Skocz do zawartości

Multiroom platformy CANAL+


gregry608
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@lukasz431: Nie, sagemcomy wymieniają na sgacomy (nie dostaniesz wifi boxa), wifi boxy tylko dla tych co pierwszy raz biorą MR lub dobierają kilejny dekoder :D

 

@pincet: musi zdać wynajmowane sagemcomy i dostanie wifibixy do MR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już się ostatnio kolego znów uaktywniłeś na forum to chętnie dowiedziałbym się jak wygląda kwestia dobierania kolejnego dekodera (tzn. czy w ogóle można, ile do końca umowy musi być, bo sądzę, że pod koniec już nie da się dobrać itp.) do multiroomu. Teraz jak dają wifiboksy to nawet chętnie bym jeszcze jeden dekoderek do umowy wziął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dostałem dzisiaj Wifibox+ bo stary dekoder (biały od n) się popsuł. Mam multiroom standard i mam problem z połączeniem a dokładnie z adresem IP. Wpisuje normalnie 192.168.024.101 na turbobox (głowny) i tu chodzi a na wifibox jak wpisuje to zaraz pojawia się adres ip 192.168.20.102 i [beep]a. Co mam zrobić? Do centrali nie mogę się dodzwonić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

W dniu dzisiejszym otrzymałem od nc+ usługę multiroom standard hd i odebrałem 2 dekodery: turbobox+ i wifibox +. Wolałbym uniknąć łączenia tych dekoderów przez kabel ethernet dlatego chciałbym poradzić się jeśli chodzi o połączenie tych dekoderów poprzez wifi. Czytałem że można do obu dekoderów dokupić jakiś adapter wifi i dzięki połączeniu z routerem będzie to działać. Mój router to sagemcom 2704 i mam internet w orange 10mb. Chciałbym zapytać w jaki sposób dokładnie można połączyć te 2 dekodery poprzez wifi, jakie adaptery trzeba kupić. Chciałbym ewentualnie zapytać o inną możliwość. Router jest blisko dekodera głównego (turbobox+) więć mógłbym go połączyć kablem ethernet. Czy jeśli dekoder podstawowy (wifibox+) podłączę bezprzewodowo do routera a dekoder główny (turbobox+) kablem ethernet, to będzie szansa że to zadziała?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam multiroom nc+ ( 1 dekoder główny i 2 dodatkowe) główny jest podpięty i już działa natomiast 2 boczne jeszcze nie. Główny jest podpięty do routera. Chciałbym połączyć przewodowo dwa routery ze sobą , czy istnieje taka możliwość i czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak to zrobić? Jak skonfigurować?

Oto modele routerów :

Podpięty :TP link TD-W8970

Niepodpięty:TP link TD-W8961ND

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...