Skocz do zawartości

Gry - wątek ogólny


Rekomendowane odpowiedzi

@Grabar Według mnie, dodatkowo analizując to, co dzieje się w obozie Microsoftu od czasu prezentacji nowego Xboxa, to zdecydowanie postawiłbym na PS4. I nawet sytuacja, że jednym z tytułów startowych nowej konsoli Microsoftu będzie tytuł przygotowany przez Polaków nie ratuje sytuacji (z resztą, czy przypadkiem nie podobnie ma być z Sony?). No, ale jedyne, co nam zostało to obserwować jak się będzie sytuacja rozwijać do dnia premiery. : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę powtarzał oczywistych oczywistości, ale chyba każdy kto widział te konferencje, był świadkiem strasznego gwałtu Sony na Microsofcie. Super, płacić 100$ więcej za gorszą sprzętowo (mniejsza wydajność GPU i CPU w X1, DDR3 w X1 vs GDDR5 w PS4, 2 GB RAMu mniej na gry w X1 niż w PS4 przez otyły system operacyjny i te wszystkie "tiwi, tiwi") konsolę, tylko dlatego, że twórcy ubzdurali sobie obowiązkowego KINECTa i parę innych, niepotrzebnych hardkorowym graczom rzeczy. I jeszcze komentarze tego typu: http://ppe.pl/news-22713-microsoft___ni ... _360_.html - powoli to wygląda na sabotaż, bo nie wierzę, że M$ jest tak bezgranicznie głupie. Z kwestią gier też można polemizować, bo na X1 w większości pokazali wyreżyserowane klipy, a na PS4 gameplay.

 

Nie muszę też mówić jak wygląda konfiguracja KINECTa (posiadającego mikrofon i kamerę) + obowiązek przynajmniej raz na 24h podłączenia się do Internetu z aferą PRISM, gdzie Microsoft gra chyba główne skrzypce. :lol2::crazy:

 

Osobiście będę starał się odłożyć na PS. Z drugiej strony nie wiadomo do końca co z tym DRMem i ograniczeniami używanych gier. O ile na Xbox One będą one blokowane, co jest oficjalne i nie ma w tej kwestii domysłów, tak Sony niby na konferencji zapewniało, że można z grą zrobić co tylko się zechce i nie będzie ograniczeń typu autoryzacja przez Internet co 24h. Przynajmniej jeśli chodzi o granie offline, bo przy multi wydawcy mają wolną rękę.

 

Poza tym zastanawiam się czy to dobry pomysł kupować w dniu premiery - zazwyczaj pierwsze edycje konsol są najbardziej awaryjne, wcinają najwięcej prądu i najmocniej się grzeją. Może przy okazji tej generacji będzie inaczej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten cyrk co Microsoft odwala to już głowa mała - jak nie ograniczone i drogie konsole do gier to zawodne systemy operacyjne które bez "formatu" nie mogą poprawnie funkcjonować.

Co do Sony to produkt tejże marki zwany PlayStation zawsze górował na runku i wsród użytkowników konsol do gier - takie są fakty jak to mówią Sony to Sony - japońska niezawodność i jakość na wysokim poziomie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś może w Desert storm 1 lub 2? Świetna gierka, kontynuacja tej gry trochę gorsza, taka bez akcji. Pamiętam jak grałem i zawsze jakiegoś czołga przed sobą spotkałem, to [beep]ie w majty jak nie wiem :D Bardziej mi się podobała dwójka, mniej misji ale były trochę dłuższe i fajniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Medal of Honor Breakthrough jest dość trudną grą, bo tam trzeba przede wszystkim oszczędzać amunicję, w sumie to Medal of Honor Allied Assault jest bardzo dobrą grą nawet jak na czasy współczesne, lubię też czasami pograć w Call od Duty 1 i 2 i Wolfensteina. Te starsze gry maja swój wyjątkowy klimat, nawet niezłą grafikę i grywalność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
a dużo czasu w tygodniu poświęcacie na granie?

W tygodniu nie poświęcam czasu na gry, gdyż jest go za mało, a grając w wciągającą grę minuty płyną jak sekundy...

 

Mam Farming Symulator, po kupieniu tej gry zauważyłem że to wszystko od niemców. Dla mnie gra pół na pół, trzeba ogarniać te włączanie i doczepianie maszyn, rozwożenia zboża itp do silosów lub do sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous

Ja najbardziej lubię pykać w FPSy, sportowe i symulatory. Ulubione gry to cała seria GTA, Call of Duty, Battlefield, Fifa, NFS MW 2005 i F1 od Codemasters. Nie cierpię strategii. Czasem zagram też w przygodówkę jak Tomb Raider czy RPG jak Wiedźmin. Ale ostatnio bardzo mało grywam, już mnie gry tak nie rajcują. Nigdy zresztą nie byłem jakimś wielkim pasjonatem gier, raczej skupiam się na sprzęcie komputerowym i internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...