Skocz do zawartości

Viaplay za granicą - dyskusja, ZAP


Sentence
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, STARS.TV napisał:

Pan szef polskiego Viaplay powiedział, że nie sprawdzał jaka była oglądalność pierwszego meczu Bayernu. 

W sumie to nawet brzmi bardzo prawdopodobnie. Firma wydała grube miliony na prawa, i jej szefa wcale nie interesuje, czy ktoś to ogląda oprócz jego samego.🤣😂😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, STARS.TV napisał:

Pan szef polskiego Viaplay powiedział, że nie sprawdzał jaka była oglądalność pierwszego meczu Bayernu. Co oznacza, że sprawdzał ale kompletnie nie ma się czym pochwalić. Jest nadzieja.

Ta nadzieja może być trochę złudna, bo ja tego meczu też nie widziałem, a wiem że subskrypcję wykupię. Mało tego, takich osób jak ja może być więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ticoboy napisał:

Ta nadzieja może być trochę złudna, bo ja tego meczu też nie widziałem, a wiem że subskrypcję wykupię. Mało tego, takich osób jak ja może być więcej.

Rozwinąłem swoją myśl we wpisie powyżej. Nadal liczę, że takich jak Ty będzie garstka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, jackpol napisał:

Jednocześnie proszę o weryfikację w jakich krajach poza Szwecją dostępny jest V Sport w ramach oferty subskrypcyjnej Viaplay.

V Sport  nie jest kanałem TV w Viaplay.

Było kilka razy już tłumaczone, że jest dostępne live z logiem V Sport  w pakietach Viaplay Total i prezentuję to z bezpośrednio z Viaplay: 
https://forum.satkurier.pl/topic/34529-viaplay/?do=findComment&comment=1683542

W Polsce też jest pakiet Viaplay Total.

 

 

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak z ciekawości sprawdziłem, że numery faktur z płatnościami na koncie zalożonym 2 i 14 sierpna (są wystawiane też dla kont testowych na 0 zł) różnią się o trochę ponad 6 mln (10904xxxxx vs 10842xxxxx), to oczywiście zapewne numeracja globalna, ale daje to pewne pojęcie o tym co się tam na viaplay dzieje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, jackpol napisał:

Bardzo proszę o podawanie z jakiego regionu są powyższe screeny , gdyż oferta sportowa , filmowa i serialowa jest różna .

OK, będę opisywać zrzuty. Ja już odróżniam wizualnie język fiński, duński, norweski, szwedzki, rozumiem, że z żadną subskrypcją skandynawską nie masz do czynienia, bo wiedziałbyś, że np. kategorię retro film mają praktycznie taką samą. Wczorajszy mecz, który oglądaliście nadawali też w 4K.

 

Ponieważ nie oglądam sportu godzinami tylko krótko, kontrolnie dopiero dziś odkryłam istnienie reklam nadawanych podczas przerw w meczu, ładnych kilka minut :)

Fińskie Viaplay.

rekl.jpg

 

 

Niestety w innych wersjach jest podobnie...

rekl.jpg

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w tym wątku rozmowy nie chodzi przypadkiem o to, że PPV nie ma zastosowania na rynkach zagranicznych

(w tym Polski) w Viaplay, a na rynkach nordyckich jest, bo tam oferta ma inny charakter? Bo generalnie cały wywiad dotyczy Polski. Wątpię, żeby szef platformy nie wiedział, że UFC jest dostępne w Skandynawii i w jakiej formie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, aż tak bardzo nie wnikam. Mam dostęp tylko do pakietów Viaplay Total i zrzuty są z dostępnych transmisji live.

 

NHL, które ma być w wersji PL jest w Szwecji, Norwegii, Danii, Finlandii.

 

Norwegia.

nhlnor.jpg

 

Finlandia.

fin.jpg

 

nhl-nor.jpg

 

nhl.jpg

 

 

Seria Super Bowl jest dostępna w krajach skandynawskich w Full HD, ale z FPS 25, bitrate do 8 Mb/s.

sb1.jpg

 

sb2.jpg

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

Polska wersja nie rozpieszcza nas jeśli chodzi o ofertę filmowo-serialową, lepiej jest w skandynawskich odpowiednikach, zwłaszcza pod kątem klasyki kina. Ponieważ  Viaplay stawia na minimalizm jeśli chodzi o dostępne ścieżki dźwiękowe i napisy trzeba radzić sobie inaczej. Mój sposób to automatyczne pobieranie napisów z sieci, dzięki temu prostemu trickowi obejrzałam już mnóstwo pozycji o które trudno w innych serwisach.

 

via3.jpg

 

 

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam czy ktos korzysta z viaplay w uk ??

Ja nie mialem problemow z  korzystaniem w uk dzieki vpn przez pierwszy miesiac jednak od ponad miesiaca viapaly blokuje moj expressvpn i za kazdym razem pojawia sie komunikat "cos poszlo nie tak"

Czy ktos ma podobnie i moze wie jak to obejsc ??

Probowalem rowniez z nordvon i tez wyskakuje ten sam komunikat.

Wydaje sie ze viaplay potrafi chronic sie przed vpn'ami.

Pozdrawiam

 

 

Edytowane przez Sentence
Przeniesiono do odpowiedniego wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tytuł tematu trochę może mylący, bo chodzi o serwisy zagraniczne Viaplay (skandynawskie). I z tych można korzystać w Polsce normalnie, bez żadnego VPN, zarówno z kont płatnych jak i testowych. Restrykcje pojawiają się natomiast, gdy z konta polskiego chcesz korzystać poza Polską, to już inny temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...