Skocz do zawartości

Platforma Orange TV


Wizjoner
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie co innego dziwi np. przy przedłużeniu umowy

https://www.orange.pl/przedluzam-swiatlowod-z-telewizja

Dlaczego ci co nie mają dostępu do światłowodu (chyba z 80 procent jak nie więcej mieszkańców) mogą mieć 30zł, 40zł taniej przez pierwszy rok, a zwykła Neostrada już nie? Tym bardziej, że światłowód ma znacznie lepsze prędkości od zwykłej Neostrady.

Nielogiczne dla mnie.

 

e: Jaki jest haczyk w tym, że pakiet Extra + kosztuje zaledwie 30zł? Ile może potrwać ta promocja z http://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary2/2005389/4107037657.pdf

Edytowane przez fizyk123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ci co nie mają dostępu do światłowodu (chyba z 80 procent jak nie więcej mieszkańców) mogą mieć 30zł, 40zł taniej przez pierwszy rok, a zwykła Neostrada już nie? Tym bardziej, że światłowód ma znacznie lepsze prędkości od zwykłej Neostrady.

Nielogiczne dla mnie.

Dla Neostrady dają jakiś nikomu niepotrzebny tablet. Na Allegro może poszedłby za 100zł.

Z rabatem 30zł w pierwszym roku, czyli średnio -15zł miałoby to jakiś sens. Na razie czekam na kolejne oferty.

Dla nich sens jest taki, że kto siedzi na Neo to i tak nie ma żadnego wyboru, więc nie muszą się starać, a tam gdzie wprowadzają światłowody, to jest bardzo duża konkurencja. Ponadto na razie są sporo poniżej zakładanego planu pozyskania klientów światłowodowych na 2016r.

 

Ten Optymalny działa w ogóle przez satelitę? Na początku był chyba tylko przez IPTV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to będzie teraz z przedłużeniem umowy dla mających neostradę z pakietem podstawowym? Bo tradycyjne przedłużenie umowy nie będzie wchodzić w grę bo pakietu podstawowego już nie ma a i nie widzę nigdzie internetu do 10 mb/s (chyba, że się mylę).

Na stronie Orange przy "Przedłużam Telewizję, Internet + Telefon Stacjonarny" (https://www.orange.pl/przedluzam-swiatlowod-z-telewizja) ukazuje się plansza z jednym pakietem z 92 kanałami. 

Skąd wgl jest ten PDF co hula po necie? (http://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary2/2005389/4107037657.pdf) Gdzie jest jego oferta na stronie?

Można będzie wziąć ten Extra + z Canal + Select za 69,90 oraz neostradę za 39,90? 

Jeżeli to będzie "przymusowa" migracja to czy będzie można negocjować ceny tak jak w przypadku sytuacji z NC+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe dlaczego teraz w Extra+ nie można mieć wszystkich kanałów z listy jak to jest najwyższy pakiet?

A jakich kanałów brakuje w pakiecie Extra+? Z tego co widzę na liste w pdf to wszystkie są.

 

Co do oferty, bardzo dobrze wygląda to cenowo. Do tej pory mam pakiet Witaj HD, gdzie płace za niego 24 złote miesięcznie a teraz, patrząc na ten pdf wrzucony przez kolegę wyżej za 30 zł mogę mieć Extra+? Canal+ za 40 zł? Atrakcyjna oferta, będę musiał dobrze się zapoznać z nią.

Po jakim czasie, od przedłużenia umowy można to zrobić ponownie?

Edytowane przez mrozio11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg ich strony w Extra+ nie ma m.in. Polsat Play HD, Polsat Cafe HD, ATM Rozrywka, BBC Lifestyle, Domo+ HD, Kuchnia+ HD, Trace Urban, CBS Reality, Lifetime, E!,  Euronews, Discovery Life, MTV Rocks, VH1, Disco Polo Music.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Na 99% będziemy z mężem podpisywać umowę z Orange TV światłowód. 

Interesuje nas pakiet Extra+ C+ oraz internet.

Na co mamy zwrócić uwagę i jakie ceny możemy otrzymać za taki pakiet? Niestety, na stronie nic konkretnie nie piszą. 

 

Jak oceniacie jakość odbioru? Przechodzę z nc+ i UPC i boje się, że jakość obrazu będzie nie najlepsza. Czytałam, że dekodery Orange nie są najlepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A co do pakietów. To jaki polecacie? Interesuje mnie internet, TV i C+. Który pakiet wybrać aby się nie naciągnąć i jakie są ceny?

Słyszałam, że Extra+ C+ kosztuje 70 zł. Do tego sam internet 40 zł.

 

Dowiadywałem się w tej sprawie. Ten pakiet Extra+ z Canal+ możesz dobrać tylko do pakietu TV już istniejącego czyli np. optymalnego. Samego nie możesz wziąć.

 

Ja się chyba zdecyduję na Optymalny + Neostrada + Canal+Select + Eleven (z utrzymaniem łącza). Wyniesie mnie to ok. 155zł. Ile myślicie da radę wyciągnąć na przedłużeniu umowy zniżki? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo ile , ale nie za dużo, zależy ile dla Ciebie to dużo :D A tak wgl jest mam internet 10mb(funpuck) i będe przedłużał umowe to nie moge od razu pakietu Extra+? Według mnie powinni utworzyć jeszcze ze 2 pakieciki bo 2 to nie jest zbyt imponująca kwota jednak cena ich jest dość przyzwoita :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie nc+ juz wysłane. 

Z orange najbardziej boli fakt że nie posiadaja normalnego dekodera, który pozwala nagrywać i oglądać inny program. 

W bloku będziemy mieli również do multimedii tylko niestety jest droższa, ale mają normalną nagrywarkę. 

Co byście zrobili na naszym miejscu? 

Multimedia czy orange?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja słyszałam ze nie. A który dokładnie dekoder to umożliwia bo we wszelkich instrukcjach dekoderów 80 i 88 jest napisane ze nie można jednocześnie nagrywać i oglądać innego kanału.

Dekoder powinien mieć 2 głowice ?

Chcielibyśmy aby to działało jak w innych platformach. Czyli oglądamy np TVN i nagrywamy Polsat. Lub ustawiamy nagrywanie wg tytułów przy np. wyłączonym sprzęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...