Skocz do zawartości

Multiroom platformy CANAL+


gregry608
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tego nie wiesz jaka idzie wymiana pomiędzy dekoderami. To, że woła kartę z dekodera głównego raz w tygodniu nie oznacza, że dekodery pomiędzy sobą się nie komunikują. Ja tego nie wiem dlatego napisałem słowo może. To jest moje przypuszczenie a nie teza. Być może błędna ale co szkodzi wyłączyć i sprawdzić ?

Mam trochę do czynienia z urządzeniami pracującymi po sieci i wiem z doświadczenia, ze problemy z działaniem sieci potrafią spowolnić pracę systemu.

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to skąd wiesz jak nie masz routera? 🤣

24 minuty temu, PawelTSW napisał:

Mam sprawdzone bo nie mam routera w domu....

 

A kolega ma router i widzi co zaobserwował.

23 godziny temu, maciekmm napisał:

....Po wylaczeniu routera Wifibox o wiele wolniej zmienia kanaly (przey braku polaczenia z dekoderem matka). Czy to normalne czy wina modelu ?

 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Wymiana serwisowa na taki sam model lub wifiBOX+.

 

Na niektórych umowach możliwość wymiany na wifiPremiumBOX+ (mała dostępność) w cenie 10 zł/m (z dyskiem 12 zł) lub 4K ultraBOX+ za 15 zł/m (z dyskiem 20 zł/m).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.03.2022 o 18:45, shidishi16 napisał:

Pytanie bo nie orientuje sie w temacie. Mamy z ojcem multiroom na starych zasadach 2 karty. Niedlugo konczy sie umowa, ponoc juz nie mozna bedzie uzywac tych dwoch kart jak dotychczas. Nie mieszkamy obecnie w 1 domu. Czy jest jakas opcja abym mogl  u siebie ogladac oddzielnie czy dekodery lacza sie po wifi w 1 domu, bo nie zbyt wiem jak to teraz sie odbywa, a gosciu w salonie nc powiedział, ze jest opcja to jakos załatwic..hm?

I co z tym wyszło? Mam taką samą sytuację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.04.2022 o 19:32, ircios napisał:

Napewno wyszły lub wyjdą 2 umowy (MultiHouse), może MR w sieci. 

Można gdzieś zobaczyć z ciekawości jakie są ceny takich umów multi house? Dawniej ludzie używali VPN i ciekawi mnie czy cenowo wychodzi podobnie.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@matt12345 już kolega @lukx95 podawał ceny:

 

Pierwsza opcja to oferta niezależna na pakiet Extra+ za 10 zł/m lub druga opcja z pakietem Extra+ z CANAL+ i Mistrzowską Piłką za 35 zł/m. Do tej dodatkowej umowy specjalnej możesz otrzymać za free bez opłat miesięcznych moduł CAM CI+ ECP lub dekoder wifiBox+ lub WiFi PremiumBox+ z dyskiem 500 GB. W przypadku dekodera 4K UltraBox+, to przy tej specjalnej umowie jest on płatny 5 zł/m bez dysku lub 10 zł/m z dyskiem. 

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja mam pytanie czysto techniczne. Mam 2 dekodery 4k ultrabox+ model NCP-3670SF z dyskami. Chcę je podłączyć do multiroom. Mam zwykły podwójny konwerter idący od anteny. Czy muszę kupować konwenter potrójny lub poczwórny? Czy mogę np to obejść w taki sposób, że rozdzielę sygnał z pierwszego kabla do dwóch dekoderów, zwykłym rozgałęznikiem. Obydwa dekodery są podłączone do internetu przewodowo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...