Skocz do zawartości

Multiroom platformy CANAL+


gregry608
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, roberttosat napisał:

@lukx95

Co Ty opowiadasz? Już ponad rok temu dla abonentów z Wifipremium i Wi-Fi na multiroomie post Cyfra+ została wprowadzona konieczność połączenia dekoderów między sobą.

@roberttosat

Ja posiadam Multiroom Standard C+ na dwóch kartach Cameleon z dekoderem WiFi PremiumBox+(główny) i WiFi Box+(dodatkowy) i nie mam włączonej funkcji kontroli odległości sprzętu i Multiroom mam do dziś działający niezależnie.

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios

Nawet pytałem o to w Telefonicznym Centrum Abonenta nc+ i mówią mi, że mam stary typ Multiroomu i mnie nie dotyczy funkcja kontroli odległości sprzętu przy tych dekoderach co posiadam i nic nie wiedzą na ten temat, aby w Multiroomie post Cyfra+ przy WiFi PremiumBoxie+ i WiFi Boxie+ była ta funkcjonalność.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać konsule z którymi rozmawiaĺeś nie mają pojęcia o sprzęcie nc. P.box i wifibox są stworzone do MR od ITI, a To, że teraz masz jak masz nic nie znaczy. Wystarczy odpowiedni Soft i w sieć będziesz musiał zrobić. Camele nic nie mają do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios

Nie wiem kto tu ma rację, bo na infolinii uzyskałem informację, że przy Multiroomie post Cyfra+ obecnie żaden Abonent nie ma włączonej funkcji odległości sprzętu, bo to jest stary typ Multiroomu na starych zasadach, który działa niezależnie i pierwszy raz słyszą o tym co mówię i nie ma żadnych i nie było komunikatów o zmianach w usłudze Multiroom post Cyfra+. Powiedzieli, że jak tak bardzo zależy mi bym miał łączony Multiroom i nie szkoda mi wydawać dodatkowych pieniędzy, to niech obecny oddam w punkcie i niech pobiorę nowy płatny Multiroom i wtedy będę miał łączony na nowych zasadach świadczony Multiroom, co jest oczywiście nie opłacalne robić takie coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa. Mam multiroom od końca sierpnia (odkąd przestały działać splittery) Wifi Premiumbox jako główny i Wifibox jako dodatkowy. W Premiumboxie jest stary Cameleon a w Wifi Boxie Cayman. Wczoraj wieczorem obie zgasły, sprawdzam konfiguracje, połączenie sieciowe OK, Wchodzę w uprawnienia karty na głównym Premiumboxie i mam:

 

Cyfra+:  27.12.2018

Cyfra Plus 1  30.10.2018

Cyfra Plus 2  01.01.1992

 

Wychodzi na to, że od momentu aktywacji multiroomu na końcu sierpnia automatycznie przesuwali datę uprawnień tylko na jednym providerze na karcie.

A drugi  Cyfra Plus 1 miał cały czas uprawnienia do końca października i ich nie przesunęli przez te 2 miesiące, bo pamiętam, że po aktywacji multiroomu 29 sierpnia na providerze Cyfra Plus 1 ustawiła się data 30.10.2018

Dodam, że na karcie Cayman też były takie same daty więc też drugi provider nie był przesuwany do przodu. Ktoś miał podobnie?? Zapomnieli, że mają kartę tak uaktualniać, żeby działała czy co?? ☺️

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, lukx95 napisał:

@ircios

Nie wiem kto tu ma rację, bo na infolinii uzyskałem informację, że przy Multiroomie post Cyfra+ obecnie żaden Abonent nie ma włączonej funkcji odległości sprzętu, bo to jest stary typ Multiroomu na starych zasadach, który działa niezależnie i pierwszy raz słyszą o tym co mówię i nie ma żadnych i nie było komunikatów o zmianach w usłudze Multiroom post Cyfra+. Powiedzieli, że jak tak bardzo zależy mi bym miał łączony Multiroom i nie szkoda mi wydawać dodatkowych pieniędzy, to niech obecny oddam w punkcie i niech pobiorę nowy płatny Multiroom i wtedy będę miał łączony na nowych zasadach świadczony Multiroom, co jest oczywiście nie opłacalne robić takie coś.

 

To, że Ty nie masz nie znaczy, że inni nie mają. Nie chce mi się szukać kiedy to było ale cofnij się kilkanaście miesięcy (około 2 lata) wówczas były informacje o tym, że jeśli ktoś ma wifipremium i wifiboxa w konfiguracji post cyfra+ multiroom to w każdej chwili może zostać poproszony o konieczność połączenia tych dekoderów w jednej sieci.

 

Co do konsultantów telefonicznych to czasami ręce opadają co Oni opowiadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

 Tak jak @Pawel pisze..  Pejs nie pozostanie jako główny. Wymienisz go za opłatą aktywacyjną na Wifi P.box 49 99 i 5 zł dzierżawa/m. Dodatkowy to wifibox 99 aktywacja, albo i po kablu mydelniczka za 49. Poczytaj o tych ddkoderach i sam oceń. Wyboru dużego nie ma. ??

 

Chyba, że stać Cię na 4k z aktywacją 99 i 15 za/m

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem się o mydelniczki to podobno są niedostępne już od 2 lat?

Propozycja Mediabox + 2x Sagemcom = 23 zł miesięcznie + aktywacja 99 zł (lub 2x Box+ (z wifi) - aktywacja 198 zł)

Druga propozycja WifiPremiumbox + 2x Box+ (z wifi)  = 25 zł miesięcznie + aktywacja 198 zł.

Nie jestem do końca pewny czy wszystko napisałem zgodnie z tym co było omawiane, ale to wszystko było na szybko.

Edytowane przez fr86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem taką ofertę na multiroom w punkcie

1. Na kablach - Aktywacja dekodera głównego 9.9 PLN + dodatkowy 49 PLN. 

2. Wi-fi - Aktywacja główny 49 + dodatkowy 99 

Do tego co miesiąc dodatkowo +5 PLN za główny i +10 PLN za dodatkowy. 

Żenada. Na dzień dobry prawie 150 trzeba wydać plus 15 do abonamentu, bo u mnie tylko wifi wchodzi w grę. 

Olewam ich multiroom i biorę Polsat na drugi TV. Jeszcze rok umowy i papa NC+. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...