Skocz do zawartości

Moduł CAM CI+ / CAM CI+ ECP platformy CANAL+ - pytania, problemy, komentarze


kaspian0007
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chcą włączyć na stałe na canal+4k i innych kanałach, bo wiedzą że popełnili błąd udostępniając ludziom moduły do których nie ma nawet tunera który w pełni obsłuży taki moduł poza niektórymi telewizorami. Zatem klientów którzy nie mają problemów z działaniem ECP jest niewiele.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcą włączyć na stałe na canal+4k i innych kanałach, bo wiedzą że popełnili błąd udostępniając ludziom moduły do których nie ma nawet tunera który w pełni obsłuży taki moduł poza niektórymi telewizorami. Zatem klientów którzy nie mają problemów z działaniem ECP jest niewiele.

Znacie jakiś sposób na wyciągnięcie czegokolwiek z modułu z ECP? Albo wykorzystania nagrań na innym sprzęcie niż na nagranym? No właśnie. Po [beep]ę te włączone ECP to ja nie wiem. Pewnie tylko by wyciągać kasę za licencje.

Jak myślicie czy spece C+ maja narzędzia by „zapytać kartę” czy dany sprzęt obsługuje ECP?
ECP włączone ponownie, sprawdzone przed chwilą 

Znów wyłączone. Maja chłopaki zabawę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, roys napisał:

Czy ktoś ma  CAM CI+ ECP w solo 4k i ma możliwość oglądania jednego kanału a innego nagrywania?

"Takie rzeczy tylko z VU+" 😜

Moduły nie są wielostrumieniowe (a może i są tylko " wykastrowali" to softwareowo) i nie możesz deszyfrować jednocześnie dwóch kanałów. Ale VU+ z wgranym image VTI pozwala oglądać jeden kanał i nagrywać inny bez deszyfrowania, a nagrany materiał jest później deszyfrowany po przełączeniu tunera w stanach czuwania. Tak więc jest to pośrednio możliwe. 

Edytowane przez meckbar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moduł na rynek konsumencki jest wykastrowany przez profil ci+ do jednego strumienia :)

nagrywasz zakodowany strumień i dekodujesz przy oglądaniu z dysku jakbyś odbierał na żywo, karta dekoduje ecm z dysku nagrany wraz ze strumieniem, po jakimś czasie nie zdekoduje ecm będzie za stary,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 8.07.2021 o 18:37, meckbar napisał:

"Takie rzeczy tylko z VU+" 😜

Moduły nie są wielostrumieniowe (a może i są tylko " wykastrowali" to softwareowo) i nie możesz deszyfrować jednocześnie dwóch kanałów. Ale VU+ z wgranym image VTI pozwala oglądać jeden kanał i nagrywać inny bez deszyfrowania, a nagrany materiał jest później deszyfrowany po przełączeniu tunera w stanach czuwania. Tak więc jest to pośrednio możliwe. 

 

Cześć, mam pytanie, ustawiłem wszystko w vu+ 4k tak jak opisywaliście w tym wątku - chyba w okolicy 195 strony 😉, mimo wszystko nagrania nie dekodują się w trybie czuwania - czego nie zrobiłem, albo co mogłem przeoczyć? 

 

Będę wdzięczny za pomoc 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

czy na kanale canal+now nadal prowadzone są testy z wykorzystywaniem zabezpieczeń ECP w godzinach od 9.00 do 16.00? Pytanie zadaję choćby z tego względu, że ostatnio na moim dekoderze ax hd51 4K box kanał ten jest dekodowany, a jakiś miesiąc temu jeszcze wyświetlał mi się komunikat, że mój dekoder jest niekompatybilny. 

PS: Kilkanaście dni temu pojawiła się aktualizacja ciplushelpera 4.8 do wersji ciplushelper (5.2-r1), i może dlatego opisywany problem zniknął?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...