Skocz do zawartości

Multiroom platformy CANAL+


gregry608
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!Zbliżam się do końca umowy mam 4k z caymanem i Cameleon w mooltiroomie?Rozumiem ,że nie mam szans przedłużyć umowy na tych warunkach?I co mi przychodzi do głowy to przejść na umowę na czas nieokreślony?Ale w tej opcji i tak nie będzie działał Cameleon niezależnie?I place 109,99 a później 154,99.Ale może do przeżycia?Proszę znawców o napisanie obecnej sytuacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie jestem w temacie i po przejrzeniu wątku zapytam - czy nie będzie już niezależnego mr jako 2 karty? Obecnie mam 2 karty cayman i dwa dekodery z nimi sparowane.Czy ten typ mr zostaje,czy koniec tylko camelonow ?

Edytowane przez pawo24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam pytanko odnośnie podłączenia tunera w multiroomie. Przestał mi działać, chciałem sprawdzić na szybko w innej lokalizacji mieszkania sygnał czy dochoddzi z anteny na końcu przewodu. Tuner (sagemcom DSIW74 był połaczony z głównym tunerem za pomocą kabla internetowego, teraz chcę go sprawdzić w innym pokoju w którym nie mam możliwości podłączenia telewizora i tego kabla internetowego. Po podłaczeniu zasilania i tylko kabla antenowego chwilę mieli (boot itp) i po wszystkim świeci się czerwona dioda i nr kanału wybranego w tunerze, po wyłaczeniu tunera przyciskiem power zamiast nr kanału są same kreski, nie ma godziny z zegara. Czy to oznacza że nie dochodzi sygnał z anteny i coś jest nie tak po drodze na kablu? Czy jakoś inaczej mogę sprawdzić czy dochodzi tym przewodem sygnał z anteny i nie jest on gdzieś przerwany po drodze?

Mam nadzieję że w miarę zrozumiale się wyraziłem :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, kecyrf napisał:

teraz chcę go sprawdzić w innym pokoju w którym nie mam możliwości podłączenia telewizora i tego kabla internetowego. 

W jaki sposób bez podłączenia kabla sieciowego i telewizora chcesz sprawdzić działanie?

Edytowane przez opensource
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, opensource napisał:

W jaki sposób bez podłączenia kabla sieciowego i telewizora chcesz sprawdzić działanie?

No właśnie jak nie świeci zielona dioda i nie ma godziny, ale nie jestem pewien czy do tego potrzebny jest tylko kabel antenowy?

 

18 minut temu, Dr.STech napisał:

Co by nie chciał sprawdzić kreski zamiast godziny oznaczają, że dekoder nie pobrał czasu z uwagi na brak sygnału.

Ale pobiera to z anteny czy z kabla sieciowego?

 

Jak pisałem zależy mi na sprawdzeniu czy kabel antenowy nie jest przerwany po drodze, a nie mam tam możliwości podłączenia kabla sieciowego, telewizor na siłę mogę przenieś. Tylko co to oznacza jak jest czerwona dioda i brak godziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Dzisiaj zaobserwowałem cos dziwnego. Posiadam pakiet Nowy Comfort. Moj dekoder glowny to Technicolor (ITCA) 4k + dekoder multiroom wifibox+. Na wifiboxie cały czas mam aktywny kanał biznes 24. Na głównym dekoderze "tego kanału nie ma w Twoim abonamencie" . Wiem ze biznes 24 nie wchodzi w skład pakietu Nowy Comfort. Dlaczego kanał ten działa na multiroomie skoro pobiera on kody dekodujące z dekodera głõwnego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

19 minut temu, maciekmm napisał:

skoro pobiera on kody dekodujące z dekodera głõwnego ?

nie pobiera kodów z żadnego dekodera głównego, sprawdza tylko czy główny jest w domu, a nie u sąsiadów na drugim końcu miasta.

To wina uprawnień, nic z tym nie zrobisz :) oczywiście możesz zadzwonić do C+ i kazać im go wyłączyć:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder dodatkowy nie sprawdza czy dekoder główny jest w domu. Sprawdza czy ma z nim połączenie. Dekoder dodatkowy może być u sąsiada za ścianą, piętro wyżej lub niżej. A przy bardzo dobrym zasięgu wifi może być jeszcze o dom dalej :-)

Dekoder dodatkowy na drugim końcu miasta, czy w innym mieście...to wiadomo, że jest taka opcja 😆

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Nowa umowa...

Jeżeli mam multiroom. Czy dekoder dodatkowy musi być podłączony do anteny ? Czy wystarczy jak główny będzie, a dekodery połączone po wifi lub kablem rj ? Chodzi o to, że nie mam chwilowo dwóch kabli antenowych i będę miał dwa dekodery obok sobie przez miesiąc lub dwa. Czy będzie wszystko działać ? To wystarczy żeby routery się widziały ?

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy przedłużeniu umowy wymieniłem starego turboboxa, który był głównym dekoderem w multiroomie standard, na ultraboxa 4k. Turboboxa kazali mi sobie zostawić. Dodatkowy dekoder w multiroomie to tzw mydelniczka. Podoba mi się funkcjonalność turboboxa stąd moje pytanie - czy da się zrobić tak, by zamienić mydelniczkę z turboboxem, by turbobox byl moim dekoderem dodatkowym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...