Skocz do zawartości

Moduł CAM CI+ / CAM CI+ ECP platformy CANAL+ - pytania, problemy, komentarze


kaspian0007
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam dylemat  co wybrać czy moduł cam ci+ nc  czy dekoder iti5800 -obie opcje prepaid?? Posiadam telewizor oled lg b7v i rozchodzi się o jakość czy ten moduł razem z moim tv wygeneruje lepsza jakość obrazu niż ten stary dekoder ?? Chyba ze ktoś ma lepszy pomysł jak wykorzystać mój tv z telewizją nc+ bez podpisywania umowy.

Edytowane przez mrplonski
zapomnialem dopisac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Na pierwszych stronach (jeszcze w 2016 roku) wątku była mowa o blokowaniu nagrań niektórych meczów z C+ przez NC+ na tym module. Wobec tego pytanie do obecnych użytkowników tegoż modułu: Czy na ten moment korzystając z modułu można swobodnie nagrywać mecze w C+ Eleven i PSP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A korzystasz z modułu włożonego bezpośrednio do telewizora czy do tunera z wolnego rynku? Właśnie pisałem w tej sprawie do NC+ i dostałem odpowiedź, że nagrywać można tylko w przypadku modułu umieszczonego w telewizorze, a w przypadku modułu włożonego do tunera nie da się nic nagrać. Z kolei pisałem również do Fergusona i dostałem odpowiedź, że najnowszy moduł CAM CI+ od NC+ działa w modelach A203,  A253 Combo i A254 Combo i można spokojnie nagrywać. Ciekawa sytuacja :) Jak myślicie kto tu nagina prawdę? Może ktoś, kto używa tego modułu w dekoderze mógłby się wypowiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Powiedzcie mi, czy nagrania jakoś są szyfrowane przez ten moduł CAM CI+ z kartą Cayman, czy nie i można je sobie bez problemu archiwizować ze swojego prywatnego dekodera i bez problemu przerzucić na swój zewnętrzny dysk i oglądać np. na laptopie? Dodatkowo proszę o informację, czy ten moduł jest jednostrumienowy czy dwustrumieniowy?

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam ten najnowszy moduł od nc+, dzisiaj przeszedłem z karty na umowę, pakiet extra + Canal+ ale nie mam uprawnień na canal+ 4k( reszta c+ już działa). Najśmieszniejsze jest to że gdy jeszcze miałem miesiąc na start w tv na kartę to canal+ 4k mi działał bez problemu przez cały miesiąc. Ktoś wie o co tu chodzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem posiadaczem modułu i nie mam w ICA canal+ 4K Zwyczajnie nie ma tego w opcjach. Dodatkowo jest płatny.  A to że nie masz żadnych ofert promocyjnych to przez to że z prepaida przeszedłeś. Pewnie jeszcze system nie zaskoczył i poczekasz kilka dni na opcje dodatkowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...