Jump to content

kurczakt

Users
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralna

About kurczakt

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

159 profile views
 1. Przed chwilą w końcu udało mi się aktywować ten kanał na infolinii, podejrzewam że dzięki temu że nie wspominałem nic o module cam konsultantowi.
 2. A co jeśli wśród tych dodatkowych opcji nie będzie dostępne c+ 4k? Przecież nie będę specjalnie dekodera kupował tym bardziej że jestem zwolennikiem modułów.
 3. Ależ dzwoniłem dwa razy już nawet, i za 1. razem powiedziano mi że musi być dekoder 4k a za 2. że trzeba jeszcze poczekać na aktywację dodatkowych opcji.
 4. No to niezły skandal, bo zależy mi na tym 4k żeby działał na module ale zostałem wydymany bo przy zawieraniu umowy konsultant twierdził że c+4k będzie działał na module a teraz się okazuje że nie. Nc+ to porażka oraz dno i wodorosty.
 5. W ICA nie wyświetla mi się ta opcja, ciekawe czemu ? Edit wogole nie mam żadnych ofert promocyjnych, tylko cennikowe u mnie są.
 6. Mam ten najnowszy moduł od nc+, dzisiaj przeszedłem z karty na umowę, pakiet extra + Canal+ ale nie mam uprawnień na canal+ 4k( reszta c+ już działa). Najśmieszniejsze jest to że gdy jeszcze miałem miesiąc na start w tv na kartę to canal+ 4k mi działał bez problemu przez cały miesiąc. Ktoś wie o co tu chodzi ?
×
×
 • Create New...