obecnie jest rzeczywistość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19:00 Studio finału LM, CANAL+ 
prowadzący: Krzysztof Marciniak, Rafał Dębiński; goście: Marcin Baszczyński, Tomasz Wieszczycki, Rafał Nahorny; studio w Kijowie: Żelisław Żyżyński, Maciej Murawski
20:25 Real Madryt - Liverpool, CANAL+ i CANAL+ 4K Ultra HD
komentarz: Rafał Wolski, Grzegorz Mielcarski
22:45 Studio finału LM, CANAL+
prowadzący: Krzysztof Marciniak, Rafał Dębiński; goście: Marcin Baszczyński, Tomasz Wieszczycki, Rafał Nahorny; studio w Kijowie: Żelisław Żyżyński, Maciej Murawski

 

Dlaczego ten Wolski komentuje 4 finał z rzędu? Jeszcze z udziałem drużyny hiszpańskiej nad którą będzie się pewnie rozpływał. 

Najlepszy wybór to Pelka, komentował jedna i druga ligę, a najbardziej neutralny to Glen. 

Edytowane przez fancik19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolski jest najlepszy i tyle. Zresztą taką parę obstawiałem, godne pożegnanie z LM.

Tak z innej beczki ciągle liczę na reaktywację programu Sport+Extra prowadzonego(świetnie) przez Pana Jacka. Już nie będą mogli się tłumaczyć, że brak terminów w tygodniu, a spokojnie mogą omawiać Premier League, La Ligę i Bundesligę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...