Skocz do zawartości

MUX 8


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Coś mi się wydaje, że jednak od TVP będą 3 kanały. Czyli nie będzie nic w HD. Emitel sprzęt musiał zakupić odpowiednio wcześniej i pewnie dostał wytyczne od TVP. Dla mnie te siedem testów jednoznacznie o tym świadczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta kreska to jednak jest jedynka.

Poprawie zdjęcia po koledze:

Zdjęcia profesjonalne:

Metro:

186524a3d3c139503fe065d00fecadb4.png

Zoom TV:

7991cb9b0a7aa67dd7f5fbab7a51fd4f.png

Nowa TV:

b4b20be21f1d23724999aaa4b485d447.png

WP1:

4c7cb270fb431afd7df80b31605d811e.png

Zdjęcia z mojego telewizora:

Metro:

l7LVrsB.jpg

Zoom TV:

nHTWdwo.jpg

Nowa TV:

V10ROqH.jpg

WP1:

kKbgo6u.jpg

Lista kanałów:

2cqlnHR.jpg

Układ stacji na liście jest inny od tego po wyszukiwaniu z racji edycji listy. Kanały pojawiły się za Test 4, Test 5, Test 6 i Test 7 :)

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze że EmiTel wprowadził te plansze nowych stacji po podpisaniu umów wstępnych z nadawcami. Po części będzie to duża reklama dla tego nowego multipleksu :) zapowiada się bardzo ciekawie, mi z tej całej paczki odpowiada Nowa TV oraz Zoom TV m.in. za sprawą programów informacyjnych i filmów fabularnych. Cała sytuacja bardzo źle świadczy o TVP która tak bardzo walczyła o to by dostać cały multipleks dla siebie, a nie potrafią zagospodarować swoich 3 miejsc. Lepiej dla widzów byłoby gdyby kanałów TVP w MUX 8 nie było a dostali je kanały wybrane w konkursie KRRiT dla nadawców prywatnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby w miejsce pasów łowickich na Test 1 byłaby pętla nocna TVP Sport w kółko to bym się dowiedział, że będzie ta stacja na MUX8.

Poza tym, pewnie wg mnie najlepiej będzie prezentowała się oprawa graficzna Zoom TV. Metro wpadło na taką "minimalistyczną", a WP1 będzie miało podobną do reklamówek Wirtualnej Polski. Co do opinii tych kanałów - mogę je oczywiście obserwować np. za parę miesięcy w trakcie startu, jestem najbardziej ciekaw Zoom TV i właśnie tej WP1 (albo WP| jak jest prezentowane w tym logu). Ale zobaczymy, zresztą ciekawie się prezentuje. Czekać na ich reklamy w sieci, w gazetach, billboardy i spoty promocyjne! :D

W Halinowie gdzie tam dzisiaj byłem dało się odebrać te testy MUX8, ale w Dębem Wielkim na moim telewizorze przenośnym już nie. Czyżby nie zwiększono mocy nadajnika z PKiN do wszystkich powiatów dookoła Warszawy? Ja mam taką antenę przenośną, która stoi na parapecie taka mała antenka, i w sumie mam dobry odbiór MUX2 i MUX3 (MUX1 jak nie mam otwartego okna w domu to za słabiej wtedy odbiera niestety), ale testu MUX8 nie mogę złapać. Pomoże mi ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ciesz się zbytnio, dopiero po jakimś czasie okaże się, czy to dla nich opłacalne. :P


Zacznie się optymalizacja, zwiększy częstotliwość powtórek. Może nawet, ktoś w międzyczasie będzie miał kłopoty finansowe i będzie musiał wystawić się na sprzedaż? Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy wystartuje Metro TV? Bo @Poland podał, że w listopadzie, a na Wikipedii jest napisane "start 2 grudnia". Czyżby Metro i WP1 razem będą startować?

 

Nie traktowałbym Wikipedii jako źródło 100%. Według informacji na dzień dzisiejszy jakie są aktualne start ma się odbyć w listopadzie lub w grudniu 2016.

 

 

Co do "czarnych testów" to nadal nie widzę odpowiedzi, po co one? Jeden "zestaw" OK (z planszami), ale drugi cały "czarny" - po co?

Jak sama nazwa wskazuje, do testowania dodatkowych usług, nie długo znikną ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując, znamy już wszystkie daty startów kanałów komercyjnych z tego multipleksu:

  • Zoom TV (PIKE, Kino Polska TV) - 25 październik
  • Nowa TV (ZPR Media) - 9 listopad
  • Metro TV (Agora) - 2 grudzień
  • WP (Wirtualna Polska) - 2 grudzień

Natomiast wciąż nie mamy konkretów od TVP. Jedynie WirtualneMedia sugerują dzisiaj, jakoby Telewizja Polska zdecydowała się na wariant 3 kanałów:

Wciąż nie jest jasne, kiedy na MUX-8 znajdą się trzy kanały, które mają zostać przygotowane przez Telewizję Polską.

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...