Skocz do zawartości

Viaplay za granicą - dyskusja, ZAP


Sentence
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Rudziol napisał:

Dzieki za odpowiedz.

Sorki ze pytam ale troche jestem laikiem w tych sprawach.

Da sie to zrobic na amazon firestick bo nieukrywam ze zalezy mi zeby wszystkie apki ogladac na android tv.

Daltego pytam czy jest mozliwosc "pokombinowania" na amazon firestick czy tylko na kompie ??

 

Na routerze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja litewska. Przez pierwsze 3 miesiące za 3,33 €/miesiąc. Potem 9,99 €/miesiąc. Pakiet Viaplay Total. Chyba bardziej opłacalny, bo mają Formułę 1 i jakąś ważną ligę piłkarską, nie pamiętam którą.  Działa w Polsce bez VPN.

 

kodi-litwa.jpg

 

Jest trochę więcej kanałów TV.

kodi-litwa.jpg

 

Oferta filmowa na pierwszy rzut oka wydaje mi się ciekawsza, są nawet wszystkie Bondy.

kodi-litwa.jpg

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Zuzia napisał:

Wersja litewska. Przez pierwsze 3 miesiące za 3,33 €/miesiąc. Potem 9,99 €/miesiąc. Pakiet Viaplay Total. Chyba bardziej opłacalny, bo mają Formułę 1 i jakąś ważną ligę piłkarską, nie pamiętam którą.  Działa w Polsce bez VPN.

 

kodi-litwa.jpg

 

Jest trochę więcej kanałów TV.

kodi-litwa.jpg

 

Oferta filmowa na pierwszy rzut oka wydaje mi się ciekawsza, są nawet wszystkie Bondy.

kodi-litwa.jpg

Na ten moment z piłki tam jest Bundesliga, LM, LE, LKE i Championship z EFL Cup.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo znajomy mieszka w danii i chce odsprzedac 1 konto.

Kurcze szukalem na necie i nie znalazlem jaka jest roznica pomiedzy dunskim a szwedzkim.

Ja slyszalem ze dunski ma najwiekszy wybor sportowy.

Czy ktos moze podac jaka jeat roznica pomiedzy  dunskim a szwedzkim.

Czy Premier League, Bundesliga, champions league sa na szwedzkim Viaplay ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Rudziol napisał:

Czy ktos moze podac jaka jeat roznica pomiedzy  dunskim a szwedzkim.

Czy Premier League, Bundesliga, champions league sa na szwedzkim Viaplay ??

Premier League i Bundesliga jest w obydwu, pakiet Total.

Najwięcej transmisji jest w serwisie szwedzkim, również tych w 4K. Ale to zależy co kto preferuje, jakie dyscypliny chce oglądać.

U nich jest rozbicie pakietów: https://viaplay.se/package_sport

Duńska oferta sportowa: https://viaplay.dk/package_sport

 

Lokalizacji nie da się zmienić, ani napisów, trzeba troszkę otrzaskać się z ich nazewnictwem. Widok kategorii sport w Kodi ze skandynawskich wersji.

 

Szwedzka.

swe1.jpg

 

Duńska:

dk1.jpg

 

Polska dla porównania.

pl1.jpg

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze i szwedzka oferta jest bardziej rozbudowana ale na dunskiej jest dodatkowo champions league  wiec ja jako totalny maniak apek sportowych napewno dodam ja do mojej juz bogatej koLekcji chociaz zeby tylko sprawdzic jak chodzi i jaka jest jakosc streamingu 😁

Czas sprawdzic jak bedzie wygladac obok DAZN, SKY GO, ESPN+, FUBO TV, NBA LEAGUE PASS czy polskim VIAPLAY

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Zuzia napisał:

Duńska będzie wyglądać jak polska wersja, z wyjątkiem nielicznych materiałów 4K. 13 i 14 listopada masz transmisję Formuły 1 w 4K.
 

czteryka.jpg

Zdaje sobie sprawe z tego ze nie bedzie wiele roznic, moze jedynie w jakosci streamingu  tak samo jak zdaje sobie sprawe ze bedzie to kolejna oplacona apka z ktorej nie czesto bede korzystal 😂

No ale coz.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
3 minuty temu, Zuzia napisał:

Ceny masz podane na stronach poszczególnych wersji, pakiet Viaplay Total.

Pieniądze pieniędzmi , ale masz konta w banku Szwecja , Norwegia .... i byłaś też na Litwie w banku? 

 

 

4 minuty temu, Wodnik Szuwarek napisał:

To będzie kilkaset złotych.

Raczej nie złotych , tylko chyba waluty z danych krajów 😁  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, kingofsouth napisał:

Pieniądze pieniędzmi , ale masz konta w banku Szwecja , Norwegia .... i byłaś też na Litwie w banku? 

Ja się nie wypytuję skąd masz dostęp DAZN DE, ESPN, HBO Max, Disney+ i gdzie po świecie masz konta w bankach i tak dalej. Uprzedzając niemądre komentarze, korzystam z kont nabytych legalnie.

 

 

@Wodnik Szuwarek Coś mi się wydaje, że to Ty właśnie dopiero co narzekałeś na FPS w 2 Bundeslidze :) Nawet ostatnio nie sprawdzam co leci w Full HD, @kunkore sprawdza i daje znać.

 

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...