Skocz do zawartości

Multiroom platformy CANAL+


gregry608
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze jedno pytanie bo w nastepnym tygodniu idę po drugi dekoder do multiroomu.

Czy są jakieś różnice między dekoderem głównym a tym drugim dodatkowym chodzi mi konkretnie czy oba posiadają te same funkcje czyli będę miał na tym drugim dostęp do: nc+go możliwość nagrywania itp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Prestige

Jeśli weźmiesz jako dodatkowy jeden z modeli: WifiBox+, Sagemcom lub ITI-2851S to będziesz miał dostęp do nc+ go (przy czym Sagemcom w MR potrafi nieźle się wieszać przy odpaleniu nc+ go)

 

Jeśli weźmiesz ITI-2850ST (taki sam wygląd jak ITI-2851S ale wcześniejszy model) to nie będziesz miał dostępu do nc+ go

 

Nagrywanie na wszystkich modelach ale tylko jak podłączysz swój własny dysk po USB.

Edytowane przez Prestige
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info

Dekoder główny Wifi PremiumBox, proponowany drugi dekoder Wifi Box. Zdaję sobie z tego sprawę że żaden drugi dekoder nie będzie PVR tylko i wyłącznie PVR ready. Na razie będę próbował multiroom premium (bez wiercenia). Jeżeli natomiast będą jakieś problemy z płynnością podciągnę kabel. Czy skonfigurowanie multiroomu po wifi wymaga wezwania fachowca czy można to bez problemu zrobić samemu?

Edytowane przez kondziak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Prestige

Jeśli chcesz MR Premium to musisz dobrać oba dekodery bez WiFi, jako główny mediaBox+ lub turboBox+ a jako dodatkowy ITI-2850/51 i wtedy na dodatkowym nie będzie działała funkcja PVR Ready

 

 

Dzięki za info

Dekoder główny Wifi PremiumBox, proponowany drugi dekoder Wifi Box. Zdaję sobie z tego sprawę że żaden drugi dekoder nie będzie PVR tylko i wyłącznie PVR ready. Na razie będę próbował multiroom premium (bez wiercenia). Jeżeli natomiast będą jakieś problemy z płynnością podciągnę kabel. Czy skonfigurowanie multiroomu po wifi wymaga wezwania fachowca czy można to bez problemu zrobić samemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie może ja źle to nazwałem że ma być premium :mrgreen: . Multiroom ma być po wifi (bez wiercenia i dokładania dodatkowego kabla). Przy aneksowaniu umowy zostałem wręcz namówiony przez konsultantkę do wymiany Paca na Premiumboxa i twierdziła że jak dobiorę sobie do tego w dowolnym momencie umowy wifi boxa to wszystko będzie hulać jak ta lala. Jeśli mnie oszukała to dzwonie jutro (mam jej dane osobowe) i [...]

Edytowane przez Barti
Nie wyrażamy się wulgarnie na forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Prestige

No i dobrze Ci powiedziała, MR Premium nie ma nic wspólnego z Premiumboxem, Premiumbox + Wifibox+ to właśnie MR Standard :-) Więc wszystko się zgadza i nikt Cie nie oszukał :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma opcji, aby mieć 2 P.box. Dodatkowy to WiFibox, Sagemcom. Te dekodery tylko działają z Cameleonem i nową kartą Cayman. Były wpisy, że po wymianie Pejsa na P box, Cameleon pozostawał.

Potwierdzam to co pisze kolega dopytywałem się że czy drugi dekoder też może być Wifi Premiumbox - odpowiedź nagatywna 

Co do prędkości się nie wypowiadam ale w porównaniu z Pace to niebo a ziemia wszystko jest dosłownie na dotyk, nie myśli itp. Co do obrazu też nie zobaczyłem żadnego pogorszenia.

 

Jak już weźmiesz MR po WiFi to podziel się wrażeniami bo ja mam podobny dylemat ;)

Będę brał WI-FI po długim weekendzie i oczywiście napisze czy daje radę bez kabla :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam to co pisze kolega dopytywałem się że czy drugi dekoder też może być Wifi Premiumbox - odpowiedź nagatywna 

Co do prędkości się nie wypowiadam ale w porównaniu z Pace to niebo a ziemia wszystko jest dosłownie na dotyk, nie myśli itp. Co do obrazu też nie zobaczyłem żadnego pogorszenia.(...)

a odnosnie roznic miedzy wifiBOX+ a wifiPremiumBox+ to czym sie one roznia ? interfejs, GUI i szybkosc dzialania taka sama ?

 

wifiBOX+ obsluguje "prawdziwe" HBO GO ?

Edytowane przez Don kichot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do multiroom po wifi zależy to od odległosci pomiedzy dekoderami a routerem. Czym dalej tym gorzej.

 

Klient ma router w jednym pokoju a dekodery w dwoch następnych. Odległosc dekoderow od routera odpowiednio 7 m i 12 m. Do tego grube z cegły sciany. Multiroom działa, czasami zacięcia przy słuchaniu radia internetowego i serwisow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...