Skocz do zawartości

Multiroom platformy CANAL+


gregry608
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, Mako napisał:

witam

Zastanawiam się nad przejściem z polsatu do c+ ale potrzebuję 2 dodatkowych dekoderów, główny i jeden dodatkowy mogę połączyć kablem lan bo są na tym samym piętrze i mam pociągnięte kable pod podłogą  ten trzeci byłby w tym samym domu tylko na parterze a tam nie mam kabli , korzystam tam tylko z wifi , czy jest jakiś inny patent na połączenie tego dekodera z głównym?

Możesz spróbować też z extender'em - wpinasz do gniazdka elektrycznego podłączasz kabel LAN, w gniazdku na parterze wpinasz drugi extender i kablem LAN łączysz go z dekoderem.

Edytowane przez pietro_m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
4 godziny temu, nowynaforum napisał:

Witam wszystkich.

Jestem użytkownikiem Dekodera Technicolor (Ultrabox) oraz multiroom - WifiBox. O ile jakość Ultraboxa jest akceptowalna, to WifiBox - 720p to dziś nieporozumienie. Czy jest opcja żeby mieć drugi dekoder też 4k? 

Dziękuję za odpowiex.

Jedyną opcją na dzień dzisiejszy jest druga umowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam prośbę. Zastanawiam się nad przejściem z CP do PC+ . Zależy mi na HBO GO na obu dekoderach tj. glownym i dodatkowym w MR. Obecnie w CP HBO GO mam dostępne na obu dekoderach czyli na głównym Evoboxie i dodatkowym HD5500S. Słyszałem, że na wifiboxie HBO GO jest niedostepne. Czy tak jest faktycznie? Nie da sie wybrac dodatkowego dekodera takiego, który by obsługiwał HBO GO? Za góry dziękuję za odpowiedź.  Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaby działał multiroom dekodery muszą się "widzieć" w jednej podsieci. Wejdź w ustawienia sieciowe obu dekoderów i sprawdź jakie mają ustawienia. Zrób zdjęcia i wklej na forum lub przepisz.

 

Czytałeś poniższe wskazówki ? https://pl.canalplus.com/multiroom

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, jaki konwerter masz? By wszystko działało, główny do wyjścia unicable. Natomiast multiroomy powinny być podłączone do wyjść legacy. Każdy do swojego. Na przykład do takiego https://www.euro.com.pl/akcesoria-do-tunerow-satelitarnych/opticam-konwerter-robustlnb-triple-scr-4-channel.bhtml?gclid=CjwKCAiAuqHwBRAQEiwAD-zr3VNgM9PmkCvFkYQPqYgwFpV1nBAKGCRRYhRD9MYiJ5GJl6O_QGRXoBoCSsoQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds .

Główny do żółtego wyjścia, a dodatkowe do srebrnych. Każdy do swego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Arek1988 napisał:

IMG-20191229-142518.jpg

Dekoder główny 

 

IMG-20191229-142538.jpg

Pierwszy dekoder dodatkowy

 

IMG-20191229-142556.jpg

Drugi dekoder dodatkowy 

 

Tak robilem tak jak w instrukcji. 

Kabel satelitarny no to idzie od satelity od Unicable z cyfrowego Polsatu do każdego z dekoderów. Aktualizacja na każdym dekoderze też byla robiona. 

Jak sam widzisz każdy z dekoderów pracuje w innej podsieci.Dlatego się nie widzą.Dekodery dodatkowe muszą być w podsieci dekodera głównego czyli 10.5.144.xxx

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Arek1988 napisał:

IMG-20191229-142518.jpg

Dekoder główny 

 

IMG-20191229-142538.jpg

Pierwszy dekoder dodatkowy

 

IMG-20191229-142556.jpg

Drugi dekoder dodatkowy 

 

Tak robilem tak jak w instrukcji. 

Kabel satelitarny no to idzie od satelity od Unicable z cyfrowego Polsatu do każdego z dekoderów. Aktualizacja na każdym dekoderze też byla robiona. 

Adresy IP się nie zgadzają, są to inne podsieci. 

 

Po naprawie tego, jeżeli wymienialas dek główny to jeszcze sprawdź kody konfiguracyjne dekoderów dodatkowych czy są aktualne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...