Skocz do zawartości

Moduł CAM CI+ / CAM CI+ ECP platformy CANAL+ - pytania, problemy, komentarze


kaspian0007
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Wszystkiego próbowałem, być może są jakieś ukryte opcje - instrukcja do dekodera jest wyjątkowo skromna. Na zagranicznych forach poświęconych Formulerowi S Turbo też nic nie znalazłem. Dekoder mam od miesiąca i ogólnie jestem z niego bardzo zadowolony, wszystko działa znakomicie, tylko ta denerwująca "weryfikacja" po włączeniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg jednego z dystrybutorów Cryptoboxa, pojawił się soft testowy "650HD_V1.09.19282_20180312_test_nc+" dla modelu CRHD650, obsługujący tytułowy moduł CAM CI+. Ponoć w ciągu miesiąca wszystkie modele z CI dostaną wsparcie dla tego modułu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam moduł NC+ CAM CI+ w Ultimo 4K (ostatni VTI).

Mam problem tylko w TVP1 HD, gdy moduł się ponownie aktywuje po pewnym czasie.

Jak mogę to rozwiązać?

 

I nie mogę uzyskać dostępu do informacji o karcie, pozostaje “wait for ci...” Jakieś rozwiązanie?

 

Dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj pojawił się w sprzedaży nowy model AB Cryptobox - CR 752HD Combo.

 

Czytnik CI działa dobrze z naszymi rodzimymi modułami z Polsatu jak i CI+ z NC+ po wgraniu oprogramowania alternatywnego z końcówką Patch

Edytowane przez Mr. Orbita
Proszę bez linków do sklepów bez wyraźnej potrzeby.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam  moduł  CI+   kupiony jako prepaid  i  mam  podobny problem  z resetowaniem  sie modułu na TVP1  co  kilkanascie minut  


ale nietylko ,  bo podobnie  dzieje sie na wszystkich kanałach tr. 11.449  .


dodatkowo  nie mogę uzyskać dostępu do informacji o karcie, pozostaje “wait for ci.


 


Mam ULtimo4k  openatv 6.2  ciplushelper4.5


 


Po doczytaniu tematu chciałem  zrobic aktualizacje modułu  ,  ale na ultimo4k moduł niewykrywał aktualizacji na TV Puls.


Po wlozeniu modułu do TV  Samsung od razu wykrył aktualizacje na Tv Puls  ,  aktualizacja zakonczona pomyslnie .


Teraz potestuje  czy  dalej  beda objawy  resetowania na Ultimo4k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie odnośnie działania modułu CI+ (Nagra) nc+ :

http://ncplus.pl/sklep/dokumenty/MIX/Instalacja%20i%20obs%C5%82uga%20modu%C5%82u%20CAM%20CI%20(Nagra).pdf

w telewizorze HYUNDAI ULS4805FE : https://www.hyundai-electronics.pl/telewizor-hyundai-uls-4805-fe-czarna/z415682/ ,

https://www.hyundai-electronics.cz/_img_2436745/HYUULS4805FE.pdf .

Czy ktoś z was testował działanie takiego modułu w takim telewizorze ? Czy ten moduł będzie działał poprawnie z takim telewizorem ?

Wcześniej wysłałem zapytanie do serwisu producenta tego telewizora . Odpowiedz otrzymałem właśnie taką :

'' Nie ma się co spodziewać nowszej wersji oprogramowania do tego modelu , moduł powinien działać ale nie wiadomo " .

Edytowane przez Mr. Orbita
Łączę z istniejącym wątkiem o module.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...