Skocz do zawartości

Moduł CAM CI+ / CAM CI+ ECP platformy CANAL+ - pytania, problemy, komentarze


kaspian0007
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z tym modułem. Na Openbox AS4K CI moduł uruchamia się normalnie, działa, ale co jakiś czas kilka razy w ciągu dnia nagle traci uprawnienia, przestaje dekodowac, obraz staje. Pomaga wsunięcie i ponowne włożenie modułu do gniazda (wtyczka CI+ zainstalowana), dodatkowo nie mogę pobrać aktualizacji oprogramowania. Czy ktoś może orientuje się, co jest przyczyną i co z tym zrobić? Moduł kupiłem dziś za 199 zł. Jest już aktywny i nie wiem czy mi go przyjmą. :/ 

Edytowane przez Barti
Post napisany niechlujnie, chaotycznie, jednym ciągiem. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Wyjątkowo poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się dzieje na kanale TVP1, czy Canal+. Na innych nie. :/ 

Już wiem. Wychodzi na to, że moduł restartował się na kanale TVP1. Na tp 11449 pobrałem aktualizację oprogramowania modułu. Co ciekawe, na kanale TV Puls aktualizacja nie chciała przejść, musiałem przełączać na TV Kino i aktualizacja się pobrała. Póki co, spokój, uprawnienia nie znikają. Oby ta aktualizacja  pomogła. 

Edytowane przez Barti
Post napisany niechlujnie, chaotycznie, jednym ciągiem. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Wyjątkowo poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, kacy napisał:

 

Miałem podobną sytuację z Cryptoboxem, raz pokazywało 2 miesiące do przodu, raz 3. W praktyce wszystko przestało świecić po miesiącu.

Edytowane przez Barti
Wprowadzono w poście cytowanie treści innego postu w związku z przeniesieniem dyskusji do odpowiedniego działu forum i wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.11.2018 o 19:26, shark napisał:

Na własnościowych modułach CI+ i kartach Nagra w moim przypadku Canal+ 4K Ultra HD działa bez przeszkód (umowa abonencka), chyba, że miałeś na myśli zakup takiego modułu bez umowy.

U mnie też działa na własnościowym, bez umowy. Karta aktywowana 1-go listopada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.11.2018 o 18:24, shark napisał:

Dokładnie, pozostaje możliwość podpisania nowej umowy na kolejny moduł lub dekoder operatora.

 

załóżmy że chciałbym oglądać kanał 4K oraz posiadać multiroom, czy musiałbym wykupić dwa prepaidy na CI+ po miesiącu podpisać dwie umowy, w każdej minimum pakiet start+ (10 pln), paczka C+ za 25 zl, kanał C+ za 10zł, czyli minimum 2x 45 zł, zgadza się ?

 

i w takiej konfiguracji moge użyć dekodera od nc+ albo swojego do którego wkładam karte cayman w module CI+ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...